Seriale

Obejrzałem dwa epy i skisłem :DC: co to jest za złoto, to nie mam pytań "homo inside Paradise":DC::DC::DC:
właśnie widziałem wczoraj na netflixie i już miałem lutować, ale przeczytałem, że gorsze od czegoś tam od tych samych twórców i dałem se spokój
giphy.gif
 
Obejrzałem dwa epy i skisłem :DC: co to jest za złoto, to nie mam pytań "homo inside Paradise":DC::DC::DC:
właśnie widziałem wczoraj na netflixie i już miałem lutować, ale przeczytałem, że gorsze od czegoś tam od tych samych twórców i dałem se spokój
giphy.gif
duuuuzo gorsze od bricklebery, obnizenie poziomu o 100%, ten sam zart i koncept tylko, ze juz nie smieszny, jak ktos widzial wczesniejsza animacje, ktora jest bardzo dobra.
 
Pany co oglądali finał Rojsta. Oglądałem go na niezłym kacu, więc byłem totalnie odmóżdżony i nie do końca ogarnąłem:

To czyli tego przewodniczącego Grochowiaka i dziwkę zajebała do spółki jego żona i ten Kulik milicjant w brylcach tak? I potem chcieli wpierdolić w to rzeźnika, a te samobójstwo tych dzieciaków to przez to że Grochowiak je tam molestował w kanciapie?
 
Castle Rock- solidne ale jak dla mnie do książek Kinga wciąż daleka droga, początkowe odcinki przynudzają.
Ostre przedmioty - zajebiste, zwłaszcza jeśli jarają Cie kryminały i problemy psychologiczne głównej bohaterki.
Jack Ryan - Jim z The Office wrzucony do walki z Terroryzmem, ani humor ani akcja nie jest specjalnie dobra.
 
Castle Rock- solidne ale jak dla mnie do książek Kinga wciąż daleka droga, początkowe odcinki przynudzają.
Ostre przedmioty - zajebiste, zwłaszcza jeśli jarają Cie kryminały i problemy psychologiczne głównej bohaterki.
Jack Ryan - Jim z The Office wrzucony do walki z Terroryzmem, ani humor ani akcja nie jest specjalnie dobra.
Kiedyś się zajarałem Sherlockiem Holmesem, a to pod kryminał podchodzi.

To na pewno zainteresuję się Alienista(bo już mam na dysku :D) i Ostre przedmioty.
 
Back
Top