Seriale

Negan zmiażdżył w ostatnim odcinku. To jak on znęca się psychicznie nad każdym dookoła to jest poezja.:lol:
Ja przyjmuję jak jest, ale dziwi mnie, że młody się zawziął na taką akcję, a mając Negana jak na widelcu nie skorzystał z okazji. Co by nie było dalej, jego by sprzątnął.
 
Ja przyjmuję jak jest, ale dziwi mnie, że młody się zawziął na taką akcję, a mając Negana jak na widelcu nie skorzystał z okazji. Co by nie było dalej, jego by sprzątnął.
Negan to zbyt ważna postać żeby tak głupio zginąć. Przy tym serialu trzeba wyłączać myślenie :lol: A to jak całował na końcu Judith było mega śmieszne :lol: Chyba pierwszy odcinek w historii tego serialu który był zabawny.
 
Neagan zajebisty kolo. A ten dzieciak mnie wkurwia. Ogólnie serial powinien być teraz o Grupie Neagana, a nie o tych łajzach od Ricka:crazy:.


No i cieszę się że Rick rucha czekoladkę. :beer:
 
Zacząłem oglądać Atlantę, cholera jaki ten serial ma zajebisty klimacik. Dzięki wszystkim, którzy go tu polecali. Potem leci Parks & Recreation.
 
Najważniejsze i tak jest kim była postać z części po napisach w TWD :)
Ale strzał Rosity prosto w kij, przesada. Nad Neganem czuwają moce.
 
Byłem nastawiony niesamowicie "anty" na polski serial "Belfer", ale obejrzałem z dziewczyną i.... kurwa, jakie to było dobre :o
 
Dla mnie spoko, pilot to jedno wielkie WTF ?! z dużą dawką absurdalnego humoru, co trafia prosto w me gusta :lol:
W takim razie dam mu szansę, dzięki.
Mam ostatnio straszny problem, żeby się w coś wciągnąć. Obejrzałem 3 odcinki Glitch, Hannibala i oba mnie odrzuciły (ten pierwszy mniej).
Westworld zrobił mi niestety mielone z mózgu.
 
W takim razie dam mu szansę, dzięki.
Mam ostatnio straszny problem, żeby się w coś wciągnąć. Obejrzałem 3 odcinki Glitch, Hannibala i oba mnie odrzuciły (ten pierwszy mniej).
Westworld zrobił mi niestety mielone z mózgu.
No u mnie podobnie, niby na dysku leżą Shameless i Wikingowie, ale jakoś nie mam chęci ruszać. Chociaż wczoraj łyknąłem dwa epki drugiego sezonu The Missing i coś czuje, ze do końca tygodnia zrobię całość :)
 
No u mnie podobnie, niby na dysku leżą Shameless i Wikingowie, ale jakoś nie mam chęci ruszać. Chociaż wczoraj łyknąłem dwa epki drugiego sezonu The Missing i coś czuje, ze do końca tygodnia zrobię całość :)
Kurde, takie dziwactwa potrafisz oglądać, a Vikingów jeszcze nie obejrzałeś, no nie wierzę ;)
 
Ktoś pomoże, gdzie obejrzę serial Belfer? Myślałem w ogóle nad jakimś Netflixem lub HBO Go do oglądania seriali, ktoś korzysta z któregoś i chwali?
 
Ktoś pomoże, gdzie obejrzę serial Belfer? Myślałem w ogóle nad jakimś Netflixem lub HBO Go do oglądania seriali, ktoś korzysta z któregoś i chwali?
Netflix ma dużo większy wybór, plus ostatnio produkuje więcej od HBO. HBO Go jest tańsze i masz dostęp do wszystkich produkcji HBO równo jak wychodzą w TV, plus wszystkie stare. Netflix ma zawartość w 4k, więc jak telewizor w 4k i sensowne łącze to oglądasz w 4k i śmiejesz się z plugawych polaczków oglądających "Miodowe lata" na czarno-białej Unitrze. Netflix można podzielić na parę osób (4), także wychodzi, ci w najdroższej opcji 16 PLN. W Netflixie masz miesiąc za darmo, także wypróbuj,
 
Netflix ma dużo większy wybór, plus ostatnio produkuje więcej od HBO. HBO Go jest tańsze i masz dostęp do wszystkich produkcji HBO równo jak wychodzą w TV, plus wszystkie stare. Netflix ma zawartość w 4k, więc jak telewizor w 4k i sensowne łącze to oglądasz w 4k i śmiejesz się z plugawych polaczków oglądających "Miodowe lata" na czarno-białej Unitrze. Netflix można podzielić na parę osób (4), także wychodzi, ci w najdroższej opcji 16 PLN. W Netflixie masz miesiąc za darmo, także wypróbuj,

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, ale do jednego muszę się przyczepić. Miodowe Lata to Ty szanuj, klasyka przecież :śmiech:
 
Powróciłem ostatnio do Netflixa i uwagę moją przykuł serial Shooter. Obejrzałem 4 odcinki i stwierdzam, że całkiem spoko. Wiadomo, że nie jest to jakaś klasa światowa, ale jak ktoś lubi klimaty podchodzące pod działalność służb specjalnych i konspiracje to można w wolnej chwili rzucić okiem.
 
Ja pierniczę, ale kręcą w tym The Missing, ale finał znowu kapitalny, drugi sezon podobał mi się chyba bardziej niż pierwszy:applause:

Ja mam HBO, ale w zasadzie nie korzystam ... dało mi to do myślenia i chyba zaoszczędzę 10 zł miesięcznie :lol: Z dobrodziejstw Netflixa korzystam dzięki uprzejmości internetu - jutro premiera The OA.
 
Jestem po pilocie Dirk Gently’s Holistic Detective Agency i mam mały opad szczeny. CO TO KURWA BYŁO ???


Ze dwa dni temu obejrzałem przypadkiem trailler i zassałem cały sezon, tj. prawie cały, bo 8 odc nie znalazłem. Masz może namiary?
To jest chyba na podstawie prozy Douglasa Adamsa-tego od Autostopem przez galaktykę-więc absurdalne akcje są jak najbardziej na miejscu.

Oglądał ktoś serial Class-z 2016 roku? Dobre to?
 
Ze dwa dni temu obejrzałem przypadkiem trailler i zassałem cały sezon, tj. prawie cały, bo 8 odc nie znalazłem. Masz może namiary?
To jest chyba na podstawie prozy Douglasa Adamsa-tego od Autostopem przez galaktykę-więc absurdalne akcje są jak najbardziej na miejscu.

Oglądał ktoś serial Class-z 2016 roku? Dobre to?
Dirk.Gentlys.Holistic.Detective.Agency.S01E08.720p.HDTV.x264-KILLERS
https://1fichier.com/?ssvj2vomsd
https://uptobox.com/i3x1k4pqu5dn
Powinno lecieć z max transferem.
 
walking-dead-key-art.jpg


Rick Grimes znowu odpala BEAST MODE. Będzie wojna z Neganem :evil:
 
Back
Top