Seriale

Westworld

apropo parku samurajów, to dobry motyw ktoś wyczail przed wejściem do pomieszczenia logo sw-samurai world?
westworld-sezon-2-19.jpeg
 
Nie wydaje mi sie, zeby zrobili kopie scenariysza i wsadzili w swiat "samurajow", ale raczej na pewno taki watek sie pojawi, skoro tworcy mowili, ze kazda scena ma znaczenie i nic nie jest przypadkowe. Swoja droga, jak odbieracie scene po napisach?

Dzięki nawet nie wiedziałem, że była jakaś scena po ...
 
Finał Westworld naprawdę dobry, ale...
miałem wielką nadzieję na to, że Ford przeżyje... Dopiero, gdy odpalił kawałek z gramofonu ogarnąłem, że jest pozamiatane. W drugim sezonie mam nadzieję na kontynuację rebelii WW oraz przyłączenie się do niej innych parków należących do Delos (samuraje, może jeszcze inne lokacje).
 
Finał Westworld naprawdę dobry, ale...
miałem wielką nadzieję na to, że Ford przeżyje... Dopiero, gdy odpalił kawałek z gramofonu ogarnąłem, że jest pozamiatane. W drugim sezonie mam nadzieję na kontynuację rebelii WW oraz przyłączenie się do niej innych parków należących do Delos (samuraje, może jeszcze inne lokacje).
W tej "tajnej" piwnicy gdzie bernard zajebal ta laske o ścianę, robilo sie caly czas jedno ciało. Jest teoria ze ford je dla siebie robił i przeniesie sie w ciało hosta.
 
Finał Westworld naprawdę dobry, ale...
miałem wielką nadzieję na to, że Ford przeżyje... Dopiero, gdy odpalił kawałek z gramofonu ogarnąłem, że jest pozamiatane. W drugim sezonie mam nadzieję na kontynuację rebelii WW oraz przyłączenie się do niej innych parków należących do Delos (samuraje, może jeszcze inne lokacje).
W tej "tajnej" piwnicy gdzie bernard zajebal ta laske o ścianę, robilo sie caly czas jedno ciało. Jest teoria ze ford je dla siebie robił i przeniesie sie w ciało hosta.

teoria jest taka, że nie zginął ford tylko jego host zrobiony w piwnicy tam gdzie umarła theresa -wskazuje na to scena z uściskiem dłoni na pożegnanie między Fordem a bernardem na koniec gdzie specjalnie było zbliżenie, a wcześniej było mówione że uścisk dłoni hostów jest nieludzki i bez emocji, a taki był właśnie był plus nienaturalny wygląd kostki co wskazywało by że host był zrobiony na szybko
 
Ja liczyłem, że wyjdą na powierzchnię i będzie się działo ;) Ale ogólnie megarozkminkowy serial. Wielki pozytyw trzeba przyznać. Oczywiste, że Samurajów bez celu nie robiono, ale czy to po prostu będzie 2 sezon w parku o takiej tematyce? To zbyt proste chyba by było ;) Obyśmy się szybko w miarę doczekali 2 sezonu :)
A w TWD nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Co ten Carl odpierdala tak prowokując i tak nie korzystając z okazji to aż wkurwiające ;) No, ale przyjmuję, że często w filmach czy serialach aktorzy to nie ja i mogą inne decyzje podejmować niż te, które ja uważam za słuszne. Także nie można się czepiać niedorzeczności, bo nam się wydaje, że powinno być inaczej :)
 
HBO w końcu podjęło decyzję w sprawie emisji trzeciego i jednocześnie finałowego sezonu "The Leftovers" - serial powróci w kwietniu 2017 roku z ośmioma ostatnimi odcinkami.
 
Jednak bardziej mi się podobał 1 sezon True Detective od Westworld. Chyba miałem zbyt duże oczekiwania co do finału. Ale i tak jest zajebiście.
 
Jednak bardziej mi się podobał 1 sezon True Detective od Westworld. Chyba miałem zbyt duże oczekiwania co do finału. Ale i tak jest zajebiście.

W True Detective prawie wszystkie sceny były z dwójką zajebistych głównych bohaterów, w Westworld Hopkins i Harris dostali dużo mniej czasu na ekranie. Reszta bohaterów była w porządku, ale jednak zaniżali poziom.
 
W True Detective prawie wszystkie sceny były z dwójką zajebistych głównych bohaterów, w Westworld Hopkins i Harris dostali dużo mniej czasu na ekranie. Reszta bohaterów była w porządku, ale jednak zaniżali poziom.
Niektóre sceny pod koniec już mi się trochę dłużyły i za dużo pokazywania tych emocji. Poza tym wszystkie popularne teorie z reddita się potwierdziły. Może nie trzeba było tego czytać. :lol:
 
Niektóre sceny pod koniec już mi się trochę dłużyły i za dużo pokazywania tych emocji. Poza tym wszystkie popularne teorie z reddita się potwierdziły. Może nie trzeba było tego czytać. :lol:

Cały ten motyw z ucieczką i pizdowatym zachowaniem tych kolesi co sobie z robotem nie mogą poradzić było trochę wkurzające. Nie mówiąc o strzelaniu jedną ręką z P90 w ostatnim odcinku :no no:.
 
Cały ten motyw z ucieczką i pizdowatym zachowaniem tych kolesi co sobie z robotem nie mogą poradzić było trochę wkurzające. Nie mówiąc o strzelaniu jedną ręką z P90 w ostatnim odcinku :no no:.
Bez kitu jak mi teraz o tym przypomniałeś to stwierdziłem, że ostatni odcinek był najsłabszy :lol:
 
Ja po finale spodziewalem sie wiecej. Drugi sezon powinien opowiadac o ucieczce obecnych robotow, wprowadzenie swiata samurajow bedzie imo slabym pomyslem. Najbardziej zabraklo hmm, zaskoczenia. Marzylo mi sie zakonczenie w stylu ;dawalismy wam przez caly sezon smaczki, wy sie nimi karmiliscie, mieliscie teorie, a prawda jest zupelnie inna i tutaj jakis wielki bum; szkoda ze 2 sezon dopiero 2018
 
Słyszeliście o spin offie Sons of Anarchy? Szkoda tylko, że będzie o Majanach, a nie o początkach SamCro. :jon:
coś tam było słychać jakiś czas temu ale teraz cisza.
a propos jest gdzieś na necie 7 sezon SoA z polskim lektorem czy tylko wersja z napisami?
 
Chcialem sobie zaczac zachwalane Leftovers, ale poki co skonczylo sie na kupnie ksiazki Perrotty. Warto bylo.
 
Chcialem sobie zaczac zachwalane Leftovers, ale poki co skonczylo sie na kupnie ksiazki Perrotty. Warto bylo.

Jak skończysz, bierz serial, książka to tylko pomysł na historię, a serial to mój TOP X-lecia. :lol:
 
Jak skończysz, bierz serial, książka to tylko pomysł na historię, a serial to mój TOP X-lecia. :lol:
Przeczytam to obejrze ;) Ale jak ktos nie czytal ksiazki to polecam, bedziecie lepszymi psychologami niz te miernoty po studiach.
 
Back
Top