Seriale

Biję się w pierś, że za pierwszym razem uznałem Scream Queens za totalne gówno. Ten serial rewelacyjny i aż szkoda, że FOX pewnie go skasuje. Dawno nie miałem takiej polewki jak przy SQ.
Porównywalne do serialu Scream?
 
Porównywalne do serialu Scream?
Zupełnie inne, serialowy Krzyk to taki Krzyk 20 lat pózniej. Scream Queens to narkotykowy odjazd który nawet nie próbuje być poważny. Ton tego serialu nadaje scena w pierwszym odcinku w którym zabijają postać grana przez Arianny Grande. Sceny morderstw sa takie, ze trudno sie bać, a intryga tak pojebana, ze nie ma żadnego sensu.
 
Jeśli mówiłeś serio to gracias i przepraszam.
Sorry bracie. Hiszpanskie napisy to max na ten moment. Musisz poczekać, albo załóż sobie to konto na netflixie. Chyba, że interesują Cię wcześniejsze sezony to latają z eng sub.
 
15194596_1246623472026900_6825982916031021335_o.jpg
 
Dobra, Westworld rozkurwia głowę, niby coraz więcej ujawniają, a cały czas więcej pytań, niż odpowiedzi :D Nie wiem czy jakikolwiek inny serial, jaki kiedykolwiek oglądałem, by takie zagwozdki powodował w mym mózgu :) Chyba tylko Lost w pierwszych sezonach.
 
Nie wiem co się dzieje w tym Westworld. Nie ogarniam. Muszę się chyba wspomóc komentarzami madrzejszych osób co to pojmują.


Zajebisty serial. :lol:
 
Dobra, Westworld rozkurwia głowę, niby coraz więcej ujawniają, a cały czas więcej pytań, niż odpowiedzi :D Nie wiem czy jakikolwiek inny serial, jaki kiedykolwiek oglądałem, by takie zagwozdki powodował w mym mózgu :) Chyba tylko Lost w pierwszych sezonach.

Dokładnie, tylko, ze w twórcy Lost w pewnym momencie mocno się pogubili. W tamtych czasach serial był prawdziwym fenomenem, a skończyło się tak, że nawet go nie skończyłem. Wierze, że Nolan i spółka, mają rzeczywiście plan na Westwrold i wszystko będzie miało spójną całość. Zresztą nawet w jednym z wywiadów Joy i Nolan zapewniali, ze w finale wyjaśnią mnóstwo rzeczy (wątek Dolores, MiB, labirynt i critical failure sprzed 30 lat) no i nie będzie jakiegoś pojebanego cliffhangera. Jeśli to prawda to wielkie propsy.

Ogólnie sprawdziły się chyba wszystkie fanowskie teoria o których wspomniałem tutaj kilka tygodni temu. No jeszcze muszą potwierdzić MiB :wink:
 
Last edited:
Biję się w pierś, że za pierwszym razem uznałem Scream Queens za totalne gówno. Ten serial rewelacyjny i aż szkoda, że FOX pewnie go skasuje. Dawno nie miałem takiej polewki jak przy SQ.
Kurde, a ja to mam jako zapchajdziurę w ramówce Foxa :/ Zabawne momenty, ale raczej takie "szkoda czasu", ładne buźki to są w każdym serialu. Ani horroru w tym, ani śmiechu za wiele.

W TWD drażni mnie jednak to, że jeden wątek bywa w jednym odcinku. Fajnie, ciekaw jestem życia każdego z tych, którzy wciąż żyją, a oni tak skaczą...Już wolałbym chyba jednak po kilka minut na postać niż tak ;) Ale wciąż mnie ciekawi co będzie dalej, jak się to potoczy, bo wydają się być w ciężkiej sytuacji główni bohaterowie. Teraz czas na Westworld.
 
Obejrzałem dwa odcinki Atlanty i cóż. Szkoda, że tak krótkie to jest :) A Westworld w sumie nie zaskoczył tak bardzo 9 odcinkiem. Ciekawe co będzie w 10% :)
 
skończyłem Atlante. fajny serial o nygusach. odcinek o którym wspomniał kaczka rzeczywiście mistrz. pięknie ukazana wszechobecna hipokryzja. będzie 2 sezon?

Mr. Robot - jakieś opinie?
 
Nie wiem co się dzieje w tym Westworld. Nie ogarniam. Muszę się chyba wspomóc komentarzami madrzejszych osób co to pojmują.


Zajebisty serial. :lol:
Hahah, mam to samo, takie seriale udowadniają mi jedynie jak jestem głupi/płytki i jak muszę sobie pomagać, no ale co zrobić... :DC: Nie oglądałem od początku, szczerze mówiąc plakat mnie zniechęcał, ale w końcu łyknąłem 1 odcinek i... mózg rozjebany. Aktualnie jestem na chyba 7 odcinku, ale nie mogłem się powstrzymać żeby już nie poczytać rozkminek od @Gambit. Pięknie. Dzięki.
 
Final Westworld - miodzo.

Duzo sie potwierdzilo tj. wiliam = kapelusz. Osie czasu i pare innych. Nie wiem czy drugi sezon bedzie tez tak wciagajacy, bo juz raczej nie bedzie takiego elementu zaskoczenia, chociaz swiat wzorowoany na Japonii za czasow samurajow wydaje sie ciekawy. Moze to kolejny swiat, gdzie beda te same hosty z szansa na odnalezienie swojej swiadomosci?


btw

https://naekranie.pl/aktualnosci/sc...rzy-historie-w-the-last-of-us-part-ii-1448893

:)
 
Last edited:
No troszku mnie zaskoczył finał Westworld. Jak coś, jest też fajna scena po napisach. @kokaina akurat w to nie wierze, bo byłoby to znowu wałkowanie tego samego tematu, a po drugie zbyt drogie dla serialu.
 
No troszku mnie zaskoczył finał Westworld. Jak coś, jest też fajna scena po napisach. @kokaina akurat w to nie wierze, bo byłoby to znowu wałkowanie tego samego tematu, a po drugie zbyt drogie dla serialu.

Nie wydaje mi sie, zeby zrobili kopie scenariysza i wsadzili w swiat "samurajow", ale raczej na pewno taki watek sie pojawi, skoro tworcy mowili, ze kazda scena ma znaczenie i nic nie jest przypadkowe. Swoja droga, jak odbieracie scene po napisach?
 
Obejrzałem finał Westworld, mózg rozjebany, ale lekko. Niemniej jednak jeden z najlepszych serialów ostatnich lat, jakie oglądałem.
W sumie bardzo dużo ujawnili, nie wiem co oni chcą w drugim sezonie robić. Pociągną pewnie wątek Maeve (tutaj nie wiadomo kto jej dał nowy scenariusz z ucieczką, ale pewnie to Ford) i co jeszcze? Nowy świat feudalnej Japonii? Mam nadzieję, że wymyślą coś, co mi urwie dupę. Boję się jednak, że drugi sezon może przypominać drugi sezon True Detective, czyli całkowicie inny i dużo słabszy serial, nie wytrzymujący nawet sekundy porównania z pierwszym sezonem....
 
Długo czekałem na koniec okresu posuchy, aż w końcu jakiś serial mnie porządnie wciągnie i nie zawiodłem się zaczynając, za namową koleżanek, Lucyfera. Uwielbiam klimaty LA (pozdro Ray D.), a kryminalne wątki tylko dodają pozytywów. Dziwie się sobie, że stwierdzam coś takiego, ale gdybym był pedałem, to tknąłbym tego aktora. Zajebisty, brytyjski akcent :deniro:
 
Back
Top