Seriale

Warto przebrnąć przez to? Oglądaliśmy z żona pierwszy sezon, ale jakoś po kilku odcinkach nam dup nie urwało.
Ja dopiero zaczynam. Nie wiem ile odcinkow ogladaliscie, ale mnie wciagnelo od poczatku. Ludzie piszo, ze czwarty przelomowy chyba, takze jak on sie nie spodobal to klimat Ci nie podejdzie. Ja jestem fanem takich bardziej, hmmm... surowych scifi. Moim numerem jeden z filmow/seriali jest Moon, a wiem, ze wielu osobom sie on nie podobal.
 
Ja dopiero zaczynam. Nie wiem ile odcinkow ogladaliscie, ale mnie wciagnelo od poczatku. Ludzie piszo, ze czwarty przelomowy chyba, takze jak on sie nie spodobal to klimat Ci nie podejdzie. Ja jestem fanem takich bardziej, hmmm... surowych scifi. Moim numerem jeden z filmow/seriali jest Moon, a wiem, ze wielu osobom sie on nie podobal.

5 obejrzeliśmy, tzn. intryga się robiła fajna, ale trochę się ten serial dłużył.

Ja ogólnie cierpię na deficyt fajnych seriali s-f, takich klasycznych w stylu Star Treka lub Battlestara. Myślałem, że Dark Matter będzie czymś fajnym, ale strasznie szybko go zjebali.
 
Ile tego było? 1 sezon 11 odcinków, a teraz pierwszy drugiego sezonu? Bo na PB jakieś pokręcone z tymi I i II, a S1 czy S2 ;)
 
Ile tego było? 1 sezon 11 odcinków, a teraz pierwszy drugiego sezonu? Bo na PB jakieś pokręcone z tymi I i II, a S1 czy S2 ;)

IMDB pokazuje, że II będzie miała 6 odcinków, następny 13 listopada, na polskim BBC leci dzień później.

@Shajs no teraz widzę, że Andrzej w skórze wrzucił.
 
1 odcinek drugiego sezonu Planet Earth to mistrzostwo swiata. Wizualnie/muzycznie to po arcydzielo. Polecam minimum 720p HD.
 
Mars od National - to trzeba obejrzec. Narazie tylko 1 odcinek, jutro chyba normalnie w telewizji. Swietny material laczacy dokument z wizja kolonizacji marsa, jakiej nie powstydzilo by sie najlepsze kino s-f.
 
Moze mi ktos wrzucic do pobrania dwa pierwsze odcinki Belfra ? Od 3 do 7 mam na dysku a nie moge wystartowac bez tych pierwszych. Torentow i innych portali do sciagania za bardzo nie ogarniam..

Z gory dzieki!!
 
No i HBO oficjalnie zamówiło 2 sezon Westworld - szkoda, że prawdopodobna data powrotu to dopiero 2018 rok.

Kurde, zapomniałem jakie to jest zajebiste.
 
Czemu kurwa? Tyle czekania. Zaraz właśnie kładę córkę spać i zmiażdżymy z żoną nowy odcinek.

Nie wiem, jakieś pierdu-pierdu, że niby nie wyrobią się z pisaniem scenariusza i kręceniem. Jeszcze nic pewnego.

hBjzogN.png

se1UGFL.png
 
Raczej nie :lol: tutaj o tym pisałem
Seriale

Zresztą
GjNLvzY.jpg

icpIN3M.jpg


No i kogo tam Lecter ... tfu Ford "dzierga" na boku? Therese czy Elsie?

218106d5197e4aa293df3f5f6106b081.png
arnold/bernard rozmawia z dolores w tym samym pokoju co dzierga sie moim zdaniem nowa teresa...jesli chodzi o zdjecia krote wrzuciles te po lewej a prawej maja byc dowodem ze to rozne osoby??bo? maja inny kolor koszul?
 
arnold/bernard rozmawia z dolores w tym samym pokoju co dzierga sie moim zdaniem nowa teresa...jesli chodzi o zdjecia krote wrzuciles te po lewej a prawej maja byc dowodem ze to rozne osoby??bo? maja inny kolor koszul?
Nie to żaden dowód, to tylko ciekawostka . Dowodem będzie zdjęcie, na którym jest Arnold, a którego nie widzi Bernard, będący hostem.
ww-what-bernard-can-see.gif

Taka sama sytuacja jak drzwiami.
Bh2S38q.png
 
Warto obejrzeć Belfer? Słyszałem że dobry ale czy rzeczywiście?

Ogólnie polecacie jakiś serial w klimacie coś jak American Horror Story? Ogólnie polecam moim zdaniem wszystkie sezony są warte obejrzenia włączenie z najnowszym który zmienia w sposób diametralny przedstawienie historii.

Ciekawy serial netflix na podstawie serii niefortunnych zdarzeń- http://www.filmweb.pl/Lemony.Snicket.Seria.Niefotunnych.Zdarzen
 
Warto obejrzeć Belfer? Słyszałem że dobry ale czy rzeczywiście?
Warto. Jeśli podobał Ci się np The killing, to tutaj też będziesz zadowolony.

Sam zacząłem dzisiaj oglądać Scream i nawet daje radę.
 
Back
Top