Seriale

Wreszcie HBO oficjalnie podało datę premiery Westworld - serial startuje 2 października. Z tej okazji, jeszcze raz wrzucam jeden z najlepszych serialowych trailerow jakie widziałem.



No i w końcu pojawiły się suby pl do wszystkich odcinków Hap and Leonard, trzeba nadrobić.
 
Jak tam Priczer? Obejrzał ktoś do końca? Ja tylko dwa odcinki i było to o dwa za dużo, poprawiło się coś?
 
Jak tam Priczer? Obejrzał ktoś do końca? Ja tylko dwa odcinki i było to o dwa za dużo, poprawiło się coś?

7851893208_.jpg
 
Stranger Things w dwa dni obejrzałem. Jeśli ktoś zaczytywal się kiedyś Kingiem to ten serial nie może się nie podobać. Piękna rzecz

Podbijam. Przed chwilą skończyłem. Świetnie sie to ogladało, klimat super. Polecam śmiało:)
 
Druga seria Mr. Robota pierwszymi czterema odcinkami sprawiła, że chciałem to rzucić w cholerę, ale piąty odcinek to już sztosidło. Nawet mimo:
twistu z panem ministrem - transem
 
Nie ma opcji, Nola jest z kosmosu. @Over potwierdzi, chyba że się pomyliłem i ktoś inny zachwalał urodę Noli.
To pewnie ja.

BTW. Ukończyłem Sherlocka i to jest mega cudo. Czekam na dalszą część! W jednym z odcinków najnowszeg seoznu można było się natknąć na mapę Polski, nie wiem czy ktos to dostrzegł? W kazdym razie doceniałem to dzieło z odcinka na odcinek, świetne.

mdorehspgrfqrlrbwqyrtxwjzrxlyvmhzuzyaclcbmgjbjilwaididmkcbkufjguveiodopmowgyrmdewtdksyrngdrbkzzxqngr
 
Jestem w trakcie 5 sezonu Parks and Recreation - prawie tak dobre jak The Office - i ilekroć pojawia się Ron Swanson mam skojarzenie z @Jakub Bijan :) Kuba pokochałbyś tą postać, jest stworzona dla Ciebie
 
Back
Top