Seriale

Obejrzałem 3 odcinki Mr Robota i nie wkręciłem się jakoś specjalnie, szukam czegoś nowego. Black mirrors ktoś oglądał?
 
@Gambit oglądam drugi raz Leftovers... Czuję, jakbym pierwszy raz to oglądał, jakbym w końcu wszystko łączył w całość, czerpał z serialu w pełni. Serio, jaram się.
 
to powiedz mi o co tam chodzi, bo ja to oglądałem i dalej nie wiem :lol:
Dlatego musisz oglądać jeszcze raz...

:DC:

Pojebany serial fest, ale ma ten "x factor", jestem w połowie pierwszego sezonu, jak dokończę dwa to napiszę przemyślenia swoje.
 
@Gambit oglądam drugi raz Leftovers... Czuję, jakbym pierwszy raz to oglądał, jakbym w końcu wszystko łączył w całość, czerpał z serialu w pełni. Serio, jaram się.

Mnie też za drugim razem podobał się jeszcze bardziej.

Skończyłem Making a Murderer, to jest dla mnie niepojęte jak coś takiego mogło się wydarzyć. Jedynie na inne zakończenie liczyłem, ale to był dla mnie ogromy test charakteru, bo po każdym odcinku chciałem wejść na wiki i zobaczyć jak to się wszystko skończy.
 
Wracam do The Wire. Po zajebistym pierwszym sezonie, nie mogłem się wciągnąć w drugi. Teraz podchodzę jeszcze raz do drugiego sezonu i liczę, że mnie wciągnie.
 
A co to kurwa za herezje moja oczy widzo w tym temacie ?
Wiele czynników się złożyło na to, że odpuściłem wtedy. Już wszystko wraca do normy :D
A i pisałem zaspany tamtego posta, więc składnia trochę leży.
 
Da radę pobrać gdzieś jakiś fajny serial? Po polsku lub z angielskimi napisami. Najlepiej the wire od 4 sezonu, może być co innego dobrego. Jakość obojętna i tak będę na kalkulatorze oglądał. Musze mieć co robić w pracy.
 
Wracam do The Wire. Po zajebistym pierwszym sezonie, nie mogłem się wciągnąć w drugi. Teraz podchodzę jeszcze raz do drugiego sezonu i liczę, że mnie wciągnie.


Nie wiem czy wiesz ale The Wire bodajze od niedawna jest z Lektorem pamietam kiedys jak sie z napisami meczylem, sam sie zastanawiam czy nie obejrze jeszcze raz z Lektorem tym razem.

sry za dubel
 
nie umiem w ogole czytac
What-Meme-13.jpg
 
Back
Top