Seriale

Jestem po 6 odcinkach. CZYSTA ZAJEBIOZA !!! Ten serial wygląda, jakby leżał gdzieś na półce dobre 30 lat i dopiero teraz ktoś go wypuścił. Bierze garściami z najlepszych tytułów tamtego okresu i nie tylko. Klimacik super, dzieciaki dobrane kapitalnie, muzyka robi robotę. Po prostu czuć mega sentyment do kina lat 80 tych.

Nawet czcionka na napisach jest idealna.


Muza jak z klasyków ery vhs.:heart:miodzio
 
Narcos-Jezusie jakie to piękne będzie.

Stranger Things-sam plakat rozpierdala

Stranger-Things-nouveau-poster.jpg
 
2 sezon Narcos będzie ostatnim ?
W 3 sezonie Pablo zostanie wskrzeszony mocą nekromantów romskich. A potem crossover z Supernatural. 2 sezon będzie pokrywał jakiś rok czasu, czyli znacznie mniej niż 1 sezon. Wątpię czy przeciągną to na więcej niż jeden sezon. A raczej nie będą kontynuowali serialu po jego śmierci.
 
W 3 sezonie Pablo zostanie wskrzeszony mocą nekromantów romskich. A potem crossover z Supernatural. 2 sezon będzie pokrywał jakiś rok czasu, czyli znacznie mniej niż 1 sezon. Wątpię czy przeciągną to na więcej niż jeden sezon. A raczej nie będą kontynuowali serialu po jego śmierci.
Już ukradli muzykę w trailerze
 
Kurde, twórcy Banshee ściągali z Plebani żywcem. Przecież Kai Proctor to ewidentnie postać zainspirowana Januszem Traczem. Bogaty skurwiel, przeszłość związana z religią. Nawet wygląd podobny:

 
Ma ktos link do torrenta ?

druga sprawa czy na zatocepiratow trzeba mieć teraz jakieś konto, żeby ściągać?
Nie trzeba. Ja po prostu na piratach wpisuje i biorę najpopularniejsze. Z tym ze do 720p na piratach nie ściągali mi napisów. Ale uznalem ze HD na serial w stylu lat 80tych nie jest konieczne
 
Nie trzeba. Ja po prostu na piratach wpisuje i biorę najpopularniejsze. Z tym ze do 720p na piratach nie ściągali mi napisów. Ale uznalem ze HD na serial w stylu lat 80tych nie jest konieczne
Nie moge nic sciagnac z piratow bo wyskakuje mi okno z "Free Account Required" ;/

dobra wchodziłem na .se i tam byl problem, na .org wsyzstko gra.
 
Last edited:
No i mamy pierwszy zwiastun American Gods.


O, ile znanych twarzy...choć widzę, że wiodącą jest ten z "serialu dla nastolatków" czyli The 100 ) Nie dziwię się, więc, że go w 100 jednak zabili niedawno...Ten serial porwał już chyba porównywalną ilość dla mnie istotnych w serialu postaci co Gra o Tron ;]
No i zagra znany z Kingdom Jay Culllina czyli Jonathan Tucker.
 
Kurde Pany, kto nie widział oglądać Making a Murderer !!! Po trzech epach zbieram szczenę z podłogi. O ile pierwszy mnie nie wciągnął (zdecydowanie bardziej dokumentalny) i nie zapowiadał takiej bomby jak The Jinx: The Life and Death of Robert Durst to każdą kolejną "cegiełką" śledztwa wkręcam się konkretnie.

No i znowu genialne intro

 
Kurde Pany, kto nie widział oglądać Making a Murderer !!! Po trzech epach zbieram szczenę z podłogi. O ile pierwszy mnie nie wciągnął (zdecydowanie bardziej dokumentalny) i nie zapowiadał takiej bomby jak The Jinx: The Life and Death of Robert Durst to każdą kolejną "cegiełką" śledztwa wkręcam się konkretnie.

No i znowu genialne intro


dzięki za to.
 
Kurde Pany, kto nie widział oglądać Making a Murderer !!! Po trzech epach zbieram szczenę z podłogi. O ile pierwszy mnie nie wciągnął (zdecydowanie bardziej dokumentalny) i nie zapowiadał takiej bomby jak The Jinx: The Life and Death of Robert Durst to każdą kolejną "cegiełką" śledztwa wkręcam się konkretnie.

No i znowu genialne intro


Po instrze i tytule to taki mix Detektywa i Southcliffe :P Ale chyba bliższe temu pierwszemu skoro piszesz o śledztwie?
 
Po instrze i tytule to taki mix Detektywa i Southcliffe :P Ale chyba bliższe temu pierwszemu skoro piszesz o śledztwie?


To jest serial dokumentalny o niesłusznie skazanym gościu, który po 18 latach odsiadki wychodzi na wolność i próbuje wieść normalne życie ... a po roku zostaje oskarżony o morderstwo pewnej kobiety.
Nawet nie jestem w stanie zliczyć ile razy pomyślałem "O ja pier...le !?" widząc co się wyczynia na ekranie.
Serial ponoć kręcili 10 lat
 
Back
Top