Seriale

Panowie co polecicie ciekawego do oglądniecia?
duuużo mnie ominęło i nie oglądałem 'topowych' seriali jak Gra o tron, Breaking Bad itp, ostatnio obejrzałem True Detective i jakoś mega się nakręciłem na seriale (wcześniej miałem klimat non stop na filmy, tak teraz mnie coś na seriale wzięło) ogólnie bardziej lubię jak się coś dzieje, choć nie musi to być akcja 100%, dobre rozkminy itp też mile widziane, co mogę nadrobić z takich klasyków? z góry dzięki za pomoc ;)
 
Póki co jakoś przebrnąłem przez 100 stron i mam już kilkanaście pozycji do obejrzenia :D
co do True Detective 2 sezonu, Panowie warto?
W sensie wiem, że kozak serial i sam byłem pod wrażeniem 1 sezonu, w ogóle gra McConaughey i Harrelsona, "chemia" pomiędzy tymi postaciami, maaajstersztyk, ale przy E01 2sezonu jakoś tak za baaardzo byłem zajarany ową grą Panów 1sezonu, że strasznie mi ich brakowało i nie mogłem się wczuć w C Farell'a, 2 sezon mocno odstaje względem pierwszego?
 
Póki co jakoś przebrnąłem przez 100 stron i mam już kilkanaście pozycji do obejrzenia :D
co do True Detective 2 sezonu, Panowie warto?
W sensie wiem, że kozak serial i sam byłem pod wrażeniem 1 sezonu, w ogóle gra McConaughey i Harrelsona, "chemia" pomiędzy tymi postaciami, maaajstersztyk, ale przy E01 2sezonu jakoś tak za baaardzo byłem zajarany ową grą Panów 1sezonu, że strasznie mi ich brakowało i nie mogłem się wczuć w C Farell'a, 2 sezon mocno odstaje względem pierwszego?

Mocno odstaje, daj sobie spokój.
 
ironizujemy czy serio?;)
nie żebym się zniechęcał po 1 odcinku, wiadomo jednego dnia nie ma kompletnie klimatu by cokolwiek oglądnąć, innego można się wkręcić i oglądać odcinek za odcinkiem, po prostu 1 sezon postawił wieeeelką poprzeczkę no i też 2 aktorów których naprawdę mega sobie cenię (i nie mówimy tu tylko o TD) a do S2 miałem z 2 podejścia, ale jakoś tak niemrawo... :sad:
 
Póki co jakoś przebrnąłem przez 100 stron i mam już kilkanaście pozycji do obejrzenia :D
co do True Detective 2 sezonu, Panowie warto?
W sensie wiem, że kozak serial i sam byłem pod wrażeniem 1 sezonu, w ogóle gra McConaughey i Harrelsona, "chemia" pomiędzy tymi postaciami, maaajstersztyk, ale przy E01 2sezonu jakoś tak za baaardzo byłem zajarany ową grą Panów 1sezonu, że strasznie mi ich brakowało i nie mogłem się wczuć w C Farell'a, 2 sezon mocno odstaje względem pierwszego?
Mi się podobał choć z deka gorszy od pierwszego.
No i nutka z czołówki mi jakoś siadła

 
ironizujemy czy serio?;)
nie żebym się zniechęcał po 1 odcinku, wiadomo jednego dnia nie ma kompletnie klimatu by cokolwiek oglądnąć, innego można się wkręcić i oglądać odcinek za odcinkiem, po prostu 1 sezon postawił wieeeelką poprzeczkę no i też 2 aktorów których naprawdę mega sobie cenię (i nie mówimy tu tylko o TD) a do S2 miałem z 2 podejścia, ale jakoś tak niemrawo... :sad:

Nie ironizujemy.
 
Póki co jakoś przebrnąłem przez 100 stron i mam już kilkanaście pozycji do obejrzenia :D
co do True Detective 2 sezonu, Panowie warto?
W sensie wiem, że kozak serial i sam byłem pod wrażeniem 1 sezonu, w ogóle gra McConaughey i Harrelsona, "chemia" pomiędzy tymi postaciami, maaajstersztyk, ale przy E01 2sezonu jakoś tak za baaardzo byłem zajarany ową grą Panów 1sezonu, że strasznie mi ich brakowało i nie mogłem się wczuć w C Farell'a, 2 sezon mocno odstaje względem pierwszego?

Drugi sezon TD to może być jedna z najgorszych decyzji w Twoim życiu. Mówię to jako człowiek, który dał 10/10 pierwszej serii.
 
@zupelnieObcytuu
1 sezon był zajebisty. 2 sezon to inny serial w zasadzie, ale wciąż myślę, że warto. Choćby by móc sobie porównać. Nie bądź cipą co odpuszcza serial w trakcie lub między sezonami. Nie zaszkodzi na pewno obejrzeć, ciekawa historia, niesłabsi aktorzy tak naprawdę, choć akurat Woody'ego zawsze i wszędzie lubiłem, więc nie było i mi łatwo się przestawić. Pogodziłem się, że to co innego, inna historia, inni detektywi i tyle. Wciąż uważam, że serial choć nie dobrnął do klasy pierwszego na pewno był ciekawy.

Nie oglądaj starając się porównywać z 1 sezonem, a zobaczysz, że serial to niezły, ale 1 sezon ciężko byłoby komukolwiek i czymkolwiek przebić. To raczej jasne skoro już bez Matta i Woody'ego. To było oczywiste jeszcze przed 2 sezonem :) Za to ten sezon ma plus za Rachel, której w 1 nie było, a ta od skaczących cycków w 1 sezonie to mogłaby buty czyścić Rachel wg mojego gustu ;)
 
noo postaram się właśnie zmienić podejście co do tego sezonu, bo jak pierwszy poszedł praktycznie w dzień (było trochę wolnego z Panną) tak za dwójkę się nie mogliśmy zabrać jakoś.... mam z 20 pozycji tak do setnej strony do nadrobienia, w sumie nie zamykam się w konkretnej kategorii więc nadrobię ;)
@Born2kill utkwiło mi w pamięci podczas lektury tej pierwszej setki (a zamierzam ogarnąć całe 400 jak tylko czas pozwoliii) , że strasznie chwalisz Chłopaków z baraków, idzie się pośmiać? w sumie też coś lekkiego ze śmiechem by się przydało, a wstyd przyznać choć kojarzę nazwę jeszcze za łebka, to nie oglądałem ;)
 
noo postaram się właśnie zmienić podejście co do tego sezonu, bo jak pierwszy poszedł praktycznie w dzień (było trochę wolnego z Panną) tak za dwójkę się nie mogliśmy zabrać jakoś.... mam z 20 pozycji tak do setnej strony do nadrobienia, w sumie nie zamykam się w konkretnej kategorii więc nadrobię ;)
Born utkwiło mi w pamięci podczas lektury tej pierwszej setki (a zamierzam ogarnąć całe 400 jak tylko czas pozwoliii) , że strasznie chwalisz Chłopaków z baraków, idzie się pośmiać? w sumie też coś lekkiego ze śmiechem by się przydało, a wstyd przyznać choć kojarzę nazwę jeszcze za łebka, to nie oglądałem ;)
Każdy komu to pokazałem został fanem tego serialu...Oczywiście jeśli ktoś jara to tym lepiej ;) Najlepiej obejrzeć od początku, zaprzyjaźnić się z bohaterami i przezywać te ich pomysł i perypetie. Serial, którego się nie jest w stanie potem nie pamiętać wg mnie :) A to już łącznie 10 sezonów, bodajże 3 jak nie 4 filmy plus pare dodatków.

To pseudodokument taki o przede wszystkim 3 typach z parkingu barakowozów, którzy starają się zbić hajs na różnych dziwnych akcjach z różnym efektem :D
 
Ostatnio nie mam czasu nic oglądać, ale dawno się tak nie jarałem na coś w TV jak na nowego GOTa. Widać po trailerach, że będzie sztos po ostatnim chujowym sezonie. Jeżeli będzie tak z fabułą, jak w udostępnionym parę stron wcześniej mega spoilerze (a mam przeczucie że będzie), to Benioff i Weiss odzyskują mój respekt
 
Niedawno skończyłem 22.11.63 - jedno słowo, a w zasadzie dwa Sarah Gadon
sarah-gadon-2.gif


Oj cofałbym się w czasie xD
 
Back
Top