Seriale

Oglądał ktoś 12 Monkeys? Nie wymęczyłem jeszcze pierwszego odcinka, gdzieś na 10 minut przed końcem wyłączyłem. Dobry ten serial czy sobie dać spokój?
Ja nie podołałem i odpuściłem po kilku odcinkach. Nie polecam. Jest cała masa innych, ciekawszych seriali.
 
Zrobilem 9 odcinek Billions. Sezon caly czas trzyma bardzo mocny poziom. Kto nie widzial niech nadrabia bo warto.

Jedyny serial który śledzę na bieżąco :D Trzyma w napięciu, również polecam.

PLUS właśnie zacząłem takie cudo



Jakie to jest dobre hehe
 
9 odcinek Daredevila urywa suty,
praktycznie wszystkie sceny to epa pełną gębą, wszystkie oprócz tych z Daredevilem, Karen i Foggym xD I tu widzę największy problem tego serialu, wkurza mnie główny bohater i jego podejście do sprawy. Już w pierwszym sezonie czułem, ze ten serial ma ogrom niewykorzystanego potencjału i drugi rczej nie zmienił się w tym aspekcie. Serial scenami walki poszedł w Raidy, ale akcję w więzieniu widziałem już kilka razy i mówię wam, wzwód po całości :lol: Niech ten Netflix ogłasza solowego Punishera, nawet 6 odcinków, bez zamulaczy, wtedy dostaniemy prawdopodobnie najzajebistszą komiksową ekranizację ever. Do tego Kingpin wreszcie jest Kingpinem, czapki z głów za wymianę zdań i nie tylko między Berenthalem a D'Onofrio.

@baju a widzisz, wiedziałem, że skądś kojarzę mordę xD
 
Last edited:
@Masu
Amiszke nam zajebali kurwa mać :sad: dziwny ten sezon chyba będzie ale i tak serial 9.5/10
 
Last edited by a moderator:
Czy Ty kurwa kpisz z tym spoilerem?
heheh kolejny fan tej młodej dupci ? high five

ps.jest już na cda niestety z lektorem nie z napisami troche pogmatfane ale obejrzeć dl końca trzeba
 
heheh kolejny fan tej młodej dupci ? high five

ps.jest już na cda niestety z lektorem nie z napisami troche pogmatfane ale obejrzeć dl końca trzeba
chodzi o to, ze nie ukryles tej wiadomosci w spoilerze...
 
9 odcinek Daredevila urywa suty,
praktycznie wszystkie sceny to epa pełną gębą, wszystkie oprócz tych z Daredevilem, Karen i Foggym xD I tu widzę największy problem tego serialu, wkurza mnie główny bohater i jego podejście do sprawy. Już w pierwszym sezonie czułem, ze ten serial ma ogrom niewykorzystanego potencjału i drugi rczej nie zmienił się w tym aspekcie. Serial scenami walki poszedł w Raidy, ale akcję w więzieniu widziałem już kilka razy i mówię wam, wzwód po całości :lol: Niech ten Netflix ogłasza solowego Punishera, nawet 6 odcinków, bez zamulaczy, wtedy dostaniemy prawdopodobnie najzajebistszą komiksową ekranizację ever. Do tego Kingpin wreszcie jest Kingpinem, czapki z głów za wymianę zdań i nie tylko między Berenthalem a D'Onofrio.

@baju a widzisz, wiedziałem, że skądś kojarzę mordę xD
mam podobnie, mnie też denerwowały te same postacie. nie wiem skąd beef na Foggy'ego wszyscy mają, dla mnie obojętny gość, czasem rzuci fajnym żartem, za to przy Karen nie mogę się pozbyć widoku tej aktorki z jej roli w True Blood gdzie mnie nie przekonywała. :)

PUNISHER FTW

@kiras :lol: zrobiłeś chłopakom prima aprilis spóźnione!
 
KURWA SOOOOOOOOORI GAJS :D ale przypierdalajka sie zrobiła do Kirusia :D myślałem,że premiere odrazu odbębniliście i ostatni zostałem a tu taki zonk,Peace and Love.
Było nie klikać na spojlowanko Masowniku to ciekawość wygrała !!
a po drugie po chuj klikacie inni od @Masu ? kurwa zaadresowane do niego to listy cudzie otwieracie ?
 
KURWA SOOOOOOOOORI GAJS :D ale przypierdalajka sie zrobiła do Kirusia :D myślałem,że premiere odrazu odbębniliście i ostatni zostałem a tu taki zonk,Peace and Love.
Było nie klikać na spojlowanko Masowniku to ciekawość wygrała !!
a po drugie po chuj klikacie inni od @Masu ? kurwa zaadresowane do niego to listy cudzie otwieracie ?
Nie odwracaj kota ogonem tylko szukaj drzewa za którym się skryjesz. Jade do ciebie i zrobię ci finał season 1.
 
Nie odwracaj kota ogonem tylko szukaj drzewa za którym się skryjesz. Jade do ciebie i zrobię ci finał season 1.
Jurasa na Ciebie naśle :D
ps.a jaki był finał 1 sezonu bo już nie pamiętam ?
 
NIEEEEEE!! PO PROSTU KURWA NO NIE!!!

Najgorszy spoiler świata, nie wiedziałem, że Banshee już wyszło.

Kiras, za takie wyrządzone zło innym bliźnim, uważaj, żeby karma nie próbowała wrócić w bukmacherce. Chociaż najgorsi w tym momencie są producenci, reżyser i scenarzysta serialu :cry:
 
Back
Top