Seriale

Wiem że ktoś tutaj już polecał Vinly ale kurwa, bądźmy poważni to jest najlepsze co zostało zrobione w TV w ostatnim czasie. Mega obsada, mega dialogi i zdjęcia. Twórcą między innymi Martin Scorsese i Mick Jagger. Do tego w chuj dobrej muzyki. Zacznijcie oglądać, pierwszy odcinek to arcydzieło


A jakby to kogoś nie przekonywało to:
51VaC0T.gif

tumblr_o4ka60w5ZO1sgc8bno3_400.gif
 
Pierwsze zdjęcie mnie przekonało, drugie przeraziło. Precz z azjatyckimi fryzurami i tymi z lat '70!
No ogólnie to się zgadzam, tylko przypominam, że akcja ma miejsce w latach 70-ych właśnie. Z resztą podejrzewam, że w tej scenie Olivia miała na sobie merkin.
 
No ogólnie to się zgadzam, tylko przypominam, że akcja ma miejsce w latach 70-ych właśnie. Z resztą podejrzewam, że w tej scenie Olivia miała na sobie merkin.

Co nie zmienia faktu, że powinni dla dobra ludności nie pozwolić jej nosić tego merkina bądź też bobra.
 
Nowy odcinek Better Call Saul powinien się nazywać: DCKJ- Dlaczego Chuck Kurwą Jest? Kto obejrzał, ten wie...
 
coś odemnie :

Z Archiwum X
Rodzina Soprano
Prawo Ulicy
Daredevil
Banshee
Świat Gliniarzy
Piraci
Gomorra
Firefly
The Expanse
Battlestar Galactica
Narcos

kolejność przypadkowa
 
No ogólnie to się zgadzam, tylko przypominam, że akcja ma miejsce w latach 70-ych właśnie. Z resztą podejrzewam, że w tej scenie Olivia miała na sobie merkin.

Dokładnie, Olivia przyznała nawet w jednym z programów, że busz był sztuczny, mogła sobie wcześniej wybrać taki, który będzie jej najlepiej pasował, jak peruka :D
 
Dużo się wydarzyło więc warto obejrzeć, a zdanie już sobie sam wyrobisz.
Obejrzałem, ciężko mi ocenić...
Motyw z synami Ragnara zjebany. Odkąd ich zobaczyłem to wiedziałem, że będą mnie denerwować. Ten z niedowładem nóg przypomina wikinga tak jak ja Brocka Lesnara...Nie wiem dokąd zmierza ten serial, mam nadzieję, że stanie się coś dobrego, bo póki co ten sezon mi gorzej siedzi niż poprzednie.
 
Gdzie teraz oglada sie seriale online? Kinoman muli, zalukaj ma limity, a chce smignac z nudów 5 sezon Gry o Tron. Chomikuj nawet nie ma.
 
Gdzie teraz oglada sie seriale online? Kinoman muli, zalukaj ma limity, a chce smignac z nudów 5 sezon Gry o Tron. Chomikuj nawet nie ma.

5 sezon zniknął z większości portali, wiem bo sam ostatnio szukałem. Skończyło się na tym, że pobrałem cały z torrentów.
 
5 sezon zniknął z większości portali, wiem bo sam ostatnio szukałem. Skończyło się na tym, że pobrałem cały z torrentów.

Masz link do jakiś mało ważących? Potrebne mi tylko odcinki od 8 , chce przed dzisiejsza gala obejrzeć a mam słabego neta.
 
Back
Top