Seriale

@zupelnieObcytuu oglądaj. Tak jak pisałe Born drugi sezon TD to zupełie inny serial. Pierwszy odcienek mnie tez jakoś nie porwał. Natłok informacji jest spory, rzucony w Ciebie ochłapem i trzeba to przyswoić. Mnie wciągnął nosem. Akurat byłem zgrypowany i jednego dnia obejrzałem cały sezon. Jest kozak. Inny niż pierwszy, z innym Klimatem, ale kozak.
 
Odpaliłem w końcu Daredevila S02. Zapomniałem o tej blondynie, ale jak tylko zobaczyłem... :star wars:
 
Jak myślicie, najbardziej wkurwiająca osoba całego serialu czyli Chuck zmarł?
 
Mysle, ze zmarl, sprawa sie wydala i musial sie zaczac ukrywac.
Wrzuć to w spoiler :D

To nie będzie za chuj logiczne, bo jak pamiętamy w BB, to Saul bardzo krzykliwe reklamy miał i każdy go stąd kojarzył. Zresztą, dziwnie się ukrywać, jak jeszcze nie zna tego gościa od fałszywek i będzie najpopularniejszym adwokatem w ABQ.
 
Wrzuć to w spoiler :D

To nie będzie za chuj logiczne, bo jak pamiętamy w BB, to Saul bardzo krzykliwe reklamy miał i każdy go stąd kojarzył. Zresztą, dziwnie się ukrywać, jak jeszcze nie zna tego gościa od fałszywek i będzie najpopularniejszym adwokatem w ABQ.

Czy czasem Saul nie mówił już o tym, że miał nieprzyjemność robienia interesów z tym zaćpanym Meksykańczykiem, którego gliniarz wrobił w pobicie? Tak więc może swoją solową praktykę miał już całkiem popularną wczesniej i wczęsniej zetknął się z Waltem - no i nie zapomnajmy, że prowadził ją w jakiejś klitce i to chyba była klitka tego zakładu kosmetycznego, bo na pewno nie jego nowe biuro.
 
Czy czasem Saul nie mówił już o tym, że miał nieprzyjemność robienia interesów z tym zaćpanym Meksykańczykiem, którego gliniarz wrobił w pobicie? Tak więc może swoją solową praktykę miał już całkiem popularną wczesniej i wczęsniej zetknął się z Waltem - no i nie zapomnajmy, że prowadził ją w jakiejś klitce i to chyba była klitka tego zakładu kosmetycznego, bo na pewno nie jego nowe biuro.

Przecież Saul się spotyka z Tuco w pierwszym sezonie, gdy na pustyni przystawia mu Tuco lufę do skroni, za obrażanie babci "zaćpanego Meksykanczyka"
 
Pany. Jaki serial żeby nawrocić kobietę, która oglada te wszystkie brazylijskie, tureckie itp rozpierdalacze makòwy? Czy nie ma już ratunku?
 
W końcu znalazłem czas na nadrobienie kilku seriali. To co się dzieje w Shameless jest grube po prostu. Po raz kolejny z serialu (na pierwszy rzut okiem) komediowego, wychodzi ten dramat i prawdziwe problemy. Za to lubię ten serial, za to chwaliłem go już po pierwszym sezonie. Rozpisałbym się jak to mam w zwyczaju w tym temacie, ale tego i tak nikt nie czyta :D Piona
 
Taki przesadzony trochę rozpierdol, ale świetnie się to ogląda. Zazwyczaj nie lubię scen, w których gość z odstrzeloną wątrobą i dziurą na 30 cm w brzuchu jeszcze stoi i coś gada, ale w Banshee można przymknąć na to oko :D

Za to Better Call Saul mnie w tym sezonie jakoś nie wciągnęło wcale, pierwszy sezon oglądałem szybko, z zaangażowaniem, a drugi przynudza.
 
Wiem że ktoś tutaj już polecał Vinly ale kurwa, bądźmy poważni to jest najlepsze co zostało zrobione w TV w ostatnim czasie. Mega obsada, mega dialogi i zdjęcia. Twórcą między innymi Martin Scorsese i Mick Jagger. Do tego w chuj dobrej muzyki. Zacznijcie oglądać, pierwszy odcinek to arcydzieło

 
Wiem że ktoś tutaj już polecał Vinly ale kurwa, bądźmy poważni to jest najlepsze co zostało zrobione w TV w ostatnim czasie. Mega obsada, mega dialogi i zdjęcia. Twórcą między innymi Martin Scorsese i Mick Jagger. Do tego w chuj dobrej muzyki. Zacznijcie oglądać, pierwszy odcinek to arcydzieło


Polecałem zanim to było modne...
 
Back
Top