Seriale

@Gambit I to ma niby być Jesse Custer? Ten aktor w ogóle go nie przypomina. Słabizna :/

Akurat przypieprzanie się do wyglądu wg mnie jest bez sensu. Serial to nie cosplay i liczyć się będzie odegrana postać. Zresztą lepiej przyczepić się do białej Tulip xD
Juz teraz wydaje mi sie ze komiks będzie tylko baza do historii przedstawionej w serialu i to może okazac się strzałem w 10.
 
Poszukuję serialu "Mesjasz", fabuła kręciła się wokół zbrodni popełnianych na tle religijnym i prowadzącego śledztwo detektywa. Puszczali go kiedyś na Polsacie jeśli się nie mylę, ale nigdzie nie mogę go znaleźć :| Szukam go już któryś rok, jak mi się przypomnij to wznawiam poszukiwania, ale nadal nic. Gdyby ktoś zetknął się z nim to proszę o pomoc. Z góry dzięki :tiphatb:
 
@Gambit Postać Jessego jest tak charakterstyczna, że aktor powinien być mocno zbliżony wyglądem. Tymbardziej, że mowa o serialu, a nie o wyjątkowo ambitnym filmie, gdzie gra aktorska nie bedzie na najwyższym poziomie. Przypomnij sobie postać Jessego -gość po przejściach, ciężkie dzieciństwo, alkoholik, nałogówy palacz. Według Ciebie kto będzie bardziej wiarygodny: chudy gość, który wygląda na zniszczonego życiem, czy koleżka, który ma tendencję do nadwagi?
 
Wiesz, mi też Cooper niespecjalnie pasuje do Jessego, ale nie przeszkadza mi to w tym, żeby dać mu kredyt zaufania i dowiedzieć się czy ludzie od castingu dali ciała czy może mieli nosa.
Goldberg z Rogenem kochają Preachera, pytanie tylko czy będzie to wadą czy zaletą?
 
Przypomnienie - w niedziele startuje Pakt, bedzie mozna obejrzec za darmo na hbo go.
 
Walking Dead pierwsze 3 odcinki spoko, ale twórcy serialu nie byliby sobą gdyby nie zrobili jakiegoś gówna. 4 odcinek to sobie w ogóle można odpuścić. Cały poświęcony jest temu murzynowi z kijem. Kurwa jest aikido i jakiś lewak :confused: kurwa aikido ... ja pierdole
 
Walking Dead pierwsze 3 odcinki spoko, ale twórcy serialu nie byliby sobą gdyby nie zrobili jakiegoś gówna. 4 odcinek to sobie w ogóle można odpuścić. Cały poświęcony jest temu murzynowi z kijem. Kurwa jest aikido i jakiś lewak :confused: kurwa aikido ... ja pierdole

Przynajmniej wiemy czemu takie cyrki odstawia.
 
Walking Dead pierwsze 3 odcinki spoko, ale twórcy serialu nie byliby sobą gdyby nie zrobili jakiegoś gówna. 4 odcinek to sobie w ogóle można odpuścić. Cały poświęcony jest temu murzynowi z kijem. Kurwa jest aikido i jakiś lewak :confused: kurwa aikido ... ja pierdole

Dokładnie... Przewijałem co chwilę o parę sekund do przodu. Takie silenie się na zgłębianie psychiki człowieka... ale niskich lotów. Zabijał każdego i nagle zmienił się tak, że ma wielką blokadę by kogolwiek skrzywdzić. No po prostu tego nie kupuje.
 
Walking Dead pierwsze 3 odcinki spoko, ale twórcy serialu nie byliby sobą gdyby nie zrobili jakiegoś gówna. 4 odcinek to sobie w ogóle można odpuścić. Cały poświęcony jest temu murzynowi z kijem. Kurwa jest aikido i jakiś lewak :confused: kurwa aikido ... ja pierdole
To prawda co to ma być? Yoda?
Ten jego mentor był nawet ciekawa postacią tylko zamiast kija mógłby latać z piłką mechaniczna
 
Za bardzo przeżywacie.
Szkoda, że cały odcinek temu poświęcony, ale zgłębili jego historię i co robił przez ten czas. Ja tam z chęcią obejrzałem, bo to część historii serialu jednak. Aikido jak Aikido, ale już z kijem widać bywa wystarczające do obrony.
Raczej farsa z tą jego śmiercią. Zamiast łapać czarnego mógł dojebać zombiakowi, a wyszło, że obrócił się tyłem i dał gryza siebie szwendaczowi ;]
 
No właśnie coś mi torrenty się spierdoliły i nie mogę znaleźć normalnej wersji tylko jakieś kurwa szwedzkie itp :D
 
No właśnie coś mi torrenty się spierdoliły i nie mogę znaleźć normalnej wersji tylko jakieś kurwa szwedzkie itp :D
ta wejdź na piratebay albo kickasstorrents i tam masz tego od chuja. najpopularniejsze to zawsze są po angielsku. jak ty tego szukasz ?
 
Nie wiem, może się mylę, ale myślę, że wpisanie w google
"torrent the walking dead s06e04"
zalatwiloby sprawę.
 
Oglądam sobie dziś nowy odcinek Limitless, a tutaj znajoma morda :D @Arlovski powinno Cię to zainteresować :)

arlovski_limitless.jpg
 
Ash vs Evil Dead zajebisty, oby tak dalej
Fargo cos powoli sie rozkreca
ostatnio odcinek TWD w ogole niepotrzebny i zwolnil tylko akcje
 
@VoRaNeK lub ktoś inny - czy gdzieś w sieci są napisy do 02x02 Kingdom i wersji:
Code:
Kingdom.s02e02.Simulations.HDTV.x264-Weby
???

Szukałem wszędzie, nigdzie nie znalazłem odpowiednich. Mówię oczywiście o ENG. Pierwszy raz mam z takim czymś problem.
 
Back
Top