Seriale

Kurde, zaczyna dziać się to czego się obawiałem, czyli coraz więcej Lostów w The Leftovers, a zdecydowanie mnie dramatu. Mimo wszystko po 6 odcinkach i tak najlepszy serial 2015 roku.

Nowy trailer Jessica Jones

 
Z seriali które obecnie są emitowane oglądam jedynie "Manhattan" (na razie emitowany tylko w USA ale wydaje mi się kwestią czasu kiedy zawita do Polski). Serial skupia się wokół Projektu Manhattan, czyli pracach nad bombą atomową w mieście którego nie było na mapie czyli Los Alamos. Obecnie leci drugi sezon.

Generalnie, serial jest nierówny gdyż słabsze odcinki przeplatają się z lepszymi. Są pewne przekłamania faktograficzne ale idzie na nie przymrużyć oko. Twórcy zaaplikowali ciekawe wątki, chwilami na prawdę sporych kalibrów jak chociażby związek lesbijski etc., co dodaje dodatkowego uroku całemu serialowi. Na plus aktorstwo, które stoi na bardzo przyzwoitym poziomie jak również sama scenografia. Oglądając serial ma się wrażenie, że faktycznie jest się w Los Alamos i obserwuje perypetie naukowców pracujących nad skonstruowaniem pierwszej bomby atomowej. Może chwilami jest zbyt mocno przegadany, ale to też idzie przejść. Tak więc, jeżeli ktoś interesuje się historią lub po prostu chce obejrzeć ciekawy serial osadzony 70 lat temu to zdecydowanie polecam.
 
Obejrzałem Narcos, Better Call Saul, Breaking Bad, Grę o Tron, House of Cards, HIMYM. Co polecacie następnego? Sons of Anarchy odpada, nie mój klimat.
 
Peep.Show.S09E01.720p.HDTV.x264-TLA

oh baby :D jeden z moich ulubionych seriali wszech czasów powraca :) Nie mogę się doczekać!
 
Zacząłem pobierać Banshee, jak mi nie podejdzie, to zaczne True Detective'a i The Wire. Dzieki za porady ;)
 
Bardziej niż zawsze, rzuca mi się w oczy prostota i głupota The Walking Dead.
Denne dialogi, których idzie się domyśleć. Bzdurne przemowy, podczas gdy wystarczyłby jeden ścisk lub pewne zdanie. Nieporadność bohaterów. Carl z debilną fryzurą, ciągnący się za ubrania z chłoptasiem o dziewczynę. I inne rzeczy. Troche mnie to denerwuje.
 
Obejrzałem Narcos, Better Call Saul, Breaking Bad, Grę o Tron, House of Cards, HIMYM. Co polecacie następnego? Sons of Anarchy odpada, nie mój klimat.
SoA nie Twój klimat - stwierdzasz po opisie czy obejrzałeś 1-2 odcinki? Bo ja na początku też byłem sceptycznie nastawiony, a później pochłąnąłem 7 sezonów chyba w miesiąc :D.
Polecam: Ray Donovan, The Following i tak jak wyżej Banshee.
 
Narazie obczajam Banshee. Troche nie leży mi nierealistyczność i akcje w stylu Seagala w tym serialu, ale są cycki, to narazie nie narzekam i daje szansę :D
 
No trochę małe te cycki są, ale ja jestem z tych co zawsze bardziej cenili figurę zgrabną, cycki dopiero później.
 
Ja tam sobie dałem na wstrzymanie z TWD, już raz tak miałem i nie obejrzałem 2 i 3 sezonu, żeby zobaczyć 4 i 5. Teraz też raczej nie prędko wrócę.

@midern, weź kiedyś zobacz the The Leftovers, bo chyba tylko Born tutaj to ogląda.
 
Ja tam sobie dałem na wstrzymanie z TWD, już raz tak miałem i nie obejrzałem 2 i 3 sezonu, żeby zobaczyć 4 i 5. Teraz też raczej nie prędko wrócę.

@midern, weź kiedyś zobacz the The Leftovers, bo chyba tylko Born tutaj to ogląda.
Dopisuje do listy :D
 
Ja tam sobie dałem na wstrzymanie z TWD, już raz tak miałem i nie obejrzałem 2 i 3 sezonu, żeby zobaczyć 4 i 5. Teraz też raczej nie prędko wrócę.

@midern, weź kiedyś zobacz the The Leftovers, bo chyba tylko Born tutaj to ogląda.
Nie jesteś sam, też patrzę z moją żoną na Pozostawionych.
Bardzo dobry serial.
 
Jak drugi sezon? Bo słyszę też lekkie narzekania. Pierwszy sezon był znakomity :)
Mnie również bardziej podobał się pierwszy sezon, co nie zmienia faktu, że nadal świetnie się go ogląda.
Jeśli miałbym je oceniać, to pierwszy sezon dostałby 9, natomiast drugi 8.
 
Jak drugi sezon? Bo słyszę też lekkie narzekania. Pierwszy sezon był znakomity :)

Trochę inny od pierwszego, raczej nie tak ciężki, ale równie genialny, a w niektórych momentach lepszy. Ostatnio tylko narzekam na Lostowe odchyly Lindelofa bo jest ich sporo, ale jak pisałem wcześniej najlepszy wg mnie serial 2015 roku.

Flesh and Bone widziałem trzy odcinki, nawet niezły ale jak zaczynają walić te francuskie zwroty i robić próby to myślę sobie co ja pacze, ale główna łaska fajna.
 
Back
Top