Seriale

Też oglądam The Leftovers. Serial gniecie jaja :) Drugi sezon moim zdaniem lepszy niż pierwszy (żwawsze tempo).

To jest zajebisty serial. Jedyne czego się boje to że będzie zamotane jak w Lostach, stracę 5 lat życia i nic się nie dowiem hehe/ Ale jak na razie rozpierdala
 
Dodam jeszcze, że Leftovers aktorami stoi, to co tam odwalają Nora, Matt i Kevin to głowa mała. Carrie Coon powinna zgarniać większość branżowych nagród, aż dziw bierze, ze serial HBO jest tak pomijany. No ale to jeden z tych tytułów, który nie pozostawia obojętnymi, albo się go pokocha, albo znienawidzi.
Szkoda, że Jill tak mało :wink:

Kolejny odcinek zapowida się kapitalnie
8VURaod.jpg

tylko jeden moty się tutaj nadaje


No i jeśli chodzi o muzykę, to też miażdży konkurencję.
 
Pierwszy odcinek Luther i jestem mocno zaciekawiony dalszymi odcinkami. Sezonów mało, odcinków na sezony mało. Z jednej srony dbrze, bo trudniej jest coś takiego spierdolić i zanudzić. Cięzko będzie mi się przyzwyczaić do Idrisa Elby, który będzie dla mnie kojarzony ze Stringerem z USA, jako Brytyjczyk Luther. Długo zastanawiałem się, skąd znam twarzyczkę Zoe. W końcu po komentarzach na FB doszedłem, że z GoTa. Dwa sezony zassane.
 
Pierwszy odcinek Luther i jestem mocno zaciekawiony dalszymi odcinkami. Sezonów mało, odcinków na sezony mało. Z jednej srony dbrze, bo trudniej jest coś takiego spierdolić i zanudzić. Cięzko będzie mi się przyzwyczaić do Idrisa Elby, który będzie dla mnie kojarzony ze Stringerem z USA, jako Brytyjczyk Luther. Długo zastanawiałem się, skąd znam twarzyczkę Zoe. W końcu po komentarzach na FB doszedłem, że z GoTa. Dwa sezony zassane.
Nie oglądałeś Rzymu?? Luther zajebisty.
 
Chyba nikt nie polecał jeszcze "Nurse Jackie" - taka pielęgniarka może być tylko jedna na świecie ;)
W tytułowej roli znana z roli żony Tony'ego Soprano niepowtarzalna i brawurowa Eddie Falco. Bardzo polecam!
 
Bardzo dobrze, ze to już w lutym, bo ocipieć idzie z czekaniem na te wszystkie seriale do kwietnia, a tak BCS w lutym, House of Cards w marcu, GoT i Narcos w kwietniu i będzie dobrze.
 
Właśnie skończyłem oglądać 5min temu :D Nadal nie mogę pozbierać szczęki z podłogi. Nie ma teraz takiego drugiego serialu, który by mnie tak przykuł do monitora/tv. Nawet nie chcę wiedzieć ile jeszcze odc do końca sezonu, czy w ogóle będzie kontynuacja czy nie. JA CHCĘ JUŻ KURWA NASTĘPNY ODCINEK! Kto nie ogląda The Leftovers ten oficjalnie pała.
 
Właśnie skończyłem oglądać 5min temu :D Nadal nie mogę pozbierać szczęki z podłogi. Nie ma teraz takiego drugiego serialu, który by mnie tak przykuł do monitora/tv. Nawet nie chcę wiedzieć ile jeszcze odc do końca sezonu, czy w ogóle będzie kontynuacja czy nie. JA CHCĘ JUŻ KURWA NASTĘPNY ODCINEK! Kto nie ogląda The Leftovers ten oficjalnie pała.
Nadrabiam zaraz po Lutherze, który też jest genialny :D
 
Zaczynam dzis to Leftovers po waszych recezjach, tymbardziej, ze ciagle mam syndrom braku Lost'ow :D

btw nie wiem czy wiecie ale mozna obecnie (za darmo) testowac przez 7 dni HBO GO.
 
Last edited:
Zaczynam dzis to Leftovers po waszych recezjach, tymbardziej, ze ciagle mam syndrom braku Lost'ow :D

W drugim sezonie jest zdecydowanie bardziej Lostowo. Chociaż pierwszy widziałem już dwa razy i doceniłem jeszcze bardziej niż na początku.

Ciekaw jestem jak to wszystko odkręcą, bo nie wierzę, żeby to był koniec Kevina i już więcej nie usłyszę jego "what?". Nawet mi się nie chce czytać reddita po czymś takim. Ned Stark czy Red Wedding? Pff ...
 
Back
Top