Seriale

Dobra skończyłem Raya Donovana. Dawać mi jakiś kolejny serial :D Taki, w którym się dużo dzieje, dużo akcji. Coś jak w Banshee,Rayu Donovanie, SoA itp.
Obejrzane: Breaking Bad, TWD, TD, SoA, Fargo, Banshee, Ray Donovan, Prison Break, Power i pewnie kilka których nie pamiętam.
Najlepiej taki serial, który dzieje się w obecnych czasach więc Wikingowie, GoT itp odpadają. Pomożecie? :D
 
Drugi 7/10 sezon True Detective nie umywa sie do pierwszego 9.5/10. Możecie coś polecić podobnego? Nie oglądałem w ogóle seriali, nie licząc BB, Narcos, Banshee, DB :D, Gomorra... Chyba tyle
 
obejrzalem jeden odcinek The Last Kingdom i jest zajebiscie, wszyscy fani Vikings ogladac!!
 
Dobra skończyłem Raya Donovana. Dawać mi jakiś kolejny serial :D Taki, w którym się dużo dzieje, dużo akcji. Coś jak w Banshee,Rayu Donovanie, SoA itp.
Obejrzane: Breaking Bad, TWD, TD, SoA, Fargo, Banshee, Ray Donovan, Prison Break, Power i pewnie kilka których nie pamiętam.
Najlepiej taki serial, który dzieje się w obecnych czasach więc Wikingowie, GoT itp odpadają. Pomożecie? :D
Blacklist, Following
 
cos wiecej o tym wiadomo bo widze, ze jest Tom a to juz duzy plus


"Quarry opowiada historię Maca Conwaya (Logan Marshall-Green, Prometeusz), byłego strzelca wyborowego korpusu piechoty morskiej, który wraca do rodzinnego do domu, po wojnie w Wietnamie. Rozczarowany, sposobem w jaki traktuje się jego i innych weteranów, daje się szybko zwerbować do sieci płatnych zabójców w skorumpowanym świecie wzdłuż rzeki Missisipi"
 
Gówniany taki jakiś jest drugi sezon Kingdom. Doszło więcej wątków niezwiązanych z MMA i walkami, kilka niepotrzebnych wątków (wiadomo jakich), fajnie, że są te dwie nowe babeczki, no ale mogliby pokazać więcej trenignów. Walka z najnowszego odcinka też gówniana. Głupie wpięcie się za plecy, krzyczenie do sędziego, rywal nieptrzytomny i nagle jakby nic sie nie działo. Słabo, słabo.
 
Potrzebuje napisów do pierwszego sezonu Kingdom bo z nudów bym zerknął.Ktoś coś ?
 
Ja dalem, nie ma drugiego takiego serialu.

Ja to ma chyba za dużo wolnego czasu, zacząłem oglądać serial o ... balecie ;)
 
A ktoś Duński czy tam Szwedzki The Killing oglądał? Identyczny jak ten amerikano? Czy dalsze sezony się różnią? Bo chyba więcej niż jeden był.
 
Back
Top