Seriale

W drugim sezonie jest zdecydowanie bardziej Lostowo. Chociaż pierwszy widziałem już dwa razy i doceniłem jeszcze bardziej niż na początku.

Ciekaw jestem jak to wszystko odkręcą, bo nie wierzę, żeby to był koniec Kevina i już więcej nie usłyszę jego "what?". Nawet mi się nie chce czytać reddita po czymś takim. Ned Stark czy Red Wedding? Pff ...
Wydaje mi się, że raczej uśmiercenie Kevina ujebało by większość wątków, bądź przekręciło o 180 stopni. Czuje, że dozna przebudzenia gdzieś w środku lasu, za sprawą Pati, czy cholera wie czego.
 
Kurwa, tak sie jaracie tym "Leftovers" a ja obejrzalem, dosc dawno pierwszy odcinek i kawalek drugiego i dalem se spokoj. Hm... moze zaczac jeszcze raz?
 
Wydaje mi się, że raczej uśmiercenie Kevina ujebało by większość wątków, bądź przekręciło o 180 stopni. Czuje, że dozna przebudzenia gdzieś w środku lasu, za sprawą Pati, czy cholera wie czego.

Ja nawet nie próbuję tego analizować, po prostu płynę z tą historią.

@Scurvol
Tak jak pisałem, pierwsza połowa pierwszego sezonu trochę się wlecze, za bardzo naciskali by pokazać emocje postaci i to praktycznie każdej z osobna. Nie odpuszczaj, już od wielu lat nie było takiego serialu :)
 
Ja nawet nie próbuję tego analizować, po prostu płynę z tą historią.

@Scurvol
Tak jak pisałem, pierwsza połowa pierwszego sezonu trochę się wlecze, za bardzo naciskali by pokazać emocje postaci i to praktycznie każdej z osobna. Nie odpuszczaj, już od wielu lat nie było takiego serialu :)
no sprobuje jeszcze raz bo kiedys tam kierowalem sie tym Twoim dlugim postem co go niedawno tu przeklejalem i wszystko o czym tam pisales bylo zgodne z moim gustem takze calkiem prawdopodobne, ze te "Leftovers" takze w niego trafi. ;)
 
No dzisiejszy odcinek Leftovers jednym z najlepszych chyba dotąd nawet, ogólnie serial fajny. na rozkminę :) Nie żałuję, że śledzę od 1 odcinka i oglądam dzień po premierze :)
 
dobra dziala
co polecacie z HBO Go? kurwa 7 dni ogladam wszystko co sie da
szkoda, ze Gra o Tron i TD juz za mna, ale cos sie znajdzie
 
No dzisiejszy odcinek Leftovers jednym z najlepszych chyba dotąd nawet, ogólnie serial fajny. na rozkminę :) Nie żałuję, że śledzę od 1 odcinka i oglądam dzień po premierze :)
Ja czekam na cały sezon, bo kurwica mnie bierze czekać tydzień na kolejny odcinek ;)
 
No dzisiejszy odcinek Leftovers jednym z najlepszych chyba dotąd nawet, ogólnie serial fajny. na rozkminę :) Nie żałuję, że śledzę od 1 odcinka i oglądam dzień po premierze :)

Ale się wkurwiłem jak się skończył :D
 
Największy minus (jedyny) drugiego sezonu The Leftovers - za mało Jill !!!

qukXUnJ.jpg
 
Pierwszy sezon Luthera za mną i mam drobną opinię
Na pierwszy rzut oka, świetny serial, ciekawe zabójstwa, Luther wszechwiedzacy niczym Dr. House. I to są plusy. Ale patrząc na to realnie, serio w jednym czasie działy się tak dziwne morderstwa? Czy seri tak pracuje policja, nie ma testów psychologicznych? Czy policja może pozwalać sobie na takie błędy, kłamstwa? Nie podobała mi się bardzo końcowa scena, Reeda nie powinni zabić. Luthera teraz przymkną, czy będzie uciekinierem? Fajny serial, ale jednak tak całkowicie na serio go brac nie można.
 
Obejrzałem pierwszy sezon The Following i był zajebisty. Wciągnął mnie strasznie, dużo akcji. Ale zacząłem drugi sezon, obejrzałem 1,5 odcinka i dalej nie dałem rady. Straszna nuda, mocno naciągane. Moje pytanie brzmi czy dalej będzie lepiej? Bo nie wiem czy nie dam sobie spokoju z tym serialem.
 
Pierwszy sezon Luthera za mną i mam drobną opinię
Na pierwszy rzut oka, świetny serial, ciekawe zabójstwa, Luther wszechwiedzacy niczym Dr. House. I to są plusy. Ale patrząc na to realnie, serio w jednym czasie działy się tak dziwne morderstwa? Czy seri tak pracuje policja, nie ma testów psychologicznych? Czy policja może pozwalać sobie na takie błędy, kłamstwa? Nie podobała mi się bardzo końcowa scena, Reeda nie powinni zabić. Luthera teraz przymkną, czy będzie uciekinierem? Fajny serial, ale jednak tak całkowicie na serio go brac nie można.
To dlatego, że to fikcja:D
 
Pakt 3 grubo, ale nie wiem o co tam chodzi, zbyt skomplikowany
co z HBO Go polecacie? bo nie wiem za co sie zabrac...
chyba Kompanie Braci dokoncze
 
polecam bo miażdży

Pakt to najlepszy polski serial od czasu pit bulla. Genialny.
no komapnie braci obejrzalem z 6 odcinkow, myslalem, ze mnie zmiazdzy, a szczerze jakiegos wielkiego szalu nie bylo
dlatego chce dokonczyc, bo moze sie rozkreci
jeszcze prawo ulicy dokoncze drugi sezon bo mi z 2 odcinki zostaly, ale nie wiem czy dalej ogladac, bo duzo tego, serial dobry, ale nic niesamowitego
 
jeszcze prawo ulicy dokoncze drugi sezon bo mi z 2 odcinki zostaly, ale nie wiem czy dalej ogladac, bo duzo tego, serial dobry, ale nic niesamowitego
Oglądaj i nie marudź, jeden z lepszych ever. Lepszy chyba tylko Twin Peaks i The Sopranos :P
 
Oglądaj i nie marudź, jeden z lepszych ever. Lepszy chyba tylko Twin Peaks i The Sopranos :P
cos nowego jeszcze odpale bo subskrypcja jeszcze 5 dni to jakis sezon dam rade obejrzec
tutaj masz liste jakbys mial cos ciekawego http://www.hbogo.pl/group/series
W cieniu jeden odcinek i bylo dosc wesolo, moje klimaty, moze odpale jeszcze
Pozostawienie tak wszyscy polecaja, a ocena na filmweb fatalna, nie wiem czy warto zaczynac
 
Mysle, że na temat Mafii (Cosa nostra) w stanach mogę sie kłócić ale soprano to juz 4 razy usypialem na 1 odcinku.
 
No bo Soprano to nie serial o latrach 20/30 20 wieku tylko bardziej współczesne. Tak czy inaczej, długo się zabierałem za serial, a jest jednym z najbardziej zapadających mi w pamięć. Sam nie wiem czemu, tak różne wątki. Na brecht, mocna sensacja, mocny obyczaj, wszystko tam jest, włącznie z seksem i zajebistymi dupami :)

Mimo 6 sezonów obejrzane dwa razy, a już kusi obejrzeć ponownie...Ale czasem na siłę w takim wypadku wolę odczekać jeszcze dłużej by bardziej zapomnieć ;) Tak się też zbieram do obejrzenia od nowa Love Hate :D Tym bardziej skoro ma być kolejny sezon jednak.
 
Back
Top