Seriale

Stringer Bell zawsze na propsie. The Wire to najlepszy serial HBO i najlepszy serial ever. Tych samych twórców polecam Generation Kill, mieli jeszcze serial o Nowym Orelanie po Katarinie, ale nie wszedł mi. Ciekawostka - bardzo dużo odcinków The Wire nakręciła znana fanka Bronisława Komorowskiego - Agnieszka Holland.
 
Pierwszy sezon "True Detective" 9/10. Mało seriali oglądałem ale ten to chyba mój ulubiony. Zacznę drugi sezon ale widzę, że coś sie tam pozmieniało, nie chce spoilerów wiec milknę :cool:
 
Stringer Bell zawsze na propsie. The Wire to najlepszy serial HBO i najlepszy serial ever. Tych samych twórców polecam Generation Kill, mieli jeszcze serial o Nowym Orelanie po Katarinie, ale nie wszedł mi. Ciekawostka - bardzo dużo odcinków The Wire nakręciła znana fanka Bronisława Komorowskiego - Agnieszka Holland.
Genaration zajebiste.
 
Poleci ktoś jakiś serial komediowy? Sitcom typu odcinki po 20 minut, tak żeby można było sobie coś w wolnej chwili włączyć. Do tej pory obejrzałem: Scrubs, That's 70's show, Friends, How i met your mother i Big Bang Theory. Nie skończył się tylko ten ostatni, a i to zapewne jeden z ostatnich sezonów, więc trzeba sobie szukać czegoś nowego.

Może nie sitcom, ale the best of the best!!! ENTOURAGE!!!!!!!!!
 
Chodzą słuchy, że Lynch chce ściągnąć Naomi Watts do Twin Peaks, jeśli dojdzie to do skutku to plota o tym, że TP, Mulholland Drive i Lost Higway rozgrywają się w tym samym uniwersum, może okazać się prawdą. Zwłaszcza, że miesiąc wcześniej do obsady Twin Peaks dołączył aktor z Zagubionej autostrady.
 
Chodzą słuchy, że Lynch chce ściągnąć Naomi Watts do Twin Peaks, jeśli dojdzie to do skutku to plota o tym, że TP, Mulholland Drive i Lost Higway rozgrywają się w tym samym uniwersum, może okazać się prawdą. Zwłaszcza, że miesiąc wcześniej do obsady Twin Peaks dołączył aktor z Zagubionej autostrady.
Jestem fanem obrazka Mulholland Drive, ale ja nie widze tam żadnego "uniwersum", tylko psychozę głownej bohaterki. Chyba, że uniwersum znaczyłoby "życie wewnetrze", ale to nie miałoby żadnego sensu.
 
Dwa powody, dla których warto ogladac nowy sezon Kingdom:

martinezszohr-600x298.jpg
 
Breaking Bad / Sons of Anarchy / Vikings / House of Cards / Narcos / Gomorra / Suits / Homeland / Boss - wszystkie polecam

Jesli ktoś z Was widział jakies z tych seriali to może poleci coś w podobnym klimacie?
 
Breaking Bad / Sons of Anarchy / Vikings / House of Cards / Narcos / Gomorra / Suits / Homeland / Boss - wszystkie polecam

Jesli ktoś z Was widział jakies z tych seriali to może poleci coś w podobnym klimacie?
Ray Donovan. Nie będę się rozpisywał, po prostu obejrzyj. Po max 2 odcinkach powinno Cię wciągnąć :D
 
Breaking Bad / Sons of Anarchy / Vikings / House of Cards / Narcos / Gomorra / Suits / Homeland / Boss - wszystkie polecam

Jesli ktoś z Was widział jakies z tych seriali to może poleci coś w podobnym klimacie?
Fargo, True Detective, Gra o Tron, The 100, Better Call Saull(to jest powiazane z BB)
 
A to co tu robi? ze 3 półki niżej niż pozostałe.
zajebiste, trzy pierwsze odcinki słabe, ale później jest super
ogladales caly sezon czy tylko jeden odcinek? bo tez jak obejrzalem pierwszy odcinek to srednio mi sie podobal, ale szybko sie rozkreca
na pewno lepszy od SoA
Fargo i BCS tez moim zdaniem slabsze
 
ogladales caly sezon czy tylko jeden odcinek? bo tez jak obejrzalem pierwszy odcinek to srednio mi sie podobal, ale szybko sie rozkreca
Obejrzałem oba sezony. I tak jak pierwszy sezon spodobał mi się od razu to na nim mogli zakończyć. Bo drugi już dużo gorszy.
 
Back
Top