Seriale

Mi się tam Flash podobał, ale fakt te zazebiające odcinki w pierwszej chwili schizują - najpierw arrow oglądałem i w pierwszej chwili myślałem, że odc mi umknął :)
Ale ja tam lubię większość jak nie wszystkie seriale od marvela i dc - nawet agentów tarczy - chloe bennet mniam :)
 
Polecę jeszcze raz ten serial http://www.filmweb.pl/serial/Persons Unknown-2010-534129, bo ostatnim razem został jakoś pominięty i chyba nikt się nim nie zainteresował, zresztą to klasa niższa wśród seriali więc normalka. Jest tylko 1 sezon i 13 odc po ok. 40minut, ale według mnie całkiem ciekawy i wciągający.

Jak ktoś aktualnie nie ma co oglądać to może się nim zainteresować.

Ja dosyć dawno go oglądałem, ale z tego co pamiętam to się w połowie zagubiłem i już sam nie wiedziałem co tam się dzieje i o o co chodzi. A już ta końcówka:

ze statkiem to już konkret się pogubiłem
 
Pany ktoś pamięta jak się skończył ostatni sezon The Walking Dead? Bo odpaliłem 1 odcinek 6 sezonu i patrze, że nie pamiętam o co biega.
 
Pany ktoś pamięta jak się skończył ostatni sezon The Walking Dead? Bo odpaliłem 1 odcinek 6 sezonu i patrze, że nie pamiętam o co biega.
siedzieli w tej nowej osadzie za plotkiem i rick zastrzelil typa co bil zone
btw, też tak miałem, ogladaj dalej to Ci sie przypomni.
 
The Flash dalej trzyma poziom wstydliwej przyjemnostki. Co ciekawe w samym serialu pojawila sie nawet autoironia na prezentowane tam absurdy. Jestem fanem :) Z nowosci to Homeland, dalej trzyma poziom - wysoki poziom.
 
Ja też dawno już o Daredevil pisałem, a dzisiaj postanowiłem zacząć oglądać i stwierdzam, że jest mega. Obejrzałem tylko 4 odcinku z 13, a jestem pod takim pozytywnym wrażeniem, że mogę mu już wystawić dobrą 8 na filmwebie. Jeszcze 9 odcinków, które raczej pochłonę do końca tego tygodnia i następnie zacznę oglądać kolejny serial The Flash.

Arrow & The Flash kozak
 
Zacząłem oglądać House of Cards.

Czemu zrobiłem to tak późno? Pierwszy serial, który mnie wciągnął od pierwszego odcinka, zazwyczaj pierwszy sezon musiałem "przemęczyć", a dopiero potem załapałem bakcyla. Tak było z Grą o Tron, o Breaking Bad nie wspomnę, bo dopiero w trzecim sezonie się zajarałem mocno.
 
Zacząłem oglądać House of Cards.

Czemu zrobiłem to tak późno? Pierwszy serial, który mnie wciągnął od pierwszego odcinka, zazwyczaj pierwszy sezon musiałem "przemęczyć", a dopiero potem załapałem bakcyla. Tak było z Grą o Tron, o Breaking Bad nie wspomnę, bo dopiero w trzecim sezonie się zajarałem mocno.
HoC pierwszy sezon naprawde zajebisty 10/10 imo
 
Zaczął się też nowy sezon Scandal - tez dużo o polityce i układzikach ale z wątkiem miłosnym w tle - fuj :D
 
HoC odpuściłem w 3 sezonie, męczyłem się, oglądając odcinki. Może kiedyś wrócę. TWD chcoiaż gówno, sprawdzę. FTWD musze jeszcze ukończyć.

Skończyłem 3 sezon Raya Donovana. Po dwóch fajnych sezonach, zawiodłem się niestety. Totalnie ten sezon do mnie nie trafił. Od pojebanej matki i córki, po strasznie popierdolone relacje rodzinne, problemy z dupy po głupie wątki, które dla mnie były bez sensu. Szkoda, że ten sezon tak mi zaniżył pogląd na cały serial.
 
HoC odpuściłem w 3 sezonie, męczyłem się, oglądając odcinki. Może kiedyś wrócę. TWD chcoiaż gówno, sprawdzę. FTWD musze jeszcze ukończyć..

Pierwszy odcinek 6 seznou TWD całkiem niezły, muszę przyznać. Jeśli chodzi zaś o FTWD, to gówno jakich mało. Nielogiczne zachowanie postaci, debilne dialogi, całość kurewsko nudna. Jedynie 6sty odcinek trzymał jakiś tam poziom. Następny sezon ma być chyba 2x dłuższy, ten powinno się traktować jako wstęp - niemniej jednak falki z olejem.
 
Pierdolenie o szopenie a dzisiaj drugi sezon Fargo wystartował - recki na metacritic mocarne.
Co do The Leftovers to nie ma obecnie konkurencji, w drugim odcinku było zdecydowanie więcej Jill czyli +3 do oceny, do tego doszły konkretne jazdy w głowie Kevina i chyba każdy odcinek będę oceniał 11/10 :lol: @Born2kill oglądaj xD
 
Pierwszy odcinek drugiego Fargo - super. Nie wiem jak to się rozwinie, ale na pewno nie spierniczą jak drugiego TD. Może nawet przebiją pierwszy sezon.
 
Ja mogę polecić The Last Kingdom, fajny pilocik, który może zapełnić lukę po Wikingach. Na pewno duuuuużo lepszy od tego nowego gówna Suttera - The Bastard Executioner.

 
Fargo ocieka klimatem, wizualna perełka, ale jest jedno ale, a nawet dwa. Po pierwsze tworca sięga zbyt ostentacyjnie do chwytow z poprzedniego sezonu, a konkretnie do wariacji nt. historii zabójcy-nieudacznika, który próbuje ukryć swoją zbrodnie i w ten sposób pakuje się w środek mafijnych porachunków. Po drugie, denerwuje taniosc chwytu nt tego, ze serial jest niby na faktach, kiedy nie jest.
 
Fargo ocieka klimatem, wizualna perełka, ale jest jedno ale, a nawet dwa. Po pierwsze tworca sięga zbyt ostentacyjnie do chwytow z poprzedniego sezonu, a konkretnie do wariacji nt. historii zabójcy-nieudacznika, który próbuje ukryć swoją zbrodnie i w ten sposób pakuje się w środek mafijnych porachunków. Po drugie, denerwuje taniosc chwytu nt tego, ze serial jest niby na faktach, kiedy nie jest.

Druga rzecz zupełnie mi nie przeszkadza - ot, fajny ukłon dla braci Coen, natomiast pierwsza rzuciła mi się w oczy i myślałem, że to faktycznie pójdzie w tym kierunku, ale
tutaj mamy zwykłych ludzi, którzy ciachnęli mordercę - nieudacznika, a nie mordercę - nieudacznika przez cały sezon.
Fajnie też, że przynajmniej póki co nie ma próby zrobienia drugiego szwarccharaketru jak Malvo, który to nawiasem mówiąc jest moją ulubioną serialową postacią w ogóle.
 
Druga rzecz zupełnie mi nie przeszkadza - ot, fajny ukłon dla braci Coen, natomiast pierwsza rzuciła mi się w oczy i myślałem, że to faktycznie pójdzie w tym kierunku, ale
tutaj mamy zwykłych ludzi, którzy ciachnęli mordercę - nieudacznika, a nie mordercę - nieudacznika przez cały sezon.
Fajnie też, że przynajmniej póki co nie ma próby zrobienia drugiego szwarccharaketru jak Malvo, który to nawiasem mówiąc jest moją ulubioną serialową postacią w ogóle.
Mlody Malvo się tam nie pojawi? Bo w pierwszym sezonie, jak wszedl do jadalni, gdzie pracował "tata", to wydaje się jakby ten go rozpoznał. Chyba nawet sie pytał czy się nie znają?
 
Back
Top