Seriale

Jak mi sie Limitless z Cooperem podobal to serial tez mi podejdzie czy to jednak nie ta polka?
 
Sory, może pomyliłem. Któryś tu jest maniakiem HBO. :D Nie no, to Ty.
huehuehue nie no pewnie sugerujesz sie tym dlugim wpisem co ostatnio wstawialem ale przypatrz sie jemu dobrze, zaznaczylem, ze to post Hang'a co do HBO to lubie ale do maniaka to pewnie mi daleko :smile:
P.S. 666 nie daj sie zwiesc!
 
huehuehue nie no pewnie sugerujesz sie tym dlugim wpisem co ostatnio wstawialem ale przypatrz sie jemu dobrze, zaznaczylem, ze to post Hang'a co do HBO to lubie ale do maniaka to pewnie mi daleko :smile:
P.S. 666 nie daj sie zwiesc!

A, okej. :D 777!
 
Obejrzałem pilota Quantico i najpierw pomyślałem że to będą Chirurdzy w FBI, w czasie oglądania zmieniłem to na Sleeper Cell ale wygląda na to że serialowi najbliżej będzie do Travelera. Zajebista jest główna bohaterka Priyanka Chopra ex Miss World :kiss:

BTW Travelera i Sleeper Cell gorąco polecam. Z tym że Traveler uwalony po 9 odcinkach :cry:

https://www.google.pl/search?q=Priy...ChMIi4Xo2fKjyAIVwxByCh2ssAd_&biw=1280&bih=619
 
Czyli postanowione Quantico i Suoergirl to będą moje guilty pleasure na ten sezon. Zresztą już po zobaczeniu plakatu, chodzi za mną myśl - też chętnie skułbym tak tą całą Priyankę :lol:

Kończę pierwszy sezon Raya, jak na razie dałbym solidną 7, trochę rozczarował mnie odcinek 10 czyli
"spotkanie" Sully'ego i Mickey'a
a ulubione postacie oprócz Voighta i Raya to Avi i Lena. Na drugim biegunie, najbardziej wkurwia żona Raya i ich córka.

Zack Snyder in talks #Watchmen series at #hbo kto się jara? @Scurvol ?

chyba @Arlovski czuje mięte do Strażników ;p
 
Chyba amerykańskie stacje nie mają już pomysłów. Oki, nowe sezony X-Files czy Twin Peaks to świetne wieści, ale już newsy o Drużynie A i Pogromcach duchów przyjąłem z grymasem bólu na twarzy, a tu dzisiaj jeszcze doszły nowy MacGyver i Zabójcza broń :wall:
Ciekawe co będzie następne ?
 
Zapomniałem napisać, że RTL przygotowuje 3-odcinkowy (po 90 minut każdy) reboot Winnetou.

No i do do kroćset fur beczek! jak można było zjebać tak intro do The Leftovers?!?!



 
Ogląda ktoś cokolwiek z nowych polskich seriali czy trzeba czekać na nowego Pitbula?
Kiedy to wychodzi w ogóle. Boję się tego nowego sezonu i chociaż wiadomo, że do 1S nie będzie miało to w ogóle startu to i tak z ciekawości sprawdzę.
 
Kiedy to wychodzi w ogóle. Boję się tego nowego sezonu i chociaż wiadomo, że do 1S nie będzie miało to w ogóle startu to i tak z ciekawości sprawdzę.

Nie defetyzuj. Każdy sezon był super, a im dalej tym lepiej bo Barszczyka było więcej:jump:
 
a z leftoversami jak przy 1 sezonie problem pewnie będzie ;)

napisy mają być w środę lub czwartek, tak przynajmniej napisał mi tłumacz.
A wrażenia jak nabardziej pozytywne, kompletny restart. Przez pierwsze 10 minut myślałem ze mi się seriale pomyliły i oglądam co innego xD
Pilot świetny, jeśli utrzymają poziom to będzie killer.
 
Netflix robi włoski serial od twórców Gomorry !!!

Suburra to pierwszy włoski, oryginalny serial Netflixa, który powstanie przy współpracy stacji RAI.
Opisywany jako mroczny i wciągający dramat przedstawiający zorganizowaną przestępczość rzymskiego wybrzeża.
Serial będzie produkowany przez Cattleya niezależną filmowo-telewizyjną spółkę stająca między innymi za takimi tytułami jak Gomorrah and Romanzo Criminale.

Saga fabułą obejmuje politykę, Watykan, mafię, korupcję, pranie brudnych pieniędzy, handel narkotykami i prostytucję, a wszystko zacznie się od kinowego filmu w reżyserii Stefano Sollimy (A.C.A.B., Gomorrah). Premiera obrazu we Włoszech ustalona na 14 października, a Netflix udostępni go tego samego dnia na swojej platformie.
Film oparty jest na książce Giancarlo De Cataldo i Carlo Bonini'ego, opowiada o wyczerpującej bitwie nad nadmorskim miasteczkiem poza Rzymem, który ma zostać zamienione w raj zazardzistów. Fabuła obejmuje skorumpowanego członka parlamentu Filippo Malgradi (Pierfrancesco Favino), Numer 8 (Alessandro Borghi), szef wpływowej rodziny, która działa na tym terytorium oraz Sebastiano (Elio Germano) młody organizatora całego przedsięwzięcia.

Zamówiono 10 odcinków, których produkcja jest przewidziana na drugą połowę 2016 roku.
 
Kurde, mam problem z Rayem Donovanem ... nie jara mnie ten serial jak większości tutaj, dość powiedzieć, że odcinek z "rodzinnymi" urodzinami Conora uważam za hm ... śmieszny i słaby, a patrząc na oceny na IMDB i FW jest on praktycznie w samym czubku najlepszych odcinków serii. Dopiero na końcu 2x08 było konkretne pierdolnięcie, ale i tak chujowe bo
nie odstrzelili młodej i nie pojechali skasować jej matki

Z nowości bardzo fajnie wystartował pilot You, Me and the Apocalypse (Jenna Fischer w obsadzie !!!)

Taką reklamę właśnie puścili na FOX

 
Last edited:
Kurde, mam problem z Rayem Donovanem ... nie jara mnie ten serial jak większości tutaj, dość powiedzieć, że odcinek z "rodzinnymi" urodzinami Conora uważam za hm ... śmieszny i słaby, a patrząc na oceny na IMDB i FW jest on praktycznie w samym czubku najlepszych odcinków serii. Dopiero na końcu 2x08 było konkretne pierdolnięcie, ale i tak chujowe bo
Mi się pierwszy i drugi sezon bardzo podobały. Obecnie jestem na 5 odcinku trzeciego sezonu i dla mnie to jest kaszana. Wkurwiająca matka, wkurwiajaca córka, wkurwiajacy syn, nieobecnośc kilku postaci i to w jaki sposób przeleciała akcja. Będąc typem człowieka, który kończy to co zaczyna, dojadę do końca sezonu, jednak przyznam że ten mnie nie porywa.
 
Back
Top