Seriale

Serio? Przecież to jebane HBO w ostatnim czasie nie wypuściło nic co byłoby chociaż w połowie tak dobre (poza hotd ofkors)
Proszę pomóżcie zrobić szum, bo drugi sezon jest niesamowity. Ale... HBO kieruje się liczbami” – przestrzegał w mediach społecznościowych. Apel nie okazał się jednak skuteczny. Drugi sezon zanotował na początku oglądalność wynoszącą 629 tys. widzów. Oznaczało to spory spadek względem debiutanckiego odcinka pierwszego sezonu, który przyciągnął 901 tys. widzów.
 
Proszę pomóżcie zrobić szum, bo drugi sezon jest niesamowity. Ale... HBO kieruje się liczbami” – przestrzegał w mediach społecznościowych. Apel nie okazał się jednak skuteczny. Drugi sezon zanotował na początku oglądalność wynoszącą 629 tys. widzów. Oznaczało to spory spadek względem debiutanckiego odcinka pierwszego sezonu, który przyciągnął 901 tys. widzów.
Jak tylko 600k widzów przy premierze drugiego sezonu to rzeczywiście kiepsko, trochę szok, że to miało tak małą oglądalność.
 
wjechał już 16 sezon:bayan:
IMG_1488.jpeg
 
The Continental: From the World of John Wick. 3 częściowy mini serial. Dziś pierszy odcinek wjechał na Amazona lub w moi przypadku właśnie go łykłem z torrenta.
Wieczorem będzie oglądane. Ciekawe co im z tego wyjdzie. Liczę na coś fajnego.
 
To jak nic nie powiedzieć. Jestem właśnie po pierwszym odcinku i:
:antonio:
Ale to jest kjurwa dobre! Kimat leje się Niagarą
https://static1.colliderimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/08/the-continental-john-wick-10.jpg


muzyka dobrana po mistrzowsku (m.in Santana, ZZ Top, Yes, James Brown, Black Sabbath i kurwa idealnie w punkt do pewnej sceny - Boney M)
O stary to mnie teraz jeszcze bardziej nakręciłeś. Nie oglądałem jeszcze bo wyskowy weekend był ale dziś wieczorem już poleci napewno.
Archiwum 81, polecam W CHUJ.

Cały serial jak na szpilkach
Również mogę polecić. Co prawda końcówka trochę słabszo wyszła ale mimo to podobał mi się. Dosyć tajemniczy serial i trzymał w napięciu.
 
To jak nic nie powiedzieć. Jestem właśnie po pierwszym odcinku i:
:antonio:
Ale to jest kjurwa dobre! Kimat leje się Niagarą
https://static1.colliderimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/08/the-continental-john-wick-10.jpg


muzyka dobrana po mistrzowsku (m.in Santana, ZZ Top, Yes, James Brown, Black Sabbath i kurwa idealnie w punkt do pewnej sceny - Boney M)
Po pierwszym odcinku. Przyznaję rację, zajebiscie mi wlazło. Ale to ma Zajebisty klimat hotelu, Nowego Jorku w stylu noir.
ofoczywiście ma słabsze momenty ale generalnie jest zajebiscie. Jak ktoś tego nie spierdoli to śmiało można robić pełno wymiarowy serial na podstawie tego świata z Johna Wicka.

Jak już kolega wspomniał muzyka do tego jest odjebana na maxa więc polecam słuchawki lub dobre głośniki.

Nie polecam natomiast lektora. Lektor strasznie hujowy. Oglądałem do połowy z lektorem ale nie wytrzymałem i drugi raz włączyłem od nowa z napisami i wtedy poczułem klimat.
Jeżeli chodzi o lektorów to ogólnie ostanio panowie strasznie zniżyli loty w filmach i serialach. Dubbingu nie oglądałem nigdy a z lektorów też chyba zrezygnuję bo potrafią wypaczyć cały klimat.
 
Continental. Całość wyszła tak sobie. Baby ciągle tam ciulają facetom hehe. Niektóre sceny absurdalne i strasznie naciągane. Ale to taki właśnie akcyjniak A nie poważny film więc wybaczam.
Mimo wszystko nawet przyjemnie mi się to oglądało, troszkę się uśmiałem i ogólnie do browarka na wieczór fajnie się oglądało.
Zajebista ścieżka muzyczna.
No i Mel Gibson rozjebał system swoją rolą, jego dialogi a właściwie często monologi to coś pięknego. Zdecydowanie najlepsza postać serialu.
Polecam chociażby dla muzyki i roli Gibsona.
7/10
 
Gen V. Serial z uniwersum The Boys. Nie tak dobry jak The Boys oczywiście, ale daje radę. Trochę jak skrzyżowanie The Boys z Harry Potter, dziwny bo ma młodzieżowy charakter i postacie, ale ma też pojebane akcje rodem z The Boys, definitywnie dla dorosłych. Chyba go wypuścili teraz przed 4 sezonem The Boys.
 
wrzucał tutaj ktoś taki link ze spisami stron (m.in e kino) gdzie można za darmo oglądać filmy i seriale online, podałby ktoś? lub po prostu alternatywy dla e kino
 
Back
Top