Seriale

Teheran na AppleTV - bardzo przyjemny serial jeśli ktoś lubi tematy szpiegowskie etc.

Pierwszy sezon naprawdę dobry, a drugi jeszcze poziom wyżej moim zdaniem.
 
Witam. Narcos s.1 i s.2 zaliczone. Dobry serial. Pablo był niezły agent, ze swoim więzieniem la catedral mnie zaskoczył hehe. Dobre role Pablo i agenta Peńa.
Za to ten drugi agent który jest lektorem był dla mnie ciężki do oglądania. Głos jako lektor ok ale jego gra aktorska mi się nie podobała.

Pytanie. Czy warto obejrzeć sezon 3 ? Jest już po Pablo.
Pytanie nr 2. Jak na tle tego serialu wyszło Narcos Mexico?
 
Witam. Narcos s.1 i s.2 zaliczone. Dobry serial. Pablo był niezły agent, ze swoim więzieniem la catedral mnie zaskoczył hehe. Dobre role Pablo i agenta Peńa.
Za to ten drugi agent który jest lektorem był dla mnie ciężki do oglądania. Głos jako lektor ok ale jego gra aktorska mi się nie podobała.

Pytanie. Czy warto obejrzeć sezon 3 ? Jest już po Pablo.
Pytanie nr 2. Jak na tle tego serialu wyszło Narcos Mexico?
Narcos mexico? Jeszcze lepsze niż to z Escobarem moim zdaniem.
 
Witam. Narcos s.1 i s.2 zaliczone. Dobry serial. Pablo był niezły agent, ze swoim więzieniem la catedral mnie zaskoczył hehe. Dobre role Pablo i agenta Peńa.
Za to ten drugi agent który jest lektorem był dla mnie ciężki do oglądania. Głos jako lektor ok ale jego gra aktorska mi się nie podobała.

Pytanie. Czy warto obejrzeć sezon 3 ? Jest już po Pablo.
Pytanie nr 2. Jak na tle tego serialu wyszło Narcos Mexico?
Mexico w chuj lepsze! Na bank robię rewatch :lol:

Jedna z najlepszych produkcji ever. Dlaczego nie ma kolejnych sezonów? Miały być kolejne sezony!!! :boystop:
 
@Rododendron @Gaara

Za japoński cover Metalliki ten serial osiąga apogeum zajebistości.

comment_N9lBnHpKQxWdGzZA2LuEHvDHIif9o0mU.jpg
 
Z rocznym poślizgiem zaliczony The Offer. Uuuu, kawał serialu, ale nie dla tych, którzy lubią dynamicznie akcje. U mnie mocne osiem na dziesięć.
 
Ktoś obejrzał tę Ashokę SW? Warto, czy tak jak się obawiam woke gówno z silnymi kobietami i przygłupimi facecikami?
 
Taka tam bajeczka w klimatach Gwiezdnych Wojen, jak inne seriale z tej serii. Ciężko ocenić, bo wszystkie klepane na jedno kopyto. Oglądam, bo lubię takie klimaty, ale jednocześnie nie wymagam zbyt wiele. Andor wg mnie znacznie lepszy.
 
Taka tam bajeczka w klimatach Gwiezdnych Wojen, jak inne seriale z tej serii. Ciężko ocenić, bo wszystkie klepane na jedno kopyto. Oglądam, bo lubię takie klimaty, ale jednocześnie nie wymagam zbyt wiele. Andor wg mnie znacznie lepszy.
Oglądam, na razie straszny babiniec, ale widzę, że gra Ray Stevenson,
:childcry: obejrzę tylko dla Tytusa Pullo, chyba jego ostatnia rola
 
Back
Top