Seriale

Nie wiem jak wy, ale ja tej pizdy nie trawię, wkurwiała mnie strasznie w DD, a tutaj dostaje główną rolę jako Ashoka :siara:


Ja ją pamiętam wyłącznie z Sin City. Ashoke zagrała już w drugim sezonie Mandalorianina i wg mnie wypadła bardzo dobrze .
 
tylko kiedy .... :childcry:
Mistrzu, wrzucaj BCS, będziemy oglądać! :lesnarhappy:

Ja już dojeżdżam do finiszu BB.

Całkiem inaczej odebrałem tę historię niż za pierwszym razem. Zwłaszcza, że jestem dużo starszy niż wtedy i z całej innej perspektywy na to patrzyłem.

Wybitny serial. Dopiero teraz zrozumiałem o co chodziło z tą muchą i jak w 5 sezonie było do niej krótkie nawiązanie to je dostrzegłem i zrozumiałem.

No, kurwa, w szoku jestem. Wtedy, jako gówniarz skupiałem się na tych zupełnie nieistotnych rzeczach.

No i kontrowersyjna acz jedyna słuszna obserwacja:

Skyler jest niewinna :)
 


To niech Ci żona na pięćdziesiąte urodziny zrobi dobrze jedną ręką, a drugą niech gra na PSP i ma Cię ogólnie w dupie. Wtedy też będzie niewinna :wink:?

Wiedziałem, że Ciebie striggeruje bo pamiętam jak pisałeś, że byłeś wkurwiony na nią jak oglądałeś :beczka:
 
Wiedziałem, że Ciebie striggeruje bo pamiętam jak pisałeś, że byłeś wkurwiony na nią jak oglądałeś :beczka:

Nie ma bardziej wkurwiającej postaci w historii seriali. Taki Joffrey z GoT wkurwiał, bo miał być płaczliwym psychopatą i taka była jego rola, a w postaci Skyler nic mi nie zagrało. Wiem, że miała pokazać jakiś kontrast, ale nie dość że była napisana tak żeby irytować, to sama aktorka powodowała że... no po prostu pizdy się nienawidzi od pierwszego zdania które wypowiada xD
 
Jedna z bardziej porąbanych postaci kobiecych w serialach

:matt:

Nie ma bardziej wkurwiającej postaci w historii seriali. Taki Joffrey z GoT wkurwiał, bo miał być płaczliwym psychopatą i taka była jego rola, a w postaci Skyler nic mi nie zagrało. Wiem, że miała pokazać jakiś kontrast, ale nie dość że była napisana tak żeby irytować, to sama aktorka powodowała że... no po prostu pizdy się nienawidzi od pierwszego zdania które wypowiada xD
Nieprawda :fjedzia:

Tzn. aktorka owszem, sama w sobie wkurwia, to prawda. Kurde, za dużo tu gadania żeby to klepać na telefonie choć przyznaję, że jak oglądałem pierwszy raz to miałem dokładnie te same odczucia co Wy.

Nawet jak podchodziłem do rewatcha to aż mnie tak w środku gryzło, że znowu będę musiał na nią patrzeć i przeżyć te same wkurwienia... ale teraz rozumiem, dopiero teraz zrozumiałem całą tę historię.

Tak czy inaczej, serial jest wybitny i jest nawet lepszy za drugim razem.
 
Oglądał ktoś The Offer na Showtime? Warto tracić czas?
Właśnie skończyłem. Podchodziłem sceptycznie a ten serial jest prawdziwą perełką.

Historia nakręcenia Ojca Chrzestnego tak nieprawdopodobna, że kilka razy googlowałem - i wszystko okazywało się prawdą.

Do tego Miles Teller z nowego top guna, który potwierdza po raz kolejny że wjeżdza na pełnej do 1 ligi najlepszych aktorów i Matthew Goode, który kompletnie zamiata w swojej roli.

Początkowo myślałem ze to jakis quasi dokument, ale to w zasadzie film fabularno sensacyjny.

Polecam, dla mnie mocne 9/10
 
Oglądał ktoś The Offer na Showtime? Warto tracić czas?
Tak jak @magik - The Offer to solidne 9.



Skończyłem właśnie One Piece od Zjebflixa i mimo kompletnie sceptycznego podejścia to jestem w szoku jak dobrze to zrobili.
Gdyby tylko te chujki twórcy Wiedźmina chociaż w połowie uszanowali materiał źródłowy i przyłożyli się do roboty tak jak twórcy One Piece...
 
Back
Top