Seriale

O chuj, dzisiaj na Dinsey wleciał serial Takashiego Miike, a przez tego przygłupa wyjdę na kolejnego dzbana, który jara się kitajcami.
 
Podoba mi się to, jak rozkręcił się najnowszy sezon Yellowstone. Znowu oczekiwanie na kolejny odcinek
 
Podoba mi się to, jak rozkręcił się najnowszy sezon Yellowstone. Znowu oczekiwanie na kolejny odcinek
Dobrze wiedzieć, bo czwarty był najgorszy jak do tej pory. Czekam aż wyjdzie chociaż połowa sezonu i siadam do oglądania.
 
Western - co możecie polecić oprócz Yellowstone?
Jestem świeżo po skończeniu Billy the Kid, wcześniej obejrzałem Godless
 
Western - co możecie polecić oprócz Yellowstone?
Jestem świeżo po skończeniu Billy the Kid, wcześniej obejrzałem Godless
Deadwood !
Na zachód
Hell on wheels (chyba całego nie skończyłem, ale był całkiem spoko)
Hatfields & Mcoys (miniserial, 3 odcinki)
Westworld (widziałem tylko pierwszy sezon)
 
Last edited:

Nie jest to Western, ale też od Sheridana, nakręcił serial razem z Hugh Dillionem, tym łysym co gra szeryfa w Yellowstone, obejrzałem cały sezon w tym tygodniu, dla mnie 8/10, bardzo dobry thriller kryminalny.
Twarzą serialu jest Jeremy Renner, akcja dzieje się w Kingstown, małe miasto w stanie Michigan, bardzo dobry scenariusz, w ciekawy sposób pokazali jak funkcjonuje biznes więziennictwa, wszyscy skorumpowani, mocne akcje odstawiają :frankapprove:

Teraz czekam na pełny sezon Tulsa King od Sheridana.
 
Podobno na dniach HBO ogłosi spin off Jona Snowa. Czyli plotki o jego serialu były prawdą.

Wszystko fajnie tylko szkoda, że w serialu niby niebiescy zostali pokonani i tak się zastanawiam na czym ta fabuła miałaby się opierać, bo bez tego obszary za murem, lasy i ogólnie zima w tym uniwersum dużą tracą. No chyba że będzie tajemny list od kruka i szybko wyrwą go z tych terenów i Jonek będzie na koniku podbijał ciepłe kraje. :)


Szczerze wolałbym już kompletnie nową sagę w stylu ,,Ród Smoka"
 
Kto by sie spodziewal?


7/10 IGN


:juanlaugh:
 
Kto by sie spodziewal?

No i dobrze, zaorać to gówno :windu:
W piątek na Netflixa wleciał Dragon Age, a że animacje naprawdę fajnie im wychodzą to i dałem szanse, bo bardzo lubię to UNIWERSUM :awesome: ale nie skończyłem nawet pierwszego epa. Znowu eu wtykają homo gdzie wlezie, nie dość, że główne bohaterki lubią tribbingować, to jeszcze mało i kolejne dwie postacie męskie z drużyny pewnie lubią łapać nie za swoja buławę. Nie w takie RPG grałem ;)
 
@VitoC

Z dedykacją dla ciebie

1670858942611.png
 
No i dobrze, zaorać to gówno :windu:
W piątek na Netflixa wleciał Dragon Age, a że animacje naprawdę fajnie im wychodzą to i dałem szanse, bo bardzo lubię to UNIWERSUM :awesome: ale nie skończyłem nawet pierwszego epa. Znowu eu wtykają homo gdzie wlezie, nie dość, że główne bohaterki lubią tribbingować, to jeszcze mało i kolejne dwie postacie męskie z drużyny pewnie lubią łapać nie za swoja buławę. Nie w takie RPG grałem ;)
W grze też można sobie poszaleć, ale jak widać Netflix zna tylko jeden kanon. Strach pomyśleć co by było z Mass Effectem, Shepard byłby murzynem w homo związku z Cortezem.

:juanlaugh:
 

Pytaliście o czwarty serial Wiedźminopodobny? Jeśli tak to Netflix wysłuchał wasze życzenia.

:juanlaugh:
 
Back
Top