Seriale

Skończyłem Andora własnie. Zabrałem się po Waszych opiniach i się nie zawiodłem. Zdecydowanie najlepszy z uniwersum SW od disneya. (Chociaż mando i bobba też mi się podobały) Bardzo dobra gra aktorska tej blondyny z BBI.
 
Manga vs tv

1669906337737.png
 
@magik

Ten serial ja go nazwałeś to kwintesencja życia, a nie jakieś pierdy.

Tu każdy sobie zadaje pytanie po co żyjemy , dlaczego , jaki ma to sens itp.

Bracia - chcieli zbudować utopię dla młodszych bo czuli że już nigdy nie wyjdą tego świata.

Niragi- prześladowany uczen, który sam staje się zły przez środowisko

Kuina- trans który szuka zrozumienia

Arisu- chłopak z depresją który nie widzi sensu życia i grałby tylko w gierki

Last boss- dopiero po śmiercionośnej grze docenił życie, bo żył w depresji

Opowiadać by opowiadać to jest serial o pieprzonym życiu, fajnie opakowany w śmiercionośne gry, ale ja wiem że ty pewnie jakieś Marvele czy Star warsy codziennie gnieciesz więc nigdy nie docenisz tego typu diamentu.


Parasite i Alicja to 2 diamenty ostatnich lat.
 
@magik

Ten serial ja go nazwałeś to kwintesencja życia, a nie jakieś pierdy.

Tu każdy sobie zadaje pytanie po co żyjemy , dlaczego , jaki ma to sens itp.

Bracia - chcieli zbudować utopię dla młodszych bo czuli że już nigdy nie wyjdą tego świata.

Niragi- prześladowany uczen, który sam staje się zły przez środowisko

Kuina- trans który szuka zrozumienia

Arisu- chłopak z depresją który nie widzi sensu życia i grałby tylko w gierki

Last boss- dopiero po śmiercionośnej grze docenił życie, bo żył w depresji

Opowiadać by opowiadać to jest serial o pieprzonym życiu, fajnie opakowany w śmiercionośne gry, ale ja wiem że ty pewnie jakieś Marvele czy Star warsy codziennie gnieciesz więc nigdy nie docenisz tego typu diamentu.


Parasite i Alicja to 2 diamenty ostatnich lat.
Nie zesraj się.
 
@magik

Ten serial ja go nazwałeś to kwintesencja życia, a nie jakieś pierdy.

Tu każdy sobie zadaje pytanie po co żyjemy , dlaczego , jaki ma to sens itp.

Bracia - chcieli zbudować utopię dla młodszych bo czuli że już nigdy nie wyjdą tego świata.

Niragi- prześladowany uczen, który sam staje się zły przez środowisko

Kuina- trans który szuka zrozumienia

Arisu- chłopak z depresją który nie widzi sensu życia i grałby tylko w gierki

Last boss- dopiero po śmiercionośnej grze docenił życie, bo żył w depresji

Opowiadać by opowiadać to jest serial o pieprzonym życiu, fajnie opakowany w śmiercionośne gry, ale ja wiem że ty pewnie jakieś Marvele czy Star warsy codziennie gnieciesz więc nigdy nie docenisz tego typu diamentu.


Parasite i Alicja to 2 diamenty ostatnich lat.
Sorry, ale nie czytam nawet.
 
@magik

Ten serial ja go nazwałeś to kwintesencja życia, a nie jakieś pierdy.

Tu każdy sobie zadaje pytanie po co żyjemy , dlaczego , jaki ma to sens itp.

Bracia - chcieli zbudować utopię dla młodszych bo czuli że już nigdy nie wyjdą tego świata.

Niragi- prześladowany uczen, który sam staje się zły przez środowisko

Kuina- trans który szuka zrozumienia

Arisu- chłopak z depresją który nie widzi sensu życia i grałby tylko w gierki

Last boss- dopiero po śmiercionośnej grze docenił życie, bo żył w depresji

Opowiadać by opowiadać to jest serial o pieprzonym życiu, fajnie opakowany w śmiercionośne gry, ale ja wiem że ty pewnie jakieś Marvele czy Star warsy codziennie gnieciesz więc nigdy nie docenisz tego typu diamentu.


Parasite i Alicja to 2 diamenty ostatnich lat.
Ja się z Tobą zgodze, ze koranskie kino jest bardzo dobre i parasite jest świetne ale japońskie kino za to jest na maksa hujowe. AIB jest tak srednie, ze szkoda na to czasu.. Przypisujesz jakis sens zycia i istnienia w tym serialu a to zwykła bajka dla dzieci z dobrą refleksją jak w wielu, wielu serialach. Japonia ma dobre anime ale na konematografii to sie nie zna. Co innego korea.
 
Last edited:
Ja się z Tobą zgodze, ze koranskie kino jest bardzo dobre i parasite jest świetne ale japońskie kino za to jest na maksa hujowe. AIB jest tak srednie, ze szkoda na to czasu.. Przypisujesz jakis sens zycia i istnienia w tym serialu a to zwykła bajka dla dzieci z dobrą refleksją


Tu będziemy się różnić dla mnie AiB to poziom Parasite. Bajką dla dzieci AIB to bym w życiu nie nazwał bo dzieciak tam nie odkryje mega głębi w wielu wątkach, które tam występują.

Bajki dla dzieci to macie w tych swoich Marvelach. AiB to brutalne kino, pokazujące wiele ciekawych wątków w zajebisty sposób.

Wątek braci był FENOMENALNY. Do dziś mam ciary. Po 20 latach znów poczułem że na coś jestem zajarany w kinematografii ziomek.
 
Last edited:
From - nie widziałem aby ktoś tu o nim pisał, a naprawdę spoko mystery box, który pewnie spodoba się fanom Lost i nie tylko. Jestem po 3 epach i zaskakująco dobrze się to ogląda. Cała otoczka tajemnicy i soczyste gore robią robotę. Niby nic nowego, wiele scenariuszowych głupotek, ale niektóre sceny są tak creeepy as fuck, że chce się tego więcej. Polecajka, chyba, że kolejne epy rozczarują.
 
From - nie widziałem aby ktoś tu o nim pisał, a naprawdę spoko mystery box, który pewnie spodoba się fanom Lost i nie tylko. Jestem po 3 epach i zaskakująco dobrze się to ogląda. Cała otoczka tajemnicy i soczyste gore robią robotę. Niby nic nowego, wiele scenariuszowych głupotek, ale niektóre sceny są tak creeepy as fuck, że chce się tego więcej. Polecajka, chyba, że kolejne epy rozczarują.
Polecam- jestem po S01 - troche za bardzo w stylu neo-Lost, jednak dobrze sie ogląda, kolejny sezon jest juz zamówiony
 
Oglądał ktoś wednesday bo nie wiem czy się zabierać.
Na papierze wygląda nieźle.
Ja najbardziej czekam na info o serialu który ma mieć miejsce w uniwersum fallouta(od jedynki moja ulubiona seria gier) za reżyserię ma się wziąć nolan więc może być grubo;)
 
:applause::cry: Piękne.

Jeszcze ta gra w zbijaka gdzie od dziecka jestem mega fanem tej dyscypliny. Ja pierniczę.

:pudzianfap:

 
Last edited:
Polecam- jestem po S01 - troche za bardzo w stylu neo-Lost, jednak dobrze sie ogląda, kolejny sezon jest juz zamówiony
Cały sezon świetny, jednak zapomniałem jak to jest gdy na koniec ostatniego odcinka dostajesz nie jednym, ale kilkoma cliffhangerami prosto w łeb.
 
Oglądał ktoś wednesday bo nie wiem czy się zabierać.
Na papierze wygląda nieźle.
Ja najbardziej czekam na info o serialu który ma mieć miejsce w uniwersum fallouta(od jedynki moja ulubiona seria gier) za reżyserię ma się wziąć nolan więc może być grubo;)
Ja Wednesday obejrzałem głównie dla Jenny Ortegi, bo jest rewelacyjna w tej roli. Sam serial całkiem spoko, jest tam jakaś tajemnica i intryga do rozwiązania (chociaż samo rozwiązanie jest jak dla mnie trochę nieuczciwe wobec widza). Czuć klimat Burtonowy, ale mimo wszystko jest to serial młodzieżowy, trochę w stylu harrego pottera. Mi się w miarę przyjemnie oglądało, no ale to w zasadzie dzięki głównej postaci. 6/10


Może to kogoś przekona żeby dać Wednesday szansę
 
Last edited:
Właśnie ja jakimś super fanem Burtona nie jestem Ale pannę ortege zawsze z przyjemnością obejrzę;)
Naprawdę żałuję że nie wykorzystali jej pełnego potencjału w filmie x if you now what I mean;)
Plus rodzina adamsów zawsze na propsie.
 
Ja Wednesday obejrzałem głównie dla Jenny Ortegi, bo jest rewelacyjna w tej roli. Sam serial całkiem spoko, jest tam jakaś tajemnica i intryga do rozwiązania (chociaż samo rozwiązanie jest jak dla mnie trochę nieuczciwe wobec widza). Czuć klimat Burtonowy, ale mimo wszystko jest to serial młodzieżowy, trochę w stylu harrego pottera. Mi się w miarę przyjemnie oglądało, no ale to w zasadzie dzięki głównej postaci. 6/10


Może to kogoś przekona żeby dać Wednesday szansę
No i namówili :beczka:
 
Ja Wednesday obejrzałem głównie dla Jenny Ortegi, bo jest rewelacyjna w tej roli. Sam serial całkiem spoko, jest tam jakaś tajemnica i intryga do rozwiązania (chociaż samo rozwiązanie jest jak dla mnie trochę nieuczciwe wobec widza). Czuć klimat Burtonowy, ale mimo wszystko jest to serial młodzieżowy, trochę w stylu harrego pottera. Mi się w miarę przyjemnie oglądało, no ale to w zasadzie dzięki głównej postaci. 6/10


Może to kogoś przekona żeby dać Wednesday szansę
Czyli jak zawsze.... powtórka z rozrywki. Ludziom już odpi..... Ci, którym przeszkadzają takie rzeczy powinni się nad sobą zastanowić czy sami nie są rasistami.
 
Back
Top