Seriale

Nie widziałem tematu o chińskich bajkach albo pokemonach więc wrzucam tutaj - Ash Keczup w końcu został mistrzem Pokemon po 20 latach. :werdum:
images.jpg
 
Nie wiem czy czekać na SkyShowtime do lutego -- bo na bank wezmę abonament -- czy ściągnać Tulsa King... Pewnie nie wytrzymam ;-)
 
17 listopad i do tej pory nie ma full trailera AiB sezonu 2, przecież równie dobrze już powinien być 2 trailer. Tak dalej Netflix róbcie a zarżnięcie ten diament po 2 sezonach. K...a. Jakas Wednesday to ma już tam minimum 7-8 trailerów.
 
Prawilnie przypominam, że pojawiły się subki do wszystkich odcinków najlepszego serialu zeszłego roku.

 
Powiem Wam szczerze już po czasie jak to wszystko ostygło, że lipa trochę z tym HOTD, bo powiedzmy sobie szczerze te 10 odcinków to był taki mega prolog. I szczerze po czasie można dojść do wniosku, że dopiero od 9-10 odcinka to ruszyło a tu klaps,kończymy.

Myślę że jak emocje ostygły wiele ludzi będzie tak to odczytywać po czasie.

Zastanawiam się teraz trochę czy nie lepiej było puścić lektora który mówi słuchajcie bo tu taki Viserys jest i taka Alicent i Renia, zieloni i czarni i od 3 odcinka jedziemy to co było w 9-10.
 
Zastanawiam się teraz trochę czy nie lepiej było puścić lektora który mówi słuchajcie bo tu taki Viserys jest i taka Alicent i Renia, zieloni i czarni i od 3 odcinka jedziemy to co było w 9-10.
"Budowanie postaci" na tym polega dobre kino, że lektor nie mówi Ci jakie są postaci tylko sam możesz to zobaczyć i sobie pokminić.

Serial jak na dzisiejsze czasy jest bardzo dobry, 8/10 spokojnie. Pewnie gdyby nakręcili go 10 lat temu kiedy na prawdę było z kim konkurować to może powiedziałbym, że 7/10.

Ciekawe jest, że jak nie było tych wszystkich platform to oglądałem jednocześnie 4-5 seriali, które wciągały na maksa i człowiek podekscytowany czekał aż będzie można kolejne odcinki ustrzelić na torentach. Teraz jak siadam z myślą żeby coś obejrzeć to serio mam mega problem znaleźć coś ciekawego mimo, że co tydzień są premiery jakiś nowych wysrywów. Ale zazwyczaj po 20-30 minutach już wiadomo że gówno.
 
Ten serial nie był zły. Wiesz tylko problem jest taki że na 2 , trzeba czekać 2 lata.

I dlatego takie moje dywagacje.

Jak nie chcesz oglądać g...a to 22 grudnia wychodzi diament, który zjada dziś 99 procent Holly. :cool:
 
Andor to najlepsze co przytrafiło się SW od lat, najlepszy serial który powstał w tym uniwersum.

1899 obejrzane i mimo początkowego zaciekawienia, później trochę nudziło i się dłużyło. Kilka elementów przewidywalnych, połączenie różnych koncepcji, narzucanie wielu rzeczy na raz. Do Dark temu daleko.

Yellowstone na bieżąco, nie jest to już to samo co pierwsze sezony, ale cały czas uwielbiam
 
Andor to najlepsze co przytrafiło się SW od lat, najlepszy serial który powstał w tym uniwersum.

1899 obejrzane i mimo początkowego zaciekawienia, później trochę nudziło i się dłużyło. Kilka elementów przewidywalnych, połączenie różnych koncepcji, narzucanie wielu rzeczy na raz. Do Dark temu daleko.

Yellowstone na bieżąco, nie jest to już to samo co pierwsze sezony, ale cały czas uwielbiam
Wczoraj podczas oglądania NFL rzuciła mi się w oczy reklama nowego prequela Yellowstone - 1923. W obsadzie m.in. Helen Mirren czy Ford. 1899 mi siadło, spodziewam się, że tutaj też będzie bardzo spoko.
Yellowstone czekam aż wyjdzie cały sezon, potem torrenty i zajebiemy seans.

Andora nie widziałem, ale mam na liście do nadrobienia. Z SW wyszły też ostatnio animowane Opowieści Jedi, które nieco bliżej opowiadają historię Ahsoki i całkiem przyjemnie się ogląda, choć bardzo krótko. Jest klimat wcześniejszych Wojen Klonów.
 
Wczoraj podczas oglądania NFL rzuciła mi się w oczy reklama nowego prequela Yellowstone - 1923. W obsadzie m.in. Helen Mirren czy Ford. 1899 mi siadło, spodziewam się, że tutaj też będzie bardzo spoko.
Yellowstone czekam aż wyjdzie cały sezon, potem torrenty i zajebiemy seans.

Andora nie widziałem, ale mam na liście do nadrobienia. Z SW wyszły też ostatnio animowane Opowieści Jedi, które nieco bliżej opowiadają historię Ahsoki i całkiem przyjemnie się ogląda, choć bardzo krótko. Jest klimat wcześniejszych Wojen Klonów.
Z tym 1899 to masz chyba na myśli 1883? Idzie się jebnąć a dwa różne seriale i ja akurat pisałem o tym 1899 od twórców Dark
 
Oglądam Wednesday od Burtona i jest całkiem spoko. Nie jest to do końca mój klimat bo to mimo wszystko serial młodzieżowy, trochę mi przypomina filmy o Harrym Potterze. Jest tam jakaś intryga, tajemnice do odkrycia, fajny lekki klimat no i jak na netflixa to mało typowej dla niego propagandy. Ale największa zaleta to Jenna Ortega w głównej roli.
 
Back
Top