Seriale

Nie pamiętam, kiedy ostatnio zarwałem nockę dla serialu. A tu proszę, odpaliłem pierwszy odcinek Belfra po obiedzie, i skończyłem cały sezon jednym rzutem. Ostatnio miałem tak z rok temu z Dark. Nice. Podobał się, polecam.
 
Nie pamiętam, kiedy ostatnio zarwałem nockę dla serialu. A tu proszę, odpaliłem pierwszy odcinek Belfra po obiedzie, i skończyłem cały sezon jednym rzutem. Ostatnio miałem tak z rok temu z Dark. Nice. Podobał się, polecam.
No fajnie się to oglądało. Miałem później zacząć drugi sezon ale jakoś nie wyszło i nie wiem czy do niego wracać bo nie lubię zbyt długo, jednak, patrzeć na gębę Stuhra.
 
No fajnie się to oglądało. Miałem później zacząć drugi sezon ale jakoś nie wyszło i nie wiem czy do niego wracać bo nie lubię zbyt długo, jednak, patrzeć na gębę Stuhra.
Też nie jestem wielkim fanem Stuhra. Ale muszę przyznać że w Glinie i w Belfrze nie męczył mnie. Właśnie oglądam pierwszy odcinek drugiego sezonu :) ale sezon nr 1 ajaj... W tak zwanym międzyczasie cisnę też Kruka, ostatnio nawet analizowałem jego postać na psychologie sądową, podoba mi się dużo nawiązań do niekonwencjonalnej, duchowej wiedzy apropo traum. Jak ktoś lubi mistyczne klimaty, to powinno podejść. Pewnie oglądałeś :)
 
Też nie jestem wielkim fanem Stuhra. Ale muszę przyznać że w Glinie i w Belfrze nie męczył mnie. Właśnie oglądam pierwszy odcinek drugiego sezonu :) ale sezon nr 1 ajaj... W tak zwanym międzyczasie cisnę też Kruka, ostatnio nawet analizowałem jego postać na psychologie sądową, podoba mi się dużo nawiązań do niekonwencjonalnej, duchowej wiedzy apropo traum. Jak ktoś lubi mistyczne klimaty, to powinno podejść. Pewnie oglądałeś :)
Właśnie nie, ale też się do tego przymierzałem i mam to na celowniku.
 
Właśnie nie, ale też się do tego przymierzałem i mam to na celowniku.
Pierwszy sezon gigant.. i tylko 6 odcinków. Na Canal Plus online jest. Teraz rozdawali miesiąc za free poprzez loterie InPost, wystarczy odebrać paczkę w czasie poniżej 2h i masz kodzik. Ale to pewnie tutaj już wiecie :)
 


tumblr_p9lss8GDyN1r2pp2to1_400.gif
 
Plenery w 2 będą zacne.


Tak z czystej ciekawości, pytanie dotyczące aspektu męskości.

Narzekasz na filmy w Hollywood z powodu braku męskości grających tam aktorów nowego pokolenia - Holland, Eisenberg, Tomothy Chalamat i cała reszta im podobnych (i ogółem się zgadzam, wyglądają jak kmioty i nadają się w większości do ról błaznów-popychaczy, a ich fanami jest równie pizdeczkowate pokolenie milenialsów, które się z nimi utożsamia). I teraz uwaga:

Jak w takim razie możesz pierdolić tyle o AiB (słabiutki serial btw) w którym grają kitajce wyglądające tak, że w zasadzie tylko strój ich różni od ich skośnookich bab? Małe, chude, o płaskich ryjach i piskliwych głosach - przeciwieństwo archetypu prawdziwego mężczyzny alfa. I co najlepsze oni wszyscy wyglądają kurwa tak samo. Bardzo mnie to nurtuje.
 
Jak w takim razie możesz pierdolić tyle o AiB (słabiutki serial btw) w którym grają kitajce wyglądające tak, że w zasadzie tylko strój ich różni od ich skośnookich bab? Małe, chude, o płaskich ryjach i piskliwych głosach - przeciwieństwo archetypu prawdziwego mężczyzny alfa. I co najlepsze oni wszyscy wyglądają kurwa tak samo. Bardzo mnie to nurtuje.

Proste. Fabuła nad facjaty. AiB kupiłbym nawet z 11 latkami.

Co do męskości Azjatów, tak ogólnie są mali i nie napakowani, ale jest np postać Aguniego gdzie wygląda bardziej męsko niż 90 procent dzisiejszego Holly.

Są identyczni? Ja tam nie mam żadnego problemu odróżnić każdej postaci.

1671133041793.png



@magik

Podaj mi te wielkie seriale ostatnich lat skoro AiB jest cieniutkim serialem. Ja jestem tylko po uniwersum GOTu i AiB więc jestem ciekaw tych tytułów skoro Aib to słabiutki serial.

Dla mnie prywatnie jest mega dobry, nawet gdy liczę go z filmami ostatnich lat.
 
Last edited:
@magik

Jeszcze na koniec opowiem czy anegdotkę jak przypadkowo zostałem fanatykiem AiB. Był trailer gdzie była piękna sceneria jak Kuina walczy z Last Bossem. Jako że nawet kino akcji dziś nie jest niczym wielkim, ta scena rozbudziła mój dawny apetyt. Myślę sobie ,,a pewnie znów g...o jak 99 procent kina, ale dla tej sceny MUSZE to zobaczyć."

Po obejrzeniu wszystkich epizodów. Wstałem z krzesła i zacząłem klaskać.

1671142158496.png
 
Back
Top