Seriale



w281le3w8fs41.jpg

Wiem, że Cavill jest fanem Wh40k i w normalnych okolicznościach bym się cieszył, ale nie wierzę, że amazon tego nie spierdoli i nie zrobi jakiegoś woke gówna.
 
w281le3w8fs41.jpg

Wiem, że Cavill jest fanem Wh40k i w normalnych okolicznościach bym się cieszył, ale nie wierzę, że amazon tego nie spierdoli i nie zrobi jakiegoś woke gówna.
Jest nadzieja, że po tym gównie z Wiedźminem nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę jeśli chodzi o kontrolę nad produkcją. Zwłaszcza, że najpierw zatrudnili jego i sam Cavil zapowiadał, że teraz musi znaleźć całą ekipę do stworzenia produkcji.
 

Myślałem, że jednak zalapie się do Mass Effecta.
Jest nadzieja, że po tym gównie z Wiedźminem nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę jeśli chodzi o kontrolę nad produkcją. Zwłaszcza, że najpierw zatrudnili jego i sam Cavil zapowiadał, że teraz musi znaleźć całą ekipę do stworzenia produkcji.
Właśnie wyjebali go bez mydła z DC i roli Supermana, a nowego kompa trza mieć za co złożyć...
 
Jest nadzieja, że po tym gównie z Wiedźminem nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę jeśli chodzi o kontrolę nad produkcją. Zwłaszcza, że najpierw zatrudnili jego i sam Cavil zapowiadał, że teraz musi znaleźć całą ekipę do stworzenia produkcji.
Dokładnie, ma być też producentem wykonawczym więc można na niego liczyć, jako fan WH40k powinien o to zadbać i nie pozwolić im na spierdolenie serialu.
Wiedźmin mu nie pasował i odszedł, Amazon raczej wie w co się wpakował, Cavill nie da się wyruchać.
 
Szczerze? Nie rozumiem tej Waszej wielkiej nienawiści do AIB.Naprawde bardzo fajny serial w tych gównianych czasach.
Nienawiści? Jest mi to totalnie obojętne, odniosłem się jedynie na podstawie screenów, które wrzucałeś.
Dokładnie, ma być też producentem wykonawczym więc można na niego liczyć, jako fan WH40k powinien o to zadbać i nie pozwolić im na spierdolenie serialu.
Wiedźmin mu nie pasował i odszedł, Amazon raczej wie w co się wpakował, Cavill nie da się wyruchać.
Niby tak, ale podobnie gadano jak amazon wziął się za Tolkiena.
 
@Uller

A może wchodzimy na nieprzyjemny temat na literę R, bo magik też pisał, że wszyscy wyglądają identycznie.


Nie będę spoilerował ale w 2 będą większe chłopy nawet od Aguniego.
 
Ale pisałeś o metroseksualnych Azjatach jako całości rasy.
Nie, pisałem o metroseksualnych Azjatach, którymi się podniecasz z tego konkretnego serialu. Nawet później napisałem, że oceniałem na podstawie screenów, które wrzucałeś.
 
Myślałem, że jednak zalapie się do Mass Effecta.

Właśnie wyjebali go bez mydła z DC i roli Supermana, a nowego kompa trza mieć za co złożyć...
Dla niego to nie musi być takie złe, filmowe DC to były praktycznie same chujowe produkcje, delikatnie mówiąc :lol:
Tam idzie twardy reset z tego co czytałem i Gunn ma budować wszystko od początku.

Może go wezmą na nowego Bonda, ma przetarcie, jako Napoleon Solo zagrał bardzo dobrze.
 
Chłopie, ale co to ma do tematu rozmowy?
Porównaj sobie z tym
18657.jpg

Widzisz różnicę?
Nie warto przyjacielu.
Gunn ma budować wszystko od początku.
Obawiam się, że to może się skończyć jak z obecnym Marvelem, gdzie śmieszki są co drugą minutę i jedyne czego brakuje to śmiech z puszki żeby wiadomo było kiedy się śmiać.
 
Mecze teraz seriale z Universum Star Wars. Andor bardzo dobry - będzie drugi i ostatni sezon, obi wan Kenobi niezły teraz jadę kroniki Boby Fetta i później mandalorian. Jak ktoś lubi gwiezdne wojny to polecam
 
Back
Top