Seriale

@marcinos
pisales cos tam "zobaczysz swoja Warszawę brudna po nocach"

tak, zobaczylem i nie zaluje, jeszcze bardziej chce tam byc :-) a tak na powaznie to wyjebane, wiadomo duze miasto, więcej złych i dobrych rzeczy niz w mniejszym.
 
Będzie 2 sezon jak huj. :)

Serio panowie az takie rozkminki? (Slepnac od swiatel) Ja to odebralem final zupelnie doslownie bez zadnych metafizycznych rozwazan. Sama koncowke zas jako furtke do sezonu nr 2. Sztywniutko! (gosciu rozjebal te rola :smile:)

Podobno pierwszy sezon od dechy do dechy wyczerpał książkę. Ciekawe czy będą chcieli pójść własną wizją w kolejnym sezonie czy zakończą na pierwszym skoro była to adaptacja.
 
Podobno pierwszy sezon od dechy do dechy wyczerpał książkę. Ciekawe czy będą chcieli pójść własną wizją w kolejnym sezonie czy zakończą na pierwszym skoro była to adaptacja.

aha
:brainoverload::stevecarell:
no oby, bo fajnie się to oglądało do tej pory
 
Podobno pierwszy sezon od dechy do dechy wyczerpał książkę. Ciekawe czy będą chcieli pójść własną wizją w kolejnym sezonie czy zakończą na pierwszym skoro była to adaptacja.
ja wiem ale serial juz przed premiera w HBO (tv, wlasnie leci co soboty) jest wychwalany pod niebiosa i faktycznie jest to jedna z lepszych polskich produkcji, ostatnich lat. Nie jest to jakims wyczynem bo ostatnio polska tzw kinematografia to szmira totalna ale kontynuacja, bankowo mialaby ogladalnosc wiec...
 
strasznie sztywno
SZTYWNIUTKO!111!!!
ogolnie to nie odnosicie wrazenia, ze postac Pioruna zostala stworzona na podobienstwo Soboty. Zgadza sie, w sumie duzo rzeczy. Taki sam kurdupel, z twarzy podobni, tez ma firme z ciuchami, z tego co slyszalem nozdrza pojemne, takze imprezy podobne, towarzystwo, w ktorym sie obraca to tez nie bardzo "na legalu". No kurwa, Sobota, jak w morde strzelil :lol: no i tez swego czasu przeszedl "odmiane" (cpaj sport)
 
SZTYWNIUTKO!111!!!
ogolnie to nie odnosicie wrazenia, ze postac Pioruna zostala stworzona na podobienstwo Soboty. Zgadza sie, w sumie duzo rzeczy. Taki sam kurdupel, z twarzy podobni, tez ma firme z ciuchami, z tego co slyszalem nozdrza pojemne, takze imprezy podobne, towarzystwo, w ktorym sie obraca to tez nie bardzo "na legalu". No kurwa, Sobota, jak w morde strzelil :lol: no i tez swego czasu przeszedl "odmiane" (cpaj sport)
Tutaj akurat chybione. Sobota nie ma firmy odzieżowej, Stoprocent to firma Winiego, Sobota lata u niego na smyczy. Bez Winicjusza nie było by Soboty i całego szczecińskiego rapu. Wywiady u Winiego to czyste złoto.
średnio właśnie, strasznie sztywno, gościu jest w ogóle jakimś amatorem, nigdy wcześniej nigdzie nie grał.
Mimika szczątkowa/brak mimiki, monotonna mowa nie wyrażająca emocji to bardzo powszechne symptomy towarzyszące schizofrenii.
:roberteyeblinking:
 
SZTYWNIUTKO!111!!!
ogolnie to nie odnosicie wrazenia, ze postac Pioruna zostala stworzona na podobienstwo Soboty. Zgadza sie, w sumie duzo rzeczy. Taki sam kurdupel, z twarzy podobni, tez ma firme z ciuchami, z tego co slyszalem nozdrza pojemne, takze imprezy podobne, towarzystwo, w ktorym sie obraca to tez nie bardzo "na legalu". No kurwa, Sobota, jak w morde strzelil :lol: no i tez swego czasu przeszedl "odmiane" (cpaj sport)
Generalnie jak 3/4 raperów w Polsce :D
 
Tutaj akurat chybione. Sobota nie ma firmy odzieżowej, Stoprocent to firma Winiego, Sobota lata u niego na smyczy. Bez Winicjusza nie było by Soboty i całego szczecińskiego rapu. Wywiady u Winiego to czyste złoto.

Mimika szczątkowa/brak mimiki, monotonna mowa nie wyrażająca emocji to bardzo powszechne symptomy towarzyszące schizofrenii.
:roberteyeblinking:
no moze, nie siedze w temacie od dawna :wink:
 
no mozliwe:wink: ale ten Piorun swoja, no nazwijmy to fizycznoscia kojarzy mi sie z Sobota. Te cale sztywniutko to tez do niego pasuje
Sporo było historii odmiany raperów - Roman z Firmy, Żurom:mamed:, Medium/Tau. W klimatach stołecznych Bonus RPK, Juras Wroński z ekipy PROSTO
:roberteyeblinking:
 
Ślepnąc od świateł :
średnio właśnie, strasznie sztywno, gościu jest w ogóle jakimś amatorem, nigdy wcześniej nigdzie nie grał.
Mimika szczątkowa/brak mimiki, monotonna mowa nie wyrażająca emocji to bardzo powszechne symptomy towarzyszące schizofrenii.
:roberteyeblinking:

To prawda, ale robił to co robił w sposób świetny, nie każdy zagrałby "sztywną mimikę schizofrenika" w tak dobry sposób jak on. - mnie to urzekło.
 
Skopiowane z recenzji serialu na PPE.
Opis Dario.

Jan Frycz w roli Dario. To wcielenie czystego zła, człowiek niemal nieśmiertelny, bardziej w sumie personifikacja fatum niż rzeczywista ludzka osoba. A do tego bardzo inteligentny gość. Frycz jest po prostu elektryzujący i przerażający, za każdym razem gdy pojawia się na ekranie, tętno będzie Wam przyspieszać.
 
Tutaj akurat chybione. Sobota nie ma firmy odzieżowej, Stoprocent to firma Winiego, Sobota lata u niego na smyczy. Bez Winicjusza nie było by Soboty i całego szczecińskiego rapu. Wywiady u Winiego to czyste złoto.
Wini pozytywny gość w chuj , jego wywiady :antonio: a widziałeś wywiad z Winim przeprowadzony przez A.Rawicza (Dwa światy podcast) z przed ok miecha.
 
SZTYWNIUTKO!111!!!
ogolnie to nie odnosicie wrazenia, ze postac Pioruna zostala stworzona na podobienstwo Soboty. Zgadza sie, w sumie duzo rzeczy. Taki sam kurdupel, z twarzy podobni, tez ma firme z ciuchami, z tego co slyszalem nozdrza pojemne, takze imprezy podobne, towarzystwo, w ktorym sie obraca to tez nie bardzo "na legalu". No kurwa, Sobota, jak w morde strzelil :lol: no i tez swego czasu przeszedl "odmiane" (cpaj sport)
postac pioruna bardziej bazuje na postaci wilka z hemp gru, tez mial firme z ciuchami i tez pruszkow go naliczyl i spuscil wpierdol.
 
Jaki Pruszków mógł naliczyc Wilka jak początek brandu odzieżowe to 2005 rok, a to już dawno po Pruszkowie. Owszem zgłosił się ktoś do wilka ale to napewno nie był Pruszków i z tego chyba nic nie wyszło.
 
Jaki Pruszków mógł naliczyc Wilka jak początek brandu odzieżowe to 2005 rok, a to już dawno po Pruszkowie. Owszem zgłosił się ktoś do wilka ale to napewno nie był Pruszków i z tego chyba nic nie wyszło.
Identyczna sytuacja w serialu. Pruszkowa już nie było jako całej „organizacji”, ale „starzy pruszkowscy” dalej są czynnymi gangusami.
 
Jaki Pruszków mógł naliczyc Wilka jak początek brandu odzieżowe to 2005 rok, a to już dawno po Pruszkowie. Owszem zgłosił się ktoś do wilka ale to napewno nie był Pruszków i z tego chyba nic nie wyszło.
masa w ksiazce pisal, ze mokotowscy naliczyli wilka i wyjebali mu zeby.
 
postac pioruna bardziej bazuje na postaci wilka z hemp gru, tez mial firme z ciuchami i tez pruszkow go naliczyl i spuscil wpierdol.
a no bylo cos takiego, gdzies mi sie o uszy obilo
masa w ksiazce pisal, ze mokotowscy naliczyli wilka i wyjebali mu zeby.
z tymi zebami to moze byc sciema Wilku to lubil w nochal przyjebac tzw krajoweczki takze w uzebieniu to braki mial duzo wczesniej.
"wez trzy biale i dwa zielone, ema ziom" :)


faktycznie Piorun jest zrobiony pod Wilka, no tylko ten kurduplowaty wyglad zupelnie nie pasuje
 
Ja dopiero wczoraj się dowiedziałem, że Piorun jest reżyserem całego serialu. Genialną rolę sobie dobrał. Dzisiaj dwa razy wracałem do sceny, w której poznajemy Pioruna w serialu. Dodatkowo chłop urodził się całkiem blisko mojego miejsca urodzenia. Taki gówno znaczący fakt :D
 
Back
Top