Seriale

@VoRaNeK masz może linki do dwóch odcinków FTWD i jakichś 4 pierwszych odcinków Ray Donovan? Planuję zacząć sobie te dwa seriale, a raz albo warez-bb się sypie, albo linki dzie działają, a teraz tam ten safelink nie działa. Innego źródła nie mam.
 
@VoRaNeK masz może linki do dwóch odcinków FTWD i jakichś 4 pierwszych odcinków Ray Donovan? Planuję zacząć sobie te dwa seriale, a raz albo warez-bb się sypie, albo linki dzie działają, a teraz tam ten safelink nie działa. Innego źródła nie mam.

FTWD


odc. 1, 2 (wtopione napisy)


Raya wrzucę Ci jutro bo mi się transfer na dzisiaj skończył
 
12011178_609360765872349_6096122439314832168_n.jpg


Już w środę Kurt Sutter powraca z nowym serialem The Bastard Executioner

 
Ruszył 7 sezon The League czyli jednego z najlepszych seriali komediowych jakie widziałem. Ten serial jest mocarny/
 
Ruszył 7 sezon The League czyli jednego z najlepszych seriali komediowych jakie widziałem. Ten serial jest mocarny/
Nabralem sie na niego za twoja namową, ale zupełnie do mnie nie trafiło środowisko NFL nerdów. Szybko zrezygnowałem.
 
A ja jestem w sumie podekscytowany serialem FTWD. W każdym razie po pierwszym odcinku. Bardzo fajnie zrobiony, szwędacze nieco inne niż w TWD. W sumie pierwszy sezon TWD też mi się podobał... Liczę na dobry serial, lepszy niż TWD. Denerwuje mnie chyba tylko trochę postać tego chłopaczka, ćpuna, uzależnionego, przez co wydaje się pizdowaty. Aaa, no i chłopaka Alicji gra aktor, który był obecny w The Wire, jako mały dzieciak! Ktoś jeszcze go rozpoznał? :)

I jeszcze taka mała rozkmina. W naszych czasach mówi się już o zombie itd. Czy według tego serialu, na świecie nie ma jeszcze określenia "zombie"? Jeżeli to miałoby być odzwierciedlenie teraźniejszości, ludzie już mogliby być świadomi, że jest coś takiego jak zombie - nawet jeżeli by to traktali tak jak my, że to bujda - to z biegiem czasu by się domyśleli, ze to nie bujda.
 
@midern serial tak od razu widac ze slabszy od TWD tam chociaz poczatek byl dobry i o dziwo ostatni sezon tez znosny, najlepsze jest to, ze zombie sa tak powolne, ze kazdy przed nimi by spierdolil, a tutaj kazdy sie oczywiscie przewraca :crazy:
do tego po miescie lata pelno zombie, a oczywiscie nikt sobie z tego nic nie robi
troche to przypomina rownie slaby The Strain, ogladam bo lubie klimaty zombie, ale przy Z Nation o wiele lepiej sie bawilem
 
Pierwszy odcinek FTWD skutecznie mnie odstraszył od tego serialu, a zwykle jak zacznę to oglądam do końca. Nie wiem kiedy i czy w ogóle do niego powrócę.
Wziąłem się za Narcos i tutaj jest klasa.
 
Ja w sumie też mam tak, ze jak zacznę oglądać serial, to nie porzucę. Bo musze wiedzieć co dalej, nawet jeżeli mnie wkurwia. Miałem tak z Arrow, miałem tak z TWD. Dwa seriale, któe porzuciłem, albo wstrzymałem FTWD mi się podoba jak na razie.

Ogólnie znowu mi powraca taka rozkmina, że fajnie byłoby wejść w takiego matrixa, w taką grę, że np. świat opanował taki sam wirus z zombie, a my przez miesiąc musimy przeżyć i sprawdzić się w takiej walce, odczuwając przy tym wszystkie emocje itd. Dla mnie byłoby to ciekawym przeżyciem.
 
Ja w sumie też mam tak, ze jak zacznę oglądać serial, to nie porzucę. Bo musze wiedzieć co dalej, nawet jeżeli mnie wkurwia. Miałem tak z Arrow, miałem tak z TWD. Dwa seriale, któe porzuciłem, albo wstrzymałem FTWD mi się podoba jak na razie.

Ogólnie znowu mi powraca taka rozkmina, że fajnie byłoby wejść w takiego matrixa, w taką grę, że np. świat opanował taki sam wirus z zombie, a my przez miesiąc musimy przeżyć i sprawdzić się w takiej walce, odczuwając przy tym wszystkie emocje itd. Dla mnie byłoby to ciekawym przeżyciem.
last of us na poziomie brutalna rzeczywistosc i masz survival
 
last of us na poziomie brutalna rzeczywistosc i masz survival
Dodam do listy "do obejrzenia". Zobaczymy jak ocenię.

Po drugim odcinku FTWD zaczynam dostrzegać podobieństwa do TWD, te mało pozytywne, i złe/głupie decyzje które podejmują osoby. "A miało być tak pięknie".
 
Dodam do listy "do obejrzenia". Zobaczymy jak ocenię.

Po drugim odcinku FTWD zaczynam dostrzegać podobieństwa do TWD, te mało pozytywne, i złe/głupie decyzje które podejmują osoby. "A miało być tak pięknie".
to gra na ps3/ps4 jest, o zombie, dla mnie najlepsza gierka, a ze o zombie to juz w ogole cacy
klimat niesamowity, filmy sie chowaja
a seriale o zombie jak nie ogladales
Z Nation, W domu zombie tez sa dobre
filmow troche jest, ale juz dawno nic dobrego nie ogladalem w tych klimatach...
 
10 odcinek Narcos obejrzany i skonczylo sie bardzo dziwnie. Mam nadzieje,ze nie spieprza tego serialu i w 2 sezonie nie rozwleka go do bolu,bo co do historii Escobara to zostalo jej na 1 odcinek.
 
no Narcos obniza loty, podobnie jak Mr Robot
oceny przesadzone, tylko dobre seriale
najlepsza postac w Narcos to ten niesokrumpowany brazylijski policjant, sam Escobr nic specjalnego
 
no Narcos obniza loty, podobnie jak Mr Robot
oceny przesadzone, tylko dobre seriale
najlepsza postac w Narcos to ten niesokrumpowany brazylijski policjant, sam Escobr nic specjalnego

Idź troluj gdzie indziej.
 
Idź troluj gdzie indziej.
a gdzie tu troll? Narcos tylko dobry serial, zajebisty start, pozniej nic niesamowitego
zobaczymy jak koncowka bo juz troche przysypiam
Mr Robot podobnie start byl bardzo mocny, pozniej juz przesadzili i serial stal sie bardzo zagmatwany
 
W narcos na początku szybko lecieli z wątkami. Wydawało się, że będzie jeden sezon. Potem zwolnili z fabułą i niektórzy mogli poczuć się zawiedzeni. Dla mnie rola Wagnera Moury w roli Escobara - mega. Jak ktoś nie widział, obowiązkowe do zobaczenia dwie części Tropa de Elite.
 
Warto się brać za Z nation? Co tam jest ciekawego i wartego uwagi?

Podchodz z dystansem do wielu scen ktore sa zabawa motywami zombie a bedziesz sie swietnie bawil. Kazdy charakter zajebisty i oryginalny, odcinki o 4 to mistrzostwo swiata. Brytalne, kazdy odcinek to inne tarapaty, chociaz jest tez ogolna os fabularna
 
Warto się brać za Z nation? Co tam jest ciekawego i wartego uwagi?
pierwsze trzy odcinki moga zniechecic, pozniej jest juz zajebiscie do samego konca

juz po Narcos, szczerze to sie zawiodlem, ostatnio odcinek jest tak banalny, ze kazdy od razu wie co sie wydarzy.... cienko
 
Back
Top