Seriale

@ALRI rzeczywiście chodzi o Amazona, mój błąd.

Właśnie łykałem dwa epy Rick and Morthy - serial konkretnie ryje banie.
 
Tradycyjnie zaczekalem, az wyemituja caly sezon Hannibala, juz wczoraj pocisnalem 4 odcinki, kurwa mac najlepszy obecnie serial. Jak mogli to anulowac?
 
Narcos jednak nie jest az taki zajebisty, tak samo Mr Robot
oceny na filmweb sa zdecydowanie przesadzone
 
Tradycyjnie zaczekalem, az wyemituja caly sezon Hannibala, juz wczoraj pocisnalem 4 odcinki, kurwa mac najlepszy obecnie serial. Jak mogli to anulowac?

3 sezon już się skończył


Narcos ?
rapidu, turbobit, catshare czy rapidgator :wink:
 
Skończyłem Breaking Bad. Serial jest najciekawszy w 3 i 4 sezonie, dalej będę się trzymał oceny, że piąty sezon jest trochę na doczepkę i psuje mi wizerunek całego serialu. Nie o takiego Walta walczyłem!! Ciekawe czy Skyler w założeniu miała być tak wkurwiająca, czy to wyszło w trakcie.. Niemniej jednak 9+/10

Ma ktoś sprawdzony link/torrent do Better Call Saul? Bo moje mają po 8 seedów...
 
Skończyłem Breaking Bad. Serial jest najciekawszy w 3 i 4 sezonie, dalej będę się trzymał oceny, że piąty sezon jest trochę na doczepkę i psuje mi wizerunek całego serialu. Nie o takiego Walta walczyłem!! Ciekawe czy Skyler w założeniu miała być tak wkurwiająca, czy to wyszło w trakcie.. Niemniej jednak 9+/10

Ma ktoś sprawdzony link/torrent do Better Call Saul? Bo moje mają po 8 seedów...

Cały sezon w jednym linku

720x400
napisy wtopione

7,5 GB
http://tb7.pl/pobierz/647449811732f564d51d1ac767929b83/betecasa480p.xvid.plsubbed.rar

screen
http://s20.postimg.org/a6myulgjh/bc1.jpg
 
Obejrzalem 1 odcinek Narcos. Wydaje sie moze byc dobrze. Chociaz przy 1 odcinku robilem przerwe na "reklame". Mam nadzieje, ze z kazdym odcinkiem bedzie coraz lepiej
 
Mam. Link jest przemielony na premium, dlatego tak śmiga
Trzeba coś?
cos z napisami/lektorem i caly sezon w takim linku, dobra jakosc
masz liste jakas? bo duzo ogladalem, raczej mniej znane
prawo ulicy od drugiego sezonu
 
cos z napisami/lektorem i caly sezon w takim linku, dobra jakosc
masz liste jakas? bo duzo ogladalem, raczej mniej znane
prawo ulicy od drugiego sezonu

Ja oglądam rzadziej i bardziej znane
BB, Hannibal, HoC, True Detective 1, TWD, Dexter, BCS, Broadchurch 1, The Missing, Most nad Sundem, The Fall, Lost, Prison Break, Wataha, Odwróceni, Czarna lista, Forever

Czyli chcesz The Wire od 2 sezonu ?
 
Jeśli dobrze kojarzę to dzisiaj i jutro jest jakieś święto w USiA i większość stacji nic nie puszcza, a trzeci odcinek będzie za tydzień
 
Last edited:
Ja oglądam rzadziej i bardziej znane
BB, Hannibal, HoC, True Detective 1, TWD, Dexter, BCS, Broadchurch 1, The Missing, Most nad Sundem, The Fall, Lost, Prison Break, Wataha, Odwróceni, Czarna lista, Forever

Czyli chcesz The Wire od 2 sezonu ?
tak, od 6 odcinka 2 sezon
 
Banshee zajebisty, pierwszy sezon moze taka troche telenowela, ale pozniej juz jest git. Poleccie cos rozpierdalajacego co ma moze juz kilka sezonow, ale jest w miare nowe. Tematyka w sumie obojetna, byle nie Walking dead i podobone
 
@HubiSSJ3
Czasem tak jest. Po chwili link ożywa i znów mozna pobierać ale to tylko jak zasysasz przez managera. Masz w pojedynczych linkach gdyby poprzedni jednak nie wypalił.

BCS



@Trzyha


Banshee
sezon 1

Jesli się spodoba rzucimy drugim i trzecim

 
Back
Top