Seriale

A szkoda, pasuje do niego rola bossa :D Po obejrzeniu całego Breaking Bad, to stwierdzam, że nadał by się nawet do roli badassa w jakiejś produkcji o narkotykach.
 
Wszystko fajnie, ale to chodzi o publiczne torrenty, gdzie kazdy ma dostęp. Namierzyć takiego klienta to nie problem
Ja mówie nie namawiam tylko informuje. Korzystam od roku i jest dobrze. To jest tak bezpieczne jak strony warezowe
a jakis program jest potrzebny? w dobrej jakosci z napisami? bo na chomikuj wydaje miliony
 
a jakis program jest potrzebny? w dobrej jakosci z napisami? bo na chomikuj wydaje miliony
Na chomikuj ryzykujesz to jest hosting objęty "opieką całodobową" przez tych właśnie, przed którymi się bronisz.
Potrzebujesz zainstalować wersje uTorrent 2.2.1.0 i śmigasz po wstawkach
Tylko dobre jakości, innych nie ma na HQS
 
@VoRaNeK jakoś na godzinę 20 dałbyś radę wygenerować mi kilka odcinków Raya Donovana? Safelink ma przerwę techniczną i nie mam dostępu do linków. O 20 byłbym już na spokojnie w domu.
 
Skończyłem Narcos i nie wiem za co się teraz brać. Znajomy poleca mi Gotham. Warto?
 
Skończyłem Narcos i nie wiem za co się teraz brać. Znajomy poleca mi Gotham. Warto?
Moim zdaniem warto. Nie jest to może najwyższa półka, ale momentami ma naprawdę fajny klimat i jest kilka postaci fajnie zagranych. No i z tym serialem nie jest tak, jak z większością pozostałych. Na początku jest słabszy, ale tak po połowie sezonu się rozkręca i końcówka jest całkiem fajna. Ja już czekam na nowy sezon.
 
Zacząłem oglądać Orange is the New Black. Trochę momentami za słodkie ale fajnie się to ogląda. Śmieszne na maksa momentami. Głównie oglądam to dla pozostałych więźniarek. Niektóre są zajebiście napisane.
 
Skonczylem Narcos. Jeden z lepszych seriali jakie widzialem, ever. Wiadomo, ze bedzie sezon 2,
po koncowce pierwszego to chyba oczywiste
 
@EXSite
zalozylem konto, oprocz pobierania musze cos tam robic? bo mam napisane pobrane/ wyslane nie wiem o co chodzi? bezpieczne to jest? nagich fot mi z pc nie pobierze :crazy:?
 
ok czyli musze tez cos udostepniac? troche tego mam, ale bez mojej zgody nic sie nie pobierze?
ktos ogladal z nation nowy odcinek? bo z pl napisami nigdzie nie ma
To co pobierasz masz seedowac przez 3 dni no chyba, ze masz szybki upload wtedy pojdzie krocej. Przeczytaj dzial FAQ to Ci wiele ulatwi. Mowie zapoznasz sie bedziesz wiedzial co i jak. A i na poczatku radze pobierac tylko wstawki z FreeLeech, bo upload poczatkowy marny. Juz dwie pijawki sa nie badz trzeci
 
Last edited:
To co pobierasz masz seedowac przez 3 dni no chyba, masz szybki upload wtedy pojdzie krocej. Przeczytaj dzial FAQ to Ci wiele ulatwi. Mowie zapoznasz sie bedziesz wiedzial co i jak. A i na poczatku radze pobierac tylko wstawki z FreeLeech, bo upload poczatkowy marny. Juz dwie pijawki sa nie badz trzeci
l
nic jeszcze nie pobralem, nie wiem o co w tym chodzi, zalozylem konto bo napisales, ze warto, pozniej ogarne temat
 
Jestem po 7 odcinku pierwszego sezonu Raya Donovana. Dla mnie bomba, bardzo mile zaskoczony jestem. Jest i humor i jakaś powaga, i różne sytuacje. Podoba mi się postać Raya, kozak, pewny siebie, mało mówi. Kobiety fajne. Micky też szalony dziadek. Pytanie do tych którzy są na bieżąco - serial ma tendencję spadkową, czy nic się nie zmienia lub jest jeszcze lepiej w dugim sezonie i pocżatku trzeciego?
 
Back
Top