Seriale

BCS obejrzałem dobry odcinek
teraz czas na Vikingów, najlepszy serial moim zdaniem obok Gry O Tron
jak się robi ten tag spoiler?
 
@Scurvol skąd ogarnąć Top Boya? Z trudem 1 sezon właśnie ogarnąłem, ciekawe czy napisy będą...Ale drugi to już dramat.
no wlasnie zauwazylem,ze cos ciezko.Ja to ogladalem dosyc dawno i wtedy nie bylo problemu ale tu masz linka,zjedz do "results"na tej stronce i tam bedziesz mial pojedyncze odcinki drugiego sezonu TopBoy sa tylko 4 z reszta tak jak pierwszego sezonu. Cos sie musialo wydarzyc bo o ile pamietam gdy ja go sciagalem to nie bylo zadnych problemow.
http://kass.filesoup.com/search/top boy season 2/
EDIT : z reszta tam sa,bodajze wszystkie odcinki obu sezonow.
 
Poprosiłbym Voranku z tym, żeby to było jeden odcinek jeden link, bo nie mam aż tyle miejsca na dysku żeby cały sezon na raz ściągnąć.
 
@VoRaNeK tak w zupełności jak obejrze to się odezwe po reszte, Piona !
@Masu dzięki za fatygę


EDIT tylko coś się sciagac nie chce z tych linków ?
 
Shameless.US.S05E09 odcinek mistrz
przy akcji w której Sammi tłumaczy Chuckiemu jak przeżyć w poprawczaku poplułem monitor, no i jeszcze ta swastyka :rofl:

Najlepszy obecnie emitowany serial.
 
Shameless.US.S05E09 odcinek mistrz
przy akcji w której Sammi tłumaczy Chuckiemu jak przeżyć w poprawczaku poplułem monitor, no i jeszcze ta swastyka :rofl:

Najlepszy obecnie emitowany serial.
O tak, Shameless jest genialny. Po poprzednim sezonie, gdzie było nieco mniej Franka, ten sezon się bardzo fajny zrobił. Carl to jeden z moich ulubieńców, dobry cwaniaczek. Jedynie Debbie mnie irytuje. No i może ostatnia tematyka dotycząca Iana...
 
No mnie też razi wątek Debbie, a z Ianem mają pole do popisu, z jego chorobą mogę być konkretne jazdy, wiec śmiechu i dramatu nie zabraknie. Carl to jest wymiatacz
- Jakieś szanse na resocjalizację?
- W życiu.

:lol:
 
Skończyłem Ghost in the Shell: Stand Alone Complex wraz z Second GiG oraz Fullmetal Alchemist: Brotherhood.
Genialnie zrealizowana wizja cyberpunku. Dobrym pomysłem było, aby w intro była rosyjska piosenka, a nie japońska. Bardzo klimatyczne. Jedyna uwaga, to taka, że charakter pani major ciągle został na poważnym poziomie z filmu a nie ten z bardziej humorystyczny z mangi. Ale i tak polecam fanom cyberpunku.
Po nieco innej stronie FMA. Długo się zabierałem, ale było warto. Akcja wartka, postaci niesamowicie wyraziste, humor pasował, a niektóre dramaty były tak poruszające, że nie raz się wzruszyłem, a raz siedziałem z gębą przez 5 minut w dół (mowa o odcinku z psem oczywiście). Nie mam żadnych zastrzeżeń (no może Autorka nie wyjaśniła do końca pewnej relacji między postaciami, ale nie można mieć wszystkiego). Polecam każdemu!
 
Niestety faza na anime już mi przeszła :[
Szczerze? Jak Widze wszedzie klony dragon balla typu naruto, to tez odpuszczam. Siegam raczej po typy FMA czy Ghost. Chociaz z drugiej strony, jak znowu mam dostac "genialny amerykanski serial" ktory znudzi mi sie po ilus tam odcinkach, to wole powrocic we wschodnie klimaty. Mila odmiana.
 
Naruto to nie klon DB. Osobiście za dzieciaka oglądałem jakieś bajki na Jetixie czy gdzieś Pokemony (to też się do anime zalicza, nie?), Król Szamanów, Yu-Gi-Oh i właśnie Naruto. I właśnie aktualnie pozostałem tylko i wyłącznie przy Naruto Shippuuden, które śledzę po dziś dzień. Trochę z przywiązania, bo jarałem się tym za dzieciaka, trochę z przyzwyczajenia, jednak śledzę.
 
oglądał ktoś Great Teacher Onizuka? pamiętam kiedyś w TV to leciało, nieźle się przy tym uśmiałem
 
GTO to jest czysta zajebioza
@Miszon, jest mnóstwo świetnych tytułów nie mających nic wspólnego z tymi tasiemcami. Dajmy na to pierwsze z brzegu Higurashi, Mnemosyne, Claymore czy Darker than black (@Gaara wie co dobre). O Elfen Lied też warto napisać bo od niego zaczęła się moja zabawa z anime.
 
Last edited:
Jak byłem młodszy to lubiłem od czasu do czasu anime. Ale nie takie głupkowate w stylu Naruto. Ergo Proxy i Cowboy Bebop mi najbardziej w pamięci zapadły.

Ale i tak:

latest
 
Back
Top