Seriale

No i pierwszy sezon "Power" skończony. Bardzo dobry serial, fajny klimat. Trzeba czekać na drugi sezon.
 
Ale mnie wkurwia głupota bohaterów z The Walking Dead. No nie moge po prostu z tej jebanej tępoty. Jakby mieli jakąś jebaną stulejkę mózgu. Ten serial oglądam już chyba tylko dlatego, że jestem typem człowieka, który musi wiedzieć jak coś się skończy. Ale w tym serialu z sezonu na sezon, z odcinka na odcinek, wsyzstko mnie coraz mocniej wkurwia i jest coraz bardziej przewidywalne.

To co, według schematu czekamy na dwóch nowych murzynów w grupie? Ksiądz murzyn od poczatku był wkurwiający i wiadomo było, że coś odwali. Noah'a, szkoda, mógł pograć tu nieco dłuzej. Wiadome jest już to, że z tego miasta nie zostanie nic, ekipa Ricka rozjebie wszystkich i sobie wyjdzie, do grupy dołączy jeszcze ta babeczka Ricka, którą mąż bije. Jessica? Nie pamiętam. W każdym razie chujnia z grzybnią.
 
@VoRaNeK
no kurde znowu coś mi sie nie chce ściągać, może ktoś sprawdzić te linki od VOranka czy odcinki się ściągają w całości?
 
no kurde znowu coś mi sie nie chce ściągać, może ktoś sprawdzić te linki od VOranka czy odcinki się ściągają w całości?
Nigdy nie miałem problemów ze ściąganiem z linków od Voranka, ale teraz faktycznie nie da rady ściągnąć Gomorry z tych linków.
 
Ja chciałem je ściągnąć, no ale właśnie zamiast wideo to pojawia mi się plik JPEG, który nie Waży nic. Ani w Mozilli ani w IDM.
 
Nadrabiam kolejny serial Dexter, jako ze wcześniej nie byłem ich fanem (seriali) Jestem przy 4 sezonie, dobry jest, ale 2 sezon najlepszy dotychczas co tam się działo to głowa mała, zwroty akcji, układanka coś wspaniałego.
Te seriale gdzie sezon wychodzi raz na rok są naprawde dobre, tu mam wszystkie sezony i jak tylko czas pozwala oglądam. Ktoś nie widział jeszcze polecam Dexter

Gomorra oglądalem na święta, świetny włoski serial o mafii. Lepszy niz nie jeden film z gatunki "gangsterski"
 
@EXSite
Ja właśnie jakiś czas temu zaciąłęm się w połowie drugiego sezonu Dextera i jakoś w ogóle mnie nie ciągnie do dalszego oglądania.
 
Szok: mydłkowaty goguś z 50 twarzy Greja to...morderca z The Fall z agentką Scully. A myślałem że chłop nie umi grać.
 
Od samego początku śledzę w miarę na bieżąco TWD. Mimo, że aktorstwo jest na poziomie rodziny Lubiczów, scenariusz beznadziejny, a reżyseria fatalna to oglądam to, bo po prostu uwielbiam zombiaki... Właśnie nadrabiałem kilka ostatnich odcinków, począwszy od s05e11, no i... miarka się przebrała. Wpierdalanie na siłę w post-apokaliptyczny świat wątku gejowskiego? Tego już za dużo, szkoda marnować czas na takie gówno.
 
Ostatnio widzę, że się coś u mnie zmieniło. Mam mniejsze parcie na seriale. Bo w życiu się jakoś więcej dzieje.
Ale też TWD mnie wkurwia, TBBT mnie wkurwia, SPN mnie wkurwia, Arrow mnie wkurwia. Z sezonu na sezon z tym jest coraz gorzej.
Na szczęście mam inne seriale, na "odkurwienie" :D
 
Ja też przymierzam się do trzeciego razu z Biurem.
No i nie sposób wybrać 10 czy nawet 50 najlepszych cytatów z serialu.



" I once went 28 years without having sex. And then again for seven years."
 
Ja wam się dziwie, że dajecie rade jeszcze ogladać TWD ja skończylem na odcinku numer The Walking Dead S04E07 i dalej kurwa nie mogę. Zresztą nie będę sie powtarzał, bo już rozmawiałem o tym serialu w tym wątku z Bornem.
 
Back
Top