Seriale

No w TWD się dzieje.
Ktoś pisał, że Glenn zginie w brutalny sposób, bo tak w komiksie było. Może jednak tylko patrzył na taką śmierć kolejnego czarnego? Jedna z ciekawszych i najstarszych postaci serialu czyli Glenn i uśmiercenie mogłoby być kłodą pod nogi serialu :D
 
No w TWD się dzieje.
Ktoś pisał, że Glenn zginie w brutalny sposób, bo tak w komiksie było. Może jednak tylko patrzył na taką śmierć kolejnego czarnego? Jedna z ciekawszych i najstarszych postaci serialu czyli Glenn i uśmiercenie mogłoby być kłodą pod nogi serialu :D


W Grze o tron uśmiercili wiele głównych bohaterów i serial jeszcze bardziej zyskał na popularności. Glenn i kij baseballowy są sobie przeznaczeni. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z komiksem to stanie się to w 6 sezonie najwcześniej. Mnie ciekawi co się stanie z Darylem. I nie tylko Glenn, ale i Abraham muszą się mieć na baczności w 6 sezonie :)
 
Lipa :D
W ogóle niech spalą całą tą osadę ze wszystkimi w środku, a potem zaczną pokazywać losy tych, co ich spalili :P
Co do Gry. Dla mnie serial stracił bardzo dużo w momencie śmierci Seana Beana. Potem trochę zyskał różnymi wątkami, ale tego uśmiercenia im nie przebaczę. Całą rodzinę mogli i wybić na koniec któregoś tam sezonu, ale nie Seana :D Od wtedy ten serial jest mimo, że fajny to okrojony jak dla mnie, bo zacząłem go oglądać ze względu, że lubię tego aktora, a nie do końca "fantasy" tego typu ;-) Jeszcze niech mi ktoś powie, że i to spoiler? Spoilerem nie może być sytuacja z 1 sezonu, to znaczy, że ktoś w ogóle nie zamierza oglądać tego serialu, a tylko problemy robi i marudzi ;-)
 
Spoiler TWD
oj czarny musiał zginąć, teraz pewnie niedługo jakiś nowy będzie
dobry odcinek o dziwo
Ksiądz niezła żmija, będzie pewnie rozpierdol w tej osadzie, Rick i ekipa wybiją całą ekipa rzadzącą,
ten cykor przez którego murzyn zginął pewnie powie, że to przez Chińczyka zginął syn tej szefowej i będzie jeden wielki rozpierdol
a Rick ma ochotę na tą blondi to mąż też do odstrzału :dance:
 
Last edited by a moderator:
Co do finału Banshee

Sporo napierdzielanki. Nie był zły. Ale jakoś serial stracił trochę na mocy, w tym sezonie odpadło sporo postaci, które lubiłem, które były charakterystyczne. Szkoda, zobaczymy co dalej wymyślą. Czekamy na nastepny rok :)
 
@midern
A kogo tak lubiłeś z tych co "odpadli"? :D

Chayton był baaardzo charakterystyczną postacią. Nola była najładniejszą dziewczyną w serialu. Siobhan była też fajna postacią. Generalnie najbardziej będę tęsknił właśnie za tą trójką. Mam teraz ogólnie coraz mniej pomysłów, jak może potoczyć się dalej serial, ale nie przeczuwałbym aż takich fajerwerków i takiej podniety, jakie miałem przy pierwszych dwch sezonach. Jednak w dalszym ciągu serial bardzo lubię ibędę oglądął.
 
Dla mnie 1 i 3 sezon najlepsze, drugi troszkę słabszy. Fakt, szkoda Siobhan. Najgorsze, że sezon skończył się tak, że już bym chciał wiedzieć jak to się dalej potoczy, dokąd zabrali Hioba, a tu trzeba czekać do stycznia.
 
Skończyłem 3 sezon HoC. Zajebiście wciąga, mimo, że tyle głosów krytki już było. Wiadomo, że jest przekoloryzowane, bo to serial.
 
No właśnie nie, może nawet Ty mi go poleciłeś, bo mam zaznaczone na FW "chcę zobaczyć".
widze,ze bierzesz sobie moje sugestie do serca.Pamietam polecalem Ci go w tamtym roku chyba jeszcze:lol:
 
Przez tydzień będę chory siedział w domu więc bym sobie zaczął jakiś nowy serial. Obejrzałęm Breaking Bad, True Detective, Fargo, Kingdom, Banshee, TWD, Prison Break. W Dexterze zatrzymałem się w połowie drugiego sezonu i w ogóle mnie nie ciągnie do niego. Możecie polecić coś dobrego. Najlepiej jakiś gdzie jest dużo akcji.

EDIT: No i oczywiście z BCS jestem na bieżąco.
 
Przez tydzień będę chory siedział w domu więc bym sobie zaczął jakiś nowy serial. Obejrzałęm Breaking Bad, True Detective, Fargo, Kingdom, Banshee, TWD, Prison Break. W Dexterze zatrzymałem się w połowie drugiego sezonu i w ogóle mnie nie ciągnie do niego. Możecie polecić coś dobrego. Najlepiej jakiś gdzie jest dużo akcji.

EDIT: No i oczywiście z BCS jestem na bieżąco.
Top Boy sprobuj,mini-serial ale naprawde bardzo dobry,akcja toczy sie w swiatku narkotykowym w UK.
 
Przed chwilą obejrzałem pierwszy odcinek "Power". Zapowiada się całkiem dobrze, no ale jest na razie tylko 8 odcinków więc pewnie jutro już będę musiał wziąć się za coś nowego.
 
Przed chwilą obejrzałem pierwszy odcinek "Power". Zapowiada się całkiem dobrze, no ale jest na razie tylko 8 odcinków więc pewnie jutro już będę musiał wziąć się za coś nowego.


Zleci ci strasznie a koniec oczywiście jest taki że chciałoby się mieć drugi sezon :(
 
@Masu

Właśnie wiem. Tyle jest seriali, które już obejrzałem mające dopiero 1/2 sezony i muszę czekać na następne z utęsknieniem. :(
 
@Masu

Właśnie wiem. Tyle jest seriali, które już obejrzałem mające dopiero 1/2 sezony i muszę czekać na następne z utęsknieniem. :(

To polecam ci Travelera z 2007 lub Jerycho. Wszystkie sezony już wyszły i każda tajemnica została wyjaśniona do końca. Polecam!
 
Back
Top