Seriale

The Missing > Broadchurch

Brytyjski serial dobry ale nie porwał mnie na tyle aby postawić go na równi z Zaginionym

Drugi sezon z tymi samymi aktorami ? Nowy wątek?
 
@VoRaNeK wiem ja pisalem odnosnie watahy ;) na tel nie widzialem Twojego postu na kolejnej stronie. bc ogladalem poki co 1 sezon i mam takie samo zdanie jak Ty w porownaniu do The Missing
 
Last edited:
@VoRaNeK wiem ja pisalem odnoanie watahy ;) na tel nie widzialem Twojego postu na kolejnej stronie. bc ogladalem poki co 1 sezon i mam takie samo zdanie jak Ty w porownaniu do The Missing
Spoko

Nie chce wchodzić w głąb internetu w poszukiwaniu informacji odnoście drugiego sezonu aby nie natrafić przypadkiem na jakiś spoiler.
Jeśli ktoś coś to dajcie znać. Polecacie? Lepszy czy gorszy od pierwszego?
Mam inne nowe seriale na oku i nie wiem czy ciągnąć dalej ten czy przesiąść się na inny
 
The Missing > Broadchurch

Brytyjski serial dobry ale nie porwał mnie na tyle aby postawić go na równi z Zaginionym

Drugi sezon z tymi samymi aktorami ? Nowy wątek?
dla mnie The Missing=Broadchurch nie potrafie wskazac lepszego z tych dwoch. Drugi sezon ci sami aktorzy ale wg mnie duzo gorszy,wg mnie nie ma sensu zaczynac,pisalem wczesniej
 
dla mnie The Missing=Broadchurch nie potrafie wskazac lepszego z tych dwoch. Drugi sezon ci sami aktorzy ale wg mnie duzo gorszy,wg mnie nie ma sensu zaczynac,pisalem wczesniej
ok, dzieki za sugestię. Wrócę do niego ale nie teraz

Od czego zacząć?
Halt and Catch Fire czy The Fall ?
Lubię tez takie klimaty jak w Fortitude ale serial dopiero się rozpoczyna. Poczekam na więcej odcinków
 
No wczoraj 2 sezon się skończył. Ja śledziłem na biężąco od 1 odcinka 1 sezonu, nie jest źle, choć i życia mojego nie zmieni :D Czekam jednak na 3 sezon, mimo wszystko dość zaskakujący serial. Rzadko wiadomo czego się można spodziewać po następnym odcinku.
 
House of Cards S03 obejrzany.

Nie spodziewałem się, że aż tak mocno położony zostanie nacisk na relacje Francisa z Claire i był moment, kiedy jednak mnie to znudziło. Nie odnotowałem znaczących gorszych momentów i sezon podobał mi się. Oczywiście koniec jasno wskazuje, w którą stronę to teraz pójdzie i pozostaje ciekawość, w jaki sposób twórcy przedstawią dalsze losy Underwoodów.
 
Dzisijeszy odcinek Służb specjalnych to w 95% fragmenty z filmu, kolejny też się tak zapowiada, jeżeli okaze się że tylko dwa pierwsze były "nowe" to słabo - serial ma mieć 5 odcinków.
 
Dzisijeszy odcinek Służb specjalnych to w 95% fragmenty z filmu, kolejny też się tak zapowiada, jeżeli okaze się że tylko dwa pierwsze były "nowe" to słabo - serial ma mieć 5 odcinków.

Może to jest tylko pilot, a jak oglądalność będzie dobra, to stworzą pełnoprawny sezon.
 
No i koniec 3 sezonu Banshee. Niezła rozpierducha w ostatnim odcinku. Teraz trzeba czekać na kolejny sezon do przyszłego roku. :(
 
Back
Top