Seriale

już po TWD o dziwo odcinek dość ciekawy
końcowy tekst Ricka najlepszy, ciekawe kto kogo będzie chciał pozabijać :dance: bo sielanka za długo nie będzie trwała
 
The Missing mistrzostwo świata! Od czasu True Detective nie oglądałem nic lepszego. Czytałem wiele pozytywnych opinii o tym serialu ale nie sądziłem, że będzie aż tak dobry. @Grzechu teraz mogę potwierdzić. Genialny!


Do ostatniej minuty liczyłem, że a nuż chłopiec odnajdzie się w Rosji. Jednak po przeanalizowaniu akcji stwierdzam, że reżyser celowo zastosował taki zabieg, który miał na celu zwieś widza. Mistrz w trzymaniu napięcia. Szacun! Tony wariat sam rysował ludzika na szybach, omg
Ciągu dalszego nie bedzie i nie dowiemy sie co stało się z chłopcem. Tutaj troche mnie to boli
 
Ciągu dalszego nie bedzie i nie dowiemy sie co stało się z chłopcem. Tutaj troche mnie to boli
I w zasadzie o to chodzi. U Tarantino tez nie wiadomo co było w walizce i to sprawa, że film jest jeszcze lepszy.
IMO chłopiec zmarł dawno temu.
 
Myślisz, że The Missing 2 z nową historią może być równie dobry? Kurde, wydaje mi się, ze bedzie o to bardzo cieżko. Ale i tak czekam, z pewnością obejrzę

 
Lepszy na pewno nie będzie, ale Brytyjskie produkcje mają niepowtarzalny klimat. Shadow Line to mistrzostwo świata.
 
The Missing mistrzostwo świata! Od czasu True Detective nie oglądałem nic lepszego.
Sprobuj Broadchurch tez bardzo dobry i trzyma w napieciu,przynajmniej sezon nr 1.Drugi sezon juz nie tak dobry ale to tak jaby nowa historia.
 
Sprobuj Broadchurch tez bardzo dobry i trzyma w napieciu,przynajmniej sezon nr 1.Drugi sezon juz nie tak dobry ale to tak jaby nowa historia.
z Brytyjskich Utopia też zajebista, klimat niesamowity
tego twojego nie oglądałem, musze nadrobić, ocena i komentarza zachęcają
 
z Brytyjskich Utopia też zajebista, klimat niesamowity
tego twojego nie oglądałem, musze nadrobić, ocena i komentarza zachęcają
wiesz,wiele jest dobrych brytyjskich seriali.Polecilem mu akurat Broadchurch gdyz przypomina on w wielu wzgledach The Missing i calkiem prawdopodobne,ze tez mu sie spodoba.
 
Oj Andrzej, słabo

c520d1f2cb9e60df11d30747b7298452.png
 
Ten serial trzeba oglądać bez przerw, o wiele lepiej wtedy wchodzi.
Po 5-6 sezonie to już gówno tak na prawdę wchodzi. Obecny sezon to też klapa. Robią z głównych bohaterów pizdeczki z chwilowymi przebłyskami. Ehh...

Skinsy? Po pierwszej generacji mi się przejadły niestety.
 
Skinsy to dobry serial jak się chodzi do liceum.
niekoniecznie ja do liceum chodzilem 20 lat temu i bardzo mi sie podobal :wink: 1 generacja najlepsza
edit:oczywiscie mam na mysli brytyjska wersje
 
Last edited by a moderator:
Ja mam dwie wersje, zremasterowaną i UNCUT - jedyny poprawny wybór. Każdy prawilny fan Friendsów musi zobaczyć Uncut i bloopersy.

Pierwsza generacja Skinsów to jedna z najlepszych rzeczy jakie doświadczyłem w TV ... chociaż oglądałem je będąc w podobnym wieku cu bohaterowie.

Nadrabiam ostatni sezon Wilfreda, ciekawe jak to się wszystko skończy.
 
Oglądałem to chodząc chyba do pierwszej technikalnej, czy nawet trzeciej gimnazjum. Mówię oczywiście o brytyjskiej wersji. Pierwsza generacja na prawdę spoko. I teraz nie pamiętam, ale chyba obejrzałem połowę drugiej i porzuciłem ten serial.
 
niekoniecznie ja do liceum chodzilem 20 lat temu i bardzo mi sie podobal :wink: 1 generacja najlepsza
edit:oczywiscie mam na mysli brytyjska wersje
w takim razie mentalnie jesteś bardzo młody :smile: ten serial jest idealnie stworzony dla osób które są w tym wieku co bohaterowie. bardzo mi się podobał wtedy.
 
Bardzo fajnie wystartował The Last Man on Earth, wreszcie jakiś świeży pomysł na serial. 40 minut zleciało bardzo szybko i chce się więcej.
 
No służby specjalne wymiatają! Jedyny serial który z przyjemnością oglądam w tv... film zajebisty ale serial trzyma też poziom!
 
Back
Top