Polityka

@Grzechu @VoRaNeK

wiem, ze prosba niestandardowa, ale sprobuje ;)
Wy tam macie dojscia chyba, zeby roznorakie rzeczy nagrywac, daloby rade nagrac debate z tvp1 i wrzucic link do pobrania? Bede ogladal lige mistrzow, a chcialbym troche tych naszych kandydatow posluchac.
 
@Grzechu @VoRaNeK

wiem, ze prosba niestandardowa, ale sprobuje ;)
Wy tam macie dojscia chyba, zeby roznorakie rzeczy nagrywac, daloby rade nagrac debate z tvp1 i wrzucic link do pobrania? Bede ogladal lige mistrzow, a chcialbym troche tych naszych kandydatow posluchac.

Nie dam rady
Ale chyba nic straconego, ktoś pewnie to ogarnie i wstawi gdzie trzeba. Jakby tak nie patrzeć to ważna rzecz
 
Last edited:
Slucham tego TVP i puszczaja wypowiedzi... poetow. No k... jakim autorytetem w czymkolwiek jest poeta? Swoja droga te fragmenty, ktore zostaly cytowane dla mnie sa zrozumiale. To tak odnosnie tego co teraz leci w TVP1
 
Za PSLem stoi niestety najpotężniejsza kasta w Polsce - urzędnicy. Ciężko będzie oderwać ZSLowców od koryta, są do niego przyssani od 1949 roku.

Ten wywiad trzech na jednego z Komorowskim na Polsacie tragedia. Ciężko to było oglądać. Mam nadzieję że po 24 maja nie będę musiał go więcej widzieć.
 
Back
Top