Polityka

Tymczasem Bronisław jest jak Królowa Elżbieta, ponad to. Jak można społeczeństwu wytłumaczyć brak w debacie urzędującego prezydenta? Przecież to dowód, że on nas zwyczajnie olewa.
Powód jest taki że debaty zawsze były przed drugą turą i jak taka bedzje to się stawi. #official
 
Teraz na TVP Info przedstawia sie kandydatow innych niz Komorowski jako oszolomow bez przygotowania, obsmiewa sie ich, obsmarowuje...
 
Częśc debaty Komorowskiego oglądałem.
Ewidentnie ustawiona debata: Komorowski musiał znac pytania. Czasem odpowiadał już nim Gugała kończył zadawać pytanie. Jak czytane z kartki, szybko, płynnie, doskonale przygotowane.
 
Teraz na TVP Info przedstawia sie kandydatow innych niz Komorowski jako oszolomow bez przygotowania, obsmiewa sie ich, obsmarowuje...

TVP dogadało się z Polsatem.
Zadanie TVP - pokazać opozycyjnych kandydatów jako oszołomów, gorszych od Komora, bo szalonych, rewolucyjnych itd.
Zadanie Polsatu - pokazać dobrze Komora, jako przeciwniestwo oszołomstwa, szalonych i rewolucyjnych debili w TVP>
 
Ale TVP to kurwy - tam wprost, bez wysublimowanej propagandy mówią to co napisałem wyżej "Dobrze, że nie było Komorowskiego w tej debacie, ponieważ tam są same oszołomy i Komorowski nie pasuje do tego plugawego środowiska"
 
"Eksperci" mowia, ze kandydaci z debaty sa wszyscy antysystemowi i graja na frustracjach, nie mysla dlugoplanowo, chca obnizac podatki i naiwnie mysla, ze dzieki temu Panstwo bedzie funkcjonowalo lepiej, a jak ma bez pieniedzy funkcjonowac lepiej? Brakuje kandydatow prosystemowych zdaniem ekspertow. "Eksperci" mowia, ze dobrze iz nie bylo Komorowskiego, bo z kim mialby tam debatowac? Z takimi niepowaznymi ludzmi nie warto debatowac.
 
faktycznie w TVP pocisk na wszystkich opróćz Bronna, wyłączyłem i spokój
 
"Eksperci" mowia, ze kandydaci z debaty sa wszyscy antysystemowi i graja na frustracjach, nie mysla dlugoplanowo, chca obnizac podatki i naiwnie mysla, ze dzieki temu Panstwo bedzie funkcjonowalo lepiej, a jak ma bez pieniedzy funkcjonowac lepiej? Brakuje kandydatow prosystemowych zdaniem ekspertow. "Eksperci" mowia, ze dobrze iz nie bylo Komorowskiego, bo z kim mialby tam debatowac? Z takimi niepowaznymi ludzmi nie warto debatowac.
po-waz-nie? az w to po prostu nie chce wierzyc
oni tak wprost robia ludziom papke po tej debacie?
 
Teraz juz wiadomo jaka byla strategia tej debaty. Wsadzic wszystkich w jeden worek i powiedziec - albo oszolomy albo Komorowski.

@mat01 Tak i to dlugi program w takim tonie. Kompletny pojazd po wszystkich kandydatach oprocz Komora. Chwala Komorowi. I jeszcze mowia, ze nalezy podniesc ilosc glosow do zebrania, bo ze jest tylko 100 tysiecy to mamy tak niepowaznych kandydatow.
 
po-waz-nie? az w to po prostu nie chce wierzyc
oni tak wprost robia ludziom papke po tej debacie?

Powaznie, oczywiśćie dziennikarz rzetelny, nie wypowiadał się. Lecz wszyscy goście w studiu tak dobrani, że wszyscy właśnie , wlasciwie doslownie, powtarzali to co napisal Karateka.
 
Teraz juz wiadomo jaka byla strategia tej debaty. Wsadzic wszystkich w jeden worek i powiedziec - albo oszolomy albo Komorowski.

@mat01 Tak i to dlugi program w takim tonie. Kompletny pojazd po wszystkich kandydatach oprocz Komora. Chwala Komorowi. I jeszcze mowia, ze nalezy podniesc ilosc glosow do zebrania, bo ze jest tylko 100 tysiecy to mamy tak niepowaznych kandydatow.
i to mowia tez dziennikarze tvp, a nie jacys eksperci z newsweeka czy polityki?
to faktycznie jest jawne kurestwo, dawno chyba nie bylo tak wyraznej akcji w tv skierowanej w rywali po :|
 
i to mowia tez dziennikarze tvp, a nie jacys eksperci z newsweeka czy polityki?
to faktycznie jest jawne kurestwo, dawno chyba nie bylo tak wyraznej akcji w tv skierowanej w rywali po :|

To mowia zaproszeni eksperci. Politolodzy, socjologowie z tytulami, ktorzy siedza w studio, wszyscy z wszystkimi sie zgadzaja. Dziennikarz z tvp zadaje tylko pytania. Po to sa eksperci, zeby to wyszlo - specjalisci oceniaja nieprofesjonalizm kandydatow antysystemowych.
 
comment_68nA8vhwfuUzQWnn8bBm773BNB4kSWQh.jpg
 
To mowia zaproszeni eksperci. Politolodzy, socjologowie z tytulami, ktorzy siedza w studio, wszyscy z wszystkimi sie zgadzaja. Dziennikarz z tvp zadaje tylko pytania. Po to sa eksperci, zeby to wyszlo - specjalisci oceniaja nieprofesjonalizm kandydatow antysystemowych.
To juz sie domyslam skad ci specjalisci zaproszeni...


powiedz, ze to jakas przerobka i zart i to sie nie dzieje naprawde, prosze
co za kurwiszony
 
co to lemiesze? :)

A poważniej, te nagłówki to sam juz nie wiem czy manipulacja, czy bulwarowe wciskanie newsa... Ale chyba w prezydenckich jaj se nie powinni robic...
 
Znowu użyje mego ulubionego gifa:
To co robią jest tak śmieszne, że nawet Fedor się śmieje. A jak wiemy, Fedor prawie nigdy się nie śmieje

fedorlaughs.gif



Ja przełączyłem z TVP INFO na FOCUS TV i dokument o Alim
 
  • Like
Reactions: JB_
może Ogorek przesiąknie poglądami Korwina :crazy:
11187242_835831166471254_3553438935955729590_o.jpg


A tutaj mamy na obrazku jej seksowny, dziewiczy uśmieszek, jest ewidentnie zawstydzona spojrzeniem samca alfa, jej dziewczęcej fantazji w której silny mężczyzna ją bierze siłą i robi z niej kobietę...spójrzcie na te zawstydzone oczy i dziewczęcy, jeszcze nie wprawiony w kobiece flirty, uśmieszek.
 
Kowalski gdyby nie zakończenie z tym okrzykiem do narodowców to bym powiedział że doskonały występ.
Korwin spoko ale wiadomo dykcja niszczy zwykłego widza. Zagrywka z JOW w UK bardzo hazardowa.
Kukiz niestety ale słabo, z tym pytaniem co powiedział ze jeszcze nie jest gotowy trochę się pogrążył. Dobrze że tego Jarubasa zniszczył ZSLem bo już zaczynał za dobrze wyglądać ten powiatowy złodziejaszek.
Braun odleciał, powinien pójść pigułkę poglądów jak w spotach a nie w pigułkę gwałtu.
Ogóre_k tak jak przewidywałem tratatatatatata wyuczone.
Duda rasowy politykier, sypał głodnymi kawałkami dla ubogich ludzi z Polski B. PiS nie ma żadnego pomysłu na Polskę bez solidnego koalicjanta może być gorzej niż teraz.

PS. Tanajno w TVP info powiedział że "Ogórek będzie robić partię centroprawicową po wyborach" - chyba tekst żeby przeciągnąć niezdecydowaną lewice na swoją stronę.

Edit. No i Jacek Wilk solidnie ale te literowanie nazwiska zbędne.
 
Last edited:
Kowalski, Korwin, Wilk z tej trójcy wybiorę.

Kukiz w moich oczach wypadł dobrze. Widać u niego szczerą troskę o Polskę, ale nie wiem, czy to materiał na prezydenta.

Braun bardziej nadawałby się na lektora niż prezydenta. Nie mam nic do kościoła, choć trezba przyznać, że wsród tych biskupów i tego wszystkiego za dużo biznesmenów i polityków. - no, ale ile można. Na + że chyba jako jedyny zwrócił uwagę na problem z żydostwem.

Palikot jak zwykle przyjął taktykę deprecjonowania kontrkandydatów. Ta jego mania na pkcie kościoła staje się nudna.

Duda za każdym razem, jak mówił wychodziełem. Utarte slogany, ręce to powinni mu powrozem przywiązać. Teatr...

Tanajno idź pan w ch...
 
Back
Top