Polityka

Mam nadzieje ze mu nie dadzą niech chłop przez 15 lat pokieruje czymś większym niż Mam Talent i udowodni ze ma jaja i umie kierować
Holownia ma gen. Różańskiego, tylko nie wiem cz MON może być emerytowany wojskowy ( pewnie nie ) ale Mirek zna się na rzeczy ma szacunek wśród żołnierzy i dowódców do tego jest ciagle na bieżąco - Stratpoints.
 
To pierdol
Napierdalasz to samo...
A ja sie tylko zastanawiam czy nie bedzie tak ze teraz paliwko po 6 zł przetrzymaja do konca roku ... Potem będzie zmiana na twój magiczny rządź praworządności i będą musieli ludziom podnieść cene paliwa :beczka:
Ci mądrzejsi zrozumieją dlaczego ale lewackie julki co powiedza jak ich nowy rzad który podniesie paliwko po 1-2 złote zaraz na poczatek kadencji:tellmemore:
 
Ja tam nie wiem a prezesa orlena kto powołuje?
Ma Kadencje na 3 lata ale jak zmienia rade to i prezesa wyjebio?
zgadza sie?/
Zgadza. Rada moze odwołać prezesa. Poza tym turetyk może mieć zarzuty prokuratorskie i CBA na karku. Tu zmiana bedzie będzie prosta. Gorzej z pojebem Glapinskim.
 
Gorzej z pojebem Glapinskim.
OuOQp5D5D8WrglmS.jpg
 
Radziecka agentura ostrzy sobie zęby na MON.
Dostaną, bo maja 14% i bez nich niemcy nie wrócą do władzy.


 
  • Wow
Reactions: jut
Po medialnych nagonkach srających we własne gniazdo świat wierzy, że właśnie pokonaliśmy faszyzm. Emocje, które wkrótce ustąpią chłodnym kalkulacjom
I tak i nie. Od jakiegoś czasu była tendencja w dół ceny dolara, to politycznie motywowana decyzja RPP spowodowała ostatni wzrost ceny. Szklanej kuli nie mam, ale jakbym miał odstawiać, to raczej tendencja w stronę 4 zł do końca roku.
 
Napierdalasz to samo...
A ja sie tylko zastanawiam czy nie bedzie tak ze teraz paliwko po 6 zł przetrzymaja do konca roku ... Potem będzie zmiana na twój magiczny rządź praworządności i będą musieli ludziom podnieść cene paliwa :beczka:
Ci mądrzejsi zrozumieją dlaczego ale lewackie julki co powiedza jak ich nowy rzad który podniesie paliwko po 1-2 złote zaraz na poczatek kadencji:tellmemore:
Ty tez napietdalasz to samo
Nawet tiktoker z konfy zrozumie ze PiS 8 lat robił ludzi w xuja. Obniżał cenę paliw ale podnosil gdzie indziej
Dobre czasy się skończyły
 
I tak i nie. Od jakiegoś czasu była tendencja w dół ceny dolara, to politycznie motywowana decyzja RPP spowodowała ostatni wzrost ceny. Szklanej kuli nie mam, ale jakbym miał odstawiać, to raczej tendencja w stronę 4 zł do końca roku.
Tylko że to nie zasługa donka
 
Zawiedziony jestem polską klasą polityczną. Z jednej strony mamy kaczora, który śni o sanacji i ma wizję, że jest drugim Piłsudskim. Z drugiej to co jeszcze gorsze torsje u mnie wzbudza, zlewaczałych postępowców wszelkiej maści, którzy przesiąknięci są kompleksem polskości i poczuciem wyższości wobec pospolitych Polaków.
Dwa odcienie padliny.
Miałem nadzieję, że te dwie padliny w miarę równomiernie podzielą stołki a parędziesięciu posłów konfy będzie katalizatorem, który patrząc przez pryzmat gospodarczy i patriotyczny będzie hamować odpały jednych i drugich.
Cały system wymaga naprawy, jednocześnie wiemy, że oni sami się nie zreformują. Dlatego realizm każe patrzeć na to w dłuższej perspektywie. Ja to widzę tak: przez najbliższe lata Jarek będzie słabł (starość), stracą dojście do źródełka, ich media będą żyły z reklam skupów akumulatorów, nadejdą rozliczenia i wojenki wewnętrzne, Zjednoczona Prawica się posypie i na prawicy będzie musiało powstać coś nowego.

Po drugiej stronie, podobnie, taka koalicja nie ma większych szans, to było dobre tylko na akcję odsunięcia od władzy PiS, które zwyczajnie przeginało pałę. Liberalna część społeczeństwa również ma inne oczekiwania, Tusk ich nie spełni, tym bardziej, że idą bardzo trudne czasy (federalizacja UE, Ukraina, zagrożenie ze strony Rosji itd.), jest też Duda, który zablokuje sztandarowe reformy (aborcja, lgbt itp. marzenia lewicy). Taka szeroka koalicja nie będzie w stanie sprawnie zarządzać krajem w trudnych czasach, i nie bedzie mogła dać swoim wyborcom satysfakcji. Ludzi szybko nasyci rozliczanie PiS-u i będa chcieli wielkich reform ideowych, ale ich nie dostaną.

Będzie musiał powstać nowy układ sił, uważam, że czas gra na korzyść Konfederacji, jeśli zmarginalizują niektórych pajaców, zbudują w terenie zaplecze na przedsiębiorcach i nie dadzą się teraz wciągnąć w jakieś POPiSowe układy to mogą w następnych wyborach zrobić bardzo dobry wynik. Tym bardziej, że w mediach będzie ostra napierdalanka PiSu z koalicja, w stylu dobrze nam znanym, jeśli Konfiarze będą stanowić opozycję merytoryczną (w stylu Bosaka), słupki będą im rosły. Do tego dochodzą kwestie demograficzne i statystyczne, wyborcy PISu umierają, a wyborcy Konfederacji dorastają (i dostają dowody). A pamiętajmy, że to PIS jest konkurentem Konfy, to o ich głosy chodzi. Pomoże też UE i jej kretyńskie pomysły, dojdzie do poważnego sporu o zeloną energię, imigrantów, obronność.

To wszystko to wiatr w żagle dla konserwatywno-liberalnej prawicy, wystarczy tego nie spieprzyć. Dlatego bądź cierpliwy, a i dla Ciebie zaświeci kiedyś słońce. :beer:
 
Ty tez napietdalasz to samo
Nawet tiktoker z konfy zrozumie ze PiS 8 lat robił ludzi w xuja. Obniżał cenę paliw ale podnosil gdzie indziej
Dobre czasy się skończyły
Taki huj jak słonia trąba jak zrozumieja.... Ludzie maja krótka pamiec wazne jest dla nich dzis
Głosowali bez rozumu aby tylko nie na pis a wyjdzie ze za pisu było dla nich taniej paliwo :beczka: huj ze ich jebali gdzie indziej
 
Taki huj jak słonia trąba jak zrozumieja.... Ludzie maja krótka pamiec wazne jest dla nich dzis
Głosowali bez rozumu aby tylko nie na pis a wyjdzie ze za pisu było dla nich taniej paliwo :beczka: huj ze ich jebali gdzie indziej
I tak I Nie. Kiedyś do każdego Janusza i grazyny dojdzie ze walenie głowa w mur nie działa i może warto na 2-3 lata przycisnąć pasa i wrócić ma ścieżkę rozwoju.
 
Radziecka agentura ostrzy sobie zęby na MON.
Dostaną, bo maja 14% i bez nich niemcy nie wrócą do władzy.



Radziecka agentura jest tam od lat i wie wszystko dzięki agentowi nr 1 Antkowi Macierewiczowi, a ty pierdolisz, że potrzebowali zmiany władzy żeby się tam dostać :waldeklaugh:
 
Radziecka agentura jest tam od lat i wie wszystko dzięki agentowi nr 1 Antkowi Macierewiczowi, a ty pierdolisz, że potrzebowali zmiany władzy żeby się tam dostać :waldeklaugh:

A chłopiec żyje na tyle długo, by wiedzieć, kim jest Różański? :beczka:



15148317881d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


F8nosjJWcAAs9Z9.jpg
 
W temacie czystek w SSP i wsadzania tam swoich ludzi, to ciekawe jak wpłynie to na FEN i czy skończą się złote lata. Bo sam Polsat ich nie dźwignie, Zygmunt Piotr Solorz-Żak-Krok-Podgórski TW "Zegarek" nie lubi wydawać kasy. Nerwowo u Kokocinskiego, a jak jeszcze skończy się kasa we frikach to już w ogóle dramat.
 
A chłopiec żyje na tyle długo, by wiedzieć, kim jest Różański? :beczka:



View attachment 81276

View attachment 81277
No wie i co dalej? Chcesz tu wymienić wszystkich kacapskich agentów w Polsce czy o co chodzi?
 
Niestety Czarzasty i Janusz Kowalski wchodzą.
A to byłaby dobra wiadomość...
Radziecka agentura jest tam od lat i wie wszystko dzięki agentowi nr 1 Antkowi Macierewiczowi, a ty pierdolisz, że potrzebowali zmiany władzy żeby się tam dostać :waldeklaugh:
A to nowość że Rosja wspiera wszystkie opcje, ba nawet te antyrosyjskie?
Tak jak przed zaborami, obojętnie jakie poglądy, ważne że osłabiają kraj.
Generał Różański to jest kozak: wojska amerykańskie w Polsce osłabiają polskie bezpieczeństwo. W ogóle uważam że wojskowi nie powinni brać udziału w polityce tak jak we Francji


240 000 nowych wyborców Konfy. Przy frekwencji z poprzednich wyborów byłoby więcej niż 7%. Nieźle jak na partię, która w ogóle nie powinna istnieć. Ciągle rośnie poparcie, Korwin przechodzi do historii... te opowieści o "porażce" chyba mogą być przedwczesne. :tysoncoffe:
Tylko szaleństwo w Konfederacji to nie jest tylko JKM. Mentzen stawał niemal na głowie aby uciszać pokemony próbujące być drugim JKMem czy Braunem.
W RN też są pokemony, ale Bosak je mocno trzyma na smyczy.
U Żyrnalisty Mentzen mówił że chyba rok temu chciał odejść z polityki. Jeśli znudzi mu się rządzenie partią to będzie chaos...
 
Back
Top