Polityka

Za 5 lat część z was prawdopodobnie będzie się wstydziła swoich aktualnych poglądów i preferencji wyborczych, a szczególnie ci co mają dzieci. (bezdzietnym uda się uniknąć czyhających na młodych rodziców konfliktów natury odchylone lewicowo dziecko a próbujący wtłoczyć normalne zasady rodzic, być może uda im się nawet prześlizgnąć przez życie nie odczuwając jakie odpierdolenie ze sobą współczesna lewica niesie).

Otrzeźwienie przyjdzie jak trzeba się będzie zmierzyć z taką krnąbrną julką bądź kilkoma w domu.
Jeśli jest w tych waszych główkach co najmniej jedna klepka więcej od kury to sobie szybko przypomnicie na czym normalność polega.
Dobrej nocy życzę.




Jak nie mieli tolerancji dla PiSu, to niech też nie mają dla transzjebów.
:beczka:
OIP.GLqrACi245j9mBkKD-UhZQHaD2
 
Czyli jednak kłamali, że najważniejsze w kształtowaniu człowieka jest dzieciństwo.
Że w przedszkolu już mu Marksa czytali? :benny:

W okresie rządów Stalina w Związku Radzieckim (1924-1953), promowano ateizm jako część polityki państwa. Władze sowieckie dążyły do ograniczenia wpływu religii i kościoła na społeczeństwo, prowadząc antyreligijną kampanię. Wiele świątyń zostało zamkniętych lub zniszczonych, duchowieństwo było prześladowane, a religia była traktowana jako zagrożenie dla ideologii komunistycznej.
i nie zmienia się nic...
 
Jak ktoś ma jakieś odchylenia, to lewica jako taka próbuje zrozumieć i rozmawiać, prawica zabraniać i kazać
Zbyt duża rozbieżność w braku określenia pojęć, ich rozumienia, brak przykładów. Wskaż jak to lewica rozmawia z lewicowymi odchyleńcami. Mówisz o kierunkach "studiów" gender? Niby w jaki sposób prawica zabrania takiej działalności? Kim w naszej przestrzeni politycznej są prawicowcy wg Ciebie i podaj przykłady zabraniania (czego właściwie) i nakazywania?
Czarnki i im podobni faszyści tylko jeszcze bardziej te Julki rozemocjonują.
Ale to już jest ten moment, w którym odmawiamy dyskusji i przestawiamy się na heheszki (Czarnek - faszysta)? Ale ok, o jakie konkretnie czarnkowe pomysły Ci chodzi, które to mają jeszcze bardziej rozemocjonować Julki? Czy uważasz, że polityka edukacyjna ma być nakierowana na głaskanie po loczkach, by nie wzbudzać emocji?
I jakie znowu badania. To nie chemia molekularna. Starczy znać historię. Najbardziej uznani pedagodzy to byli lewicowcy
Przypomnę, że napisałeś "od zawsze", tak więc zdajesz sobie chyba sprawę z tego do jakich okresów należy się odnieść i pewnie wiesz, że o lewicy zaczynamy mówić dopiero od rewolucji francuskiej, a początki pedagogiki to rozważania greckich starożytnych myślicieli? Jeśli chcesz łączyć jedno z drugim i wychodzi Ci "od zawsze", to Twoje "starczy znać historię" wiele mówi.
Mówimy o lewicy jako takiej, a nie o odchyleniach. Bo odchylenia zawsze będą. W obie strony.
Tak się składa, że akurat właśnie lewicowy dryl wygenerował w edukacji lewicowe odchylenia, przykładem np amerykańskie uniwersytety.
Póki co polska szkoła była skażona absurdem w drugą stronę. Dajcie tym dzieciom odpocząć.
Odpocząć? Lewicowy system w edukacji na przykładzie USA to będzie odpoczynek dla ucznia? Intelektualny - z pewnością.
 
Chuj już z tym. Poszukuję takiego filmu przyrodniczego, gdzie narrator po angielsku w stylu Czubówny opowiada o jakimś dziwnym stworzeniu, że okres godowy czy coś tam i że zaraz zacznie wydawać dziwne odgłosy. I jest zbliżenie kamery, a to takie no to żółw, ni pies, ni jeż nagle zaczyna ni to skrzeczeć ni porykiwać głosem Korwina ADOLF! ADOLF! HIIII TLEEER! HIII TLLLEER!

Ma ktoś?
 
@szplin wyjdź czasami zza kompa i popatrz na prawdziwy obraz młodych ludzi w Polsce a nie oparty o memy i stereotypy w internecie. Jakieś Julki i trans to u nas w chuuuuj margines zresztą tak samo na zniszczonym i strasznym zachodzie. W internecie tacy ludzie się po prostu ostro promują i pokazują a niektórzy myślą że co druga dziewczyna jest typowo julką a większość chłopaków chce brać estrogen :waldeklaugh: . A nawet jeśli to postępuje, to sorry świat się zmienia. Ewolucja, pizdolucja. Nie może cały czas być tak że konserwatywne dziady będą mówić jak żyć mlodzieży i prawicowy reżim w szkołach tego nie zmieni, bo dostęp do wszystkich dewiacji tego swiata jest w internecie a nie podręczniku szkolnym. Zresztą, popatrzcie na starożytną Grecję, tam pedalstwo było wręcz modne a z ich dziedzictwa kulturowego korzystamy do dzisiaj
 
Last edited:
@szplin wyjdź czasami zza kompa i popatrz na prawdziwy obraz młodych ludzi w Polsce a nie oparty o memy i stereotypy w internecie. Jakieś Julki i trans to u nas w chuuuuj margines zresztą tak samo na zniszczonym i strasznym zachodzie. W internecie tacy ludzie się po prostu ostro promują i pokazują a niektórzy myślą że co druga dziewczyna jest typowo julką a większość chłopaków chce brać estrogen :waldeklaugh: . A nawet jeśli to postępuje, to sorry świat się zmienia. Ewolucja, pizdolucja. Nie może cały czas być tak że konserwatywne dziady będą mówić jak żyć mlodzieży i prawicowy reżim w szkołach tego nie zmieni, bo dostęp do wszystkich dewiacji tego swiata jest w internecie a nie podręczniku szkolnym.
No i jakie wartości wyznaje ta młodzież?
 
A jakie ma wyznawać? Czy młodzież te 20 lat temu myślała tylko o nauce, kościele i chodzeniu na smyczy? Była wiksa kurwa i jebanie po kiblach
Zawsze ma się taryfę ulgową dla młodych. Nie o to chodzi. Jak to parę dni temu @ninja napisał, czy mają wartości, za które są gotowi oddać życie? Dziś nawet rodzina przestaje być czymś ważnym a staje się doraźnym skoro normą jest, że połowa małżeństw się rozpada a więcej dzieci jest z rozbitych/niepełnych rodzin niż z normalnej, zdrowej rodziny.
Może dla kogoś postępem są "europejskie" wartości, dla mnie jednak to wyraźny upadek cywilizacji jaką znamy
 
Zawsze ma się taryfę ulgową dla młodych. Nie o to chodzi. Jak to parę dni temu @ninja napisał, czy mają wartości, za które są gotowi oddać życie? Dziś nawet rodzina przestaje być czymś ważnym a staje się doraźnym skoro normą jest, że połowa małżeństw się rozpada a więcej dzieci jest z rozbitych/niepełnych rodzin niż z normalnej, zdrowej rodziny.
Może dla kogoś postępem są "europejskie" wartości, dla mnie jednak to wyraźny upadek cywilizacji jaką znamy
A po co oddawać za coś życie? Wolę żyć :boystop::juanlaugh:
 
Zawsze ma się taryfę ulgową dla młodych. Nie o to chodzi. Jak to parę dni temu @ninja napisał, czy mają wartości, za które są gotowi oddać życie? Dziś nawet rodzina przestaje być czymś ważnym a staje się doraźnym skoro normą jest, że połowa małżeństw się rozpada a więcej dzieci jest z rozbitych/niepełnych rodzin niż z normalnej, zdrowej rodziny.
Może dla kogoś postępem są "europejskie" wartości, dla mnie jednak to wyraźny upadek cywilizacji jaką znamy
Czytam i chyba jesteśmy w podobnym wieku. Zastanawia mnie za co jesteś na chwilę obecną oddać życie. Ciekawi mnie to w kontekście mojej ewolucji światopoglądowej od idealisty chcącego zbawiać Świat do cynicznego skurwysyna. Co do rozbitych rodzin, sam z takiej jestem i nie czułem się wcale ani gorszy ani inny, może to za sprawą moich rodziców, którzy starali się utrzymywać dobre kontakty. Powiedz, czy lepsza jest rodzina, gdzie ludzie już dawno nic do siebie nie czują, żyją w jednym domu jak obcy sobie ludzie, są nieszczęśliwi, a są ze sobą bo przecież 'co Bóg złączył' lub 'co ludzie powiedzą'?
 
Emocje opadają. Na chłodno. Zdecydowanie na plus zmiana władzy. Będzie naprawiana praworządność, pieniądze z KPO zostaną odblokowane, inwestorzy chętniej będą chcieli inwestować w Polsce, zwiększy się katalog praw i swobód obywatelskich. Na minus - Konfederacja będzie miała więcej posłów niż dotychczas.
 
Hołownia chce zostać ministrem obrony? :lol:

Mam nadzieje ze mu nie dadzą niech chłop przez 15 lat pokieruje czymś większym niż Mam Talent i udowodni ze ma jaja i umie kierować
 
Back
Top