Polityka

Emocje opadają. Na chłodno. Zdecydowanie na plus zmiana władzy. Będzie naprawiana praworządność, pieniądze z KPO zostaną odblokowane, inwestorzy chętniej będą chcieli inwestować w Polsce, zwiększy się katalog praw i swobód obywatelskich. Na minus - Konfederacja będzie miała więcej posłów niż dotychczas.
Na plus mniej posłów lewicy, razemków i innego podobnego szlamu, na minus to, że będą przy korycie.
 
Wolnościowy poseł Konfederacji Sosnierz xD
Niech żyje wolność
 

Attachments

  • IMG_7894.jpeg
    IMG_7894.jpeg
    130.7 KB · Views: 27
Emocje opadają. Na chłodno. Zdecydowanie na plus zmiana władzy. Będzie naprawiana praworządność, pieniądze z KPO zostaną odblokowane, inwestorzy chętniej będą chcieli inwestować w Polsce, zwiększy się katalog praw i swobód obywatelskich. Na minus - Konfederacja będzie miała więcej posłów niż dotychczas.
Ty powiedz mi, ty żyłeś w Polsce za rządów Tuska?
 
Aż odblokowałem tego idiotę Karatekę żeby zobaczyć co on za głupoty wysrywa. Chłopie Ty w psychiatryku powinieneś siedzieć, a nie tu na forum pisać, razem z drugim idiotą haligłupem i jeszcze tego pawełka ryta do spółki - jeden pokój bez klamek obity materacami.
 
@szplin Widzę, że jesteś bardzo zawiedziony wynikami wyborów, powiedz, tak szczerze, czego oczekiwałeś?
Zawiedziony jestem polską klasą polityczną. Z jednej strony mamy kaczora, który śni o sanacji i ma wizję, że jest drugim Piłsudskim. Z drugiej to co jeszcze gorsze torsje u mnie wzbudza, zlewaczałych postępowców wszelkiej maści, którzy przesiąknięci są kompleksem polskości i poczuciem wyższości wobec pospolitych Polaków.
Dwa odcienie padliny.
Miałem nadzieję, że te dwie padliny w miarę równomiernie podzielą stołki a parędziesięciu posłów konfy będzie katalizatorem, który patrząc przez pryzmat gospodarczy i patriotyczny będzie hamować odpały jednych i drugich.
 
Zawiedziony jestem polską klasą polityczną. Z jednej strony mamy kaczora, który śni o sanacji i ma wizję, że jest drugim Piłsudskim. Z drugiej to co jeszcze gorsze torsje u mnie wzbudza, zlewaczałych postępowców wszelkiej maści, którzy przesiąknięci są kompleksem polskości i poczuciem wyższości wobec pospolitych Polaków.
Dwa odcienie padliny.
Miałem nadzieję, że te dwie padliny w miarę równomiernie podzielą stołki a parędziesięciu posłów konfy będzie katalizatorem, który patrząc przez pryzmat gospodarczy i patriotyczny będzie hamować odpały jednych i drugich.
Tak jeszcze może być :roberteyeblinking:
 
Aż odblokowałem tego idiotę Karatekę żeby zobaczyć co on za głupoty wysrywa. Chłopie Ty w psychiatryku powinieneś siedzieć, a nie tu na forum pisać, razem z drugim idiotą haligłupem i jeszcze tego pawełka ryta do spółki - jeden pokój bez klamek obity materacami.

Giełda pozytywnie zareagowała na zmianę władzy. Gospodarka głupcze! :)
 
Ciekawe co bedzie teraz z paliwem
czy pisiorki nie przetrzymaja na siłe ceny do konca roku a potem oddadzą orlen w ruinie Tuskowi a ten bedzie musiał podniesc cene?? :beczka:
możliwe, ale PiSda nie traci wkadzy! Trybunał, sąd najwyższy, NBP , prokuratura i człowiek dlugopis są PiSowskie
 
Zawiedziony jestem polską klasą polityczną. Z jednej strony mamy kaczora, który śni o sanacji i ma wizję, że jest drugim Piłsudskim. Z drugiej to co jeszcze gorsze torsje u mnie wzbudza, zlewaczałych postępowców wszelkiej maści, którzy przesiąknięci są kompleksem polskości i poczuciem wyższości wobec pospolitych Polaków.
Dwa odcienie padliny.
Miałem nadzieję, że te dwie padliny w miarę równomiernie podzielą stołki a parędziesięciu posłów konfy będzie katalizatorem, który patrząc przez pryzmat gospodarczy i patriotyczny będzie hamować odpały jednych i drugich.
Już się zaczyna trzęsienie ziemi we wszystkich spółkach państwowych, do tego wystarczy PO.

Mają podobno sprawdzać każdego powyżej stołka managerskiego.

No i dobrze. :tysonhappy:
 
@szplin wyjdź czasami zza kompa i popatrz na prawdziwy obraz młodych ludzi w Polsce a nie oparty o memy i stereotypy w internecie. Jakieś Julki i trans to u nas w chuuuuj margines zresztą tak samo na zniszczonym i strasznym zachodzie. W internecie tacy ludzie się po prostu ostro promują i pokazują a niektórzy myślą że co druga dziewczyna jest typowo julką a większość chłopaków chce brać estrogen :waldeklaugh: . A nawet jeśli to postępuje, to sorry świat się zmienia. Ewolucja, pizdolucja. Nie może cały czas być tak że konserwatywne dziady będą mówić jak żyć mlodzieży i prawicowy reżim w szkołach tego nie zmieni, bo dostęp do wszystkich dewiacji tego swiata jest w internecie a nie podręczniku szkolnym. Zresztą, popatrzcie na starożytną Grecję, tam pedalstwo było wręcz modne a z ich dziedzictwa kulturowego korzystamy do dzisiaj
Ostatnio na ulicach widuje częściej gatunek emomangagoticus. Czarne fikuśne ciuchy i twarz pomalowana na biało z miną wtf. Odważnie:awesome:
 
W ostatnich dniach to się akurat złotówka umacnia w stosunku do dolara.
Rynki wiedza kto się zna i umie zarządzać.
Są dwa rodzaje oceny kompetencji : rady naukowo - branżowe z min 50 członków spec z danych dziedzin
Dwa uznani pracodawcy którzy płaca dobre pieniądze specjaliście
Jest jesCze trzecia : bycie tiktokerem lub instagramerka xD i posiadanie dużej ilości rozgoryczonych followersow
 
Ale co zrobia ciszej?
Wprowadza z powrotem praworządność i awans przez kompetencje na stanowiska technokratyczne , politycy musza coś dostać bo każdy z nich się ryje do koryta po to żeby tam być, ale wole żeby to był bogaty 50-60 latek niż 30 letni tiktoker marzący o rządowej limuzynie jak Misiewicz który xuja umie poza obsługa komórki
 
Wprowadza z powrotem praworządność i awans przez kompetencje na stanowiska technokratyczne , politycy musza coś dostać bo każdy z nich się ryje do koryta po to żeby tam być, ale wole żeby to był bogaty 50-60 latek niż 30 letni tiktoker marzący o rządowej limuzynie jak Misiewicz który xuja umie poza obsługa komórki
Aha.... :korwinlaugh:

ty dalej o tym.... ja pierdole
 
Back
Top