Polityka

Widzę, że bardzo cię zabolało to, że przedstawiłem ci punkt widzenia julek i lewaczek(nie mój) i zamiast normalnie popisać to właśnie ty się tutaj pięknie zesrałeś aż poprawnej polszczyzny zapomniałeś, ale pamiętałeś o ^ ^ więc tak trzymaj i wracaj płakać na twitterka i nie zapomnij za tydzień w kościele ponarzekać jak to lewackie kurwy ci odbierają prawo do bycia normalnym polskim samcem, który schabowe wpierdala. :bleed:

Uważam, że one nie myślą o tym jako robienie sobie na przekór, a to czy się pomyliły czy nie to tak jak tak jak napisałeś - wszystko wyjdzie w praniu ale będzie już za późno.. Ja po prostu napisałem jaki był ich punkt widzenia, bo znam kilka takich i prywatnie i z pracy.
No zgadzam się niestety, bo też mam kontakt z takimi, ale za to jak tusk wpuści tu pełną relokacją najgorszych odpadów o wiadomym pochodzeniu to juleczkom o dziwo "marzenie ściętej głowy" się spełni i to o czarnym pytongu też.
:robertmakeup:
 
Messengerowa grupa to czat na messengerze tak jakbys sobie np. napisal do 2 osob jednoczesnie.

Co zyskasz? Nie wiem, ja korzystam z messengera wiec mi takie cos pasuje, zawsze ktos odpisze.

Sa tam ludzie z cohones ale wiekszosc z jakichs grup fb o mma lub widzow lajow o mma.

Tak, sa tak dupeczki i to calkiem ladne - sporo sie udzielajace.
*Z biegiem czasu stworzylismy dwie grupy i ta druga jest stworzona po to by pisac tam o frikach bo na tej pierwszej jest zakaz, i to na tej grupie o frikach jest najwiekszy spam/ruch. Ale tam zeby sie dostac trzeba zasluzyc, a na razie moge Cie dodac o tej o ufc.
Dziękuję pięknie za wyczerpującą odpowiedź. A powiedz jeszcze ile was tam jest? Bo ja ludzi z cohones mam na cohones to nie muszę ich mieć w innych miejscach.
Mógłbyś pokazać jakieś zdjęcia tych ładnych dupeczek? Bez danych RODO. Bo tak na słowo to ci przyjacielu nie wierzę. Kiedyś napisałeś, że na discordzie będą linki do drinków, a chuja było. Na cohones tylko były.
 
Ciekawe czy funkcjonariuszkę Hujecką wyrzucą albo przeniosą do archiwum i nie będzie już 40k miesięcznie tylko 4k.
A odprawa?
Oj myślę że to nie jest umowa zlecenie jak w TVNie tylko konkretna umowa gdzie można jechać z TVP jeśli spróbują wyrzucić :korwinlaugh:

Zadziałał mechanizm polaryzacji, przy takim poziomie emocji, części zwolenników Konfy mogło się wydawać, że zmarnują głos i do władzy dojdzie lgbt, w efekcie z niesmakiem zagłosowali na PiS.
Bo wynik PiSu to jest gruba sprawa, po 8 latach tego burdelu, Obajtkow, covidu, itd. mają 36%, to jest jakiś dramat, zrobili ludziom wodę z mózgów.
Zwłaszcza parę dni przed wyborami widać jak ludziom nerwy puszczają. Czytam fejsa znajomych i przypominam sobie starą zasadę: nigdy w realu nie gadać o religii i polityce. Chociaż nie wiem którego żelaznego elektoratu bać się najbardziej :suchykarol::robertmakeup:
 
Dziękuję pięknie za wyczerpującą odpowiedź. A powiedz jeszcze ile was tam jest? Bo ja ludzi z cohones mam na cohones to nie muszę ich mieć w innych miejscach.
Mógłbyś pokazać jakieś zdjęcia tych ładnych dupeczek? Bez danych RODO. Bo tak na słowo to ci przyjacielu nie wierzę. Kiedyś napisałeś, że na discordzie będą linki do drinków, a chuja było. Na cohones tylko były.

Jak nie wierzysz to trudno. Nic na sile, to jest dla ludzi chetnych i udzielajacych sie a nie z przymusu.
 
A odprawa?
Oj myślę że to nie jest umowa zlecenie jak w TVNie tylko konkretna umowa gdzie można jechać z TVP jeśli spróbują wyrzucić :korwinlaugh:


Zwłaszcza parę dni przed wyborami widać jak ludziom nerwy puszczają. Czytam fejsa znajomych i przypominam sobie starą zasadę: nigdy w realu nie gadać o religii i polityce. Chociaż nie wiem którego żelaznego elektoratu bać się najbardziej :suchykarol::robertmakeup:
Z czym jechać? Każda umowę o pracę można rozwiązać bez żadnego uzasadnienia, zgodnie z Prawem Pracy, jeśli w TVP mają takowe.
 
Na korzyść Mencena i Bosaka zadziała biologia, JKM ma swoje lata i Jaro także. Jak już odłożą łyżki to będzie łatwiej, Korwin nie będzie robił wewnętrznego sabotażu, PiS się rozsypie, a bez PISu nie będzie silnej PO.
 
POPIS w narodzie silny. To musi być prawdziwa miłość
Silny, bo reszta to jeszcze większe gamonie. Jakby się pojawiła prawdziwa alternatywa dla popisu, a nie jakieś odklejence z lewicy i kacapskie pajace z konfedeRosji to wielu ludzi chętnie by zagłosowałoz a tak pozostaje Popis.
 
Z czym jechać? Każda umowę o pracę można rozwiązać bez żadnego uzasadnienia, zgodnie z Prawem Pracy, jeśli w TVP mają takowe.
Przecież można zapisać w umowie, że w przypadku zwolnienia nie z winny pracownika odprawa w wysokości 6 pensji. I cyk 300 tys zł na konto.
A co ona robiła wcześniej l? Wykonywała polecenia przełożonych więc zwolnienie dyscyplinarne za bycie summienym pracownikiem? Xd
 
o kurwa, nieźle. @Karateka@ załapałeś się? W Krakowie i we Wrocławiu zabrakło kart do głosowania. Kraków: "osoby czekające na głosowanie w komisji przy ul. Lipińskiego usłyszały ok. godz. 19, że karty nie zostaną już dowiezione" :o o:


W Trójmieście, podobnie
 
No to mówił przecież :beczka:
Janek strateg w szachy 5D jak JE Włodzimierz Putin, tylko społeczeństwo nie kupiło popierania pedofili, a to dziwne, bo konfederaci tak dużo mówią o LGBT które promuje takie postawy i zachęca do tego. Coś się kurwa nie klei ta logika :waldeklaugh:
 
Na korzyść Mencena i Bosaka zadziała biologia, JKM ma swoje lata i Jaro także. Jak już odłożą łyżki to będzie łatwiej, Korwin nie będzie robił wewnętrznego sabotażu, PiS się rozsypie, a bez PISu nie będzie silnej PO.
Nie polonizuj niemieckiego nazwiska :korwinlaugh:
 
No zgadzam się niestety, bo też mam kontakt z takimi, ale za to jak tusk wpuści tu pełną relokacją najgorszych odpadów o wiadomym pochodzeniu to juleczkom o dziwo "marzenie ściętej głowy" się spełni i to o czarnym pytongu też.
:robertmakeup:
 
Przecież można zapisać w umowie, że w przypadku zwolnienia nie z winny pracownika odprawa w wysokości 6 pensji. I cyk 300 tys zł na konto.
A co ona robiła wcześniej l? Wykonywała polecenia przełożonych więc zwolnienie dyscyplinarne za bycie summienym pracownikiem? Xd
zgubiłeś jedno 0.
dobrych kilka lat temu odprawy były po 5 melonów - oni wręcz chcieli być zwolnionymi
 
Last edited:
Przecież można zapisać w umowie, że w przypadku zwolnienia nie z winny pracownika odprawa w wysokości 6 pensji. I cyk 300 tys zł na konto.
A co ona robiła wcześniej l? Wykonywała polecenia przełożonych więc zwolnienie dyscyplinarne za bycie summienym pracownikiem? Xd
Wciąż lepiej zapalić te 300k niż trzymać tego gada. Zresztą nie sądzę żeby miała taki zapis bo PiS nie dopuszczał myśli, że przegrają.
 
Messengerowa grupa to czat na messengerze tak jakbys sobie np. napisal do 2 osob jednoczesnie.

Co zyskasz? Nie wiem, ja korzystam z messengera wiec mi takie cos pasuje, zawsze ktos odpisze. Jak leci ksw itd to sobie tam relacjonujemy na zywo, a na co dzien po prostu dyskutujemy o newsach lub zyciu.

Sa tam ludzie z cohones ale wiekszosc z jakichs grup fb o mma lub widzow lajow o mma.

Tak, sa tam dupeczki i to calkiem ladne - sporo sie udzielajace.
*Z biegiem czasu stworzylismy dwie grupy i ta druga jest stworzona po to by pisac tam o frikach bo na tej pierwszej jest zakaz, i to na tej grupie o frikach jest najwiekszy spam/ruch. Ale tam zeby sie dostac trzeba zasluzyc, a na razie moge Cie dodac o tej o ufc.
Bastek wykorzystał najwiekszy peak godzinowy w temacie z najwiekszym ruchem i zareklamował już discorda i grupe na messie. Może powinieneś robić w reklamie?
:cmgkeepgoing:
 
OIP.vsvRcwZpQ_1OOscqg84upwHaFs

wrócił, jebaniutki wie kiedy wejść na scenę
 
Back
Top