Polityka

Zbyt optymistyczne. A dlaczego marginez błędu pomiary ma nie iść na korzyść PiSu? Też mają solidny żelazny elektorat
Elektorat pis już dawno przestał się wstydzić, że na nich głosuje. Raczej są z tego dumni. Ci z konfy jednak bardziej się wstydzą. Plus teraz dużo młodych się zmobilizowało, którzy do lokali poszli raczej później niż wcześniej. Z rańca to głównie moherowe babinki okupują urny. A młodzi biznesmani opici piwem od mentznecnena muszą swoje odespać, by pod wieczór pójść i machnąć dwa krzyżyki.

Wiadomo, się okaże, ale pobawić się w przewidywania można ;-)
 
Ale w czym zrobiły sobie na przekór? Poszły i zagłosowały sobie na Tuska, Kotłownie czy Lewaków
Chwila, to Ty uważasz, że to nie jest zrobienie sobie na przekór? One się nie pomyliły i te partie zrobią im raj? Nie pisałem o tym, że świadomie, intencjonalnie zrobiły sobie na przekór. To wyjdzie w praniu.

Co do zagłosowania przeciw konfie, powtórzę GŁÓWNIE zagłosowały przeciw PiSowi, nie mówię, że nie mają nic do Konfederacji, mają, tak jak napisałeś, jednak to PiS stanowił wedle ich pojęcia prawdziwe zagrożenie od dawna, konfa później przebiła się do ich świadomości
 
Last edited:
Plus teraz dużo młodych się zmobilizowało, którzy do lokali poszli raczej później niż wcześniej.
myślę, że młodzi są trochę przeceniani. Polska to nie Afryka, młodych nie ma tak dużo obojętnie o której chodzą na wybory, ale fakt faktem nie chciałbym być na miejscu POPiSowców czy Konfederatów w najbliższych dniach.
Myślę, że poziom emocji jest wyższy niż ten który miałem podczas gry w Milionerach więc po ludzku trochę ich rozumiem :korwinlaugh: :siuu:
 
Tak jak mówiłem. Tak właśnie opłaca się głosować na konfederację. Jak już chociaż chcą te 10-12% mieć, to niech budują swoje struktury weryfikując kto wierzy w reptilian, a kto nie.
Nie dziwie się, że czerwone mordy dostały tyle głosów jak ludzie utożsamiają ich z legalną aborcją i obroną zwierzątek. Szkoda gadać.
PO będzie nas ruchać w dupska, ale może użyją wazeliny. Bo pisiory to już się całkiem rozbestwiły.
Tak w skrócie.

Będzie wesoło jak Czarzasty zacznie podjudzać ponad stan. No i ciekawe co dadzą Hołowni za wejście do rządu z post-komunistami? :lol: Oj, Donald będzie się musiał sporo natrudzić, żeby mu się interes nie rozleciał. Kiedyś musiał tylko pilnować Schetyny, a teraz cała masa chciwych kotów prze do koryta.
 
NOo dobra, zatem zapraszam na discorda o MMA jakby ktoś chciał to nawet na mess grupę o mmma, tutaj poniżej zamieszczam link do discorda, linki, dyskusja do gal fejm, clout itd.

Sebix, a mógłbyś mi dokładnie wytłumaczyć co to jest mess grupa? Co zyskam jak się tam zapiszę? Kto tam jest? Czym się zajmujecie? Są jakieś dupeczki czy pedaliada?
 
Zadziałał mechanizm polaryzacji, przy takim poziomie emocji, części zwolenników Konfy mogło się wydawać, że zmarnują głos i do władzy dojdzie lgbt, w efekcie z niesmakiem zagłosowali na PiS.
Bo wynik PiSu to jest gruba sprawa, po 8 latach tego burdelu, Obajtkow, covidu, itd. mają 36%, to jest jakiś dramat, zrobili ludziom wodę z mózgów.
 
Doooobra się tam nie zesrajcie ze szczescia lewackie pizdy i tak zanim sie tam dogadają to jeszcze zdąrzą sie tyle razy poklócić a tracic bedzie na tym Polak, podatnik, pracujący na swoja rodzine i ten Kraj i taki będzie final... mark my words.... powodzenia dogadujcie się tam w tym woke/lewackim/trans zjebanym towarzystwie! bedzie cudownie^^ Tak czulem , że tak sie to może skonczyc.....
Widzę, że bardzo cię zabolało to, że przedstawiłem ci punkt widzenia julek i lewaczek(nie mój) i zamiast normalnie popisać to właśnie ty się tutaj pięknie zesrałeś aż poprawnej polszczyzny zapomniałeś, ale pamiętałeś o ^ ^ więc tak trzymaj i wracaj płakać na twitterka i nie zapomnij za tydzień w kościele ponarzekać jak to lewackie kurwy ci odbierają prawo do bycia normalnym polskim samcem, który schabowe wpierdala. :bleed:
Chwila, to Ty uważasz, że to nie jest zrobienie sobie na przekór? One się nie pomyliły i te partie zrobią im raj? Nie pisałem o tym, że świadomie, intencjonalnie zrobiły sobie na przekór. To wyjdzie w praniu.

Co do zagłosowania przeciw konfie, powtórzę GŁÓWNIE zagłosowały przeciw PiSowi, nie mówię, że nie mają nic do Konfederacji, mają, tak jak napisałeś, jednak to PiS stanowił wedle ich pojęcia prawdziwe zagrożenie od dawna, konfa później przebiła się do ich swiadomości
Uważam, że one nie myślą o tym jako robienie sobie na przekór, a to czy się pomyliły czy nie to tak jak tak jak napisałeś - wszystko wyjdzie w praniu ale będzie już za późno.. Ja po prostu napisałem jaki był ich punkt widzenia, bo znam kilka takich i prywatnie i z pracy.
 
Widzę, że bardzo cię zabolało to, że przedstawiłem ci punkt widzenia julek i lewaczek(nie mój) i zamiast normalnie popisać to właśnie ty się tutaj pięknie zesrałeś aż poprawnej polszczyzny zapomniałeś, ale pamiętałeś o ^ ^ więc tak trzymaj i wracaj płakać na twitterka i nie zapomnij za tydzień w kościele ponarzekać jak to lewackie kurwy ci odbierają prawo do bycia normalnym polskim samcem, który schabowe wpierdala. :bleed:

Uważam, że one nie myślą o tym jako robienie sobie na przekór, a to czy się pomyliły czy nie to tak jak tak jak napisałeś - wszystko wyjdzie w praniu ale będzie już za późno.. Ja po prostu napisałem jaki był ich punkt widzenia, bo znam kilka takich i prywatnie i z pracy.
Z niczym nie trafiles i kurwa idz rudemu juz dupke przygotowywac czy na kogo tam glosowales.... A jak nie glosowales to widocznie lubisz sobie tutaj popierdolic bez sensu
 

stary kretyn nie mógł się 5 dni powstrzymać

nie mogli tego starego grzyba zamknąć wcześniej
F8YNTrgXUAAELHv
 
Sebix, a mógłbyś mi dokładnie wytłumaczyć co to jest mess grupa? Co zyskam jak się tam zapiszę? Kto tam jest? Czym się zajmujecie? Są jakieś dupeczki czy pedaliada?

Messengerowa grupa to czat na messengerze tak jakbys sobie np. napisal do 2 osob jednoczesnie.

Co zyskasz? Nie wiem, ja korzystam z messengera wiec mi takie cos pasuje, zawsze ktos odpisze. Jak leci ksw itd to sobie tam relacjonujemy na zywo, a na co dzien po prostu dyskutujemy o newsach lub zyciu.

Sa tam ludzie z cohones ale wiekszosc z jakichs grup fb o mma lub widzow lajow o mma.

Tak, sa tam dupeczki i to calkiem ladne - sporo sie udzielajace.
*Z biegiem czasu stworzylismy dwie grupy i ta druga jest stworzona po to by pisac tam o frikach bo na tej pierwszej jest zakaz, i to na tej grupie o frikach jest najwiekszy spam/ruch. Ale tam zeby sie dostac trzeba zasluzyc, a na razie moge Cie dodac o tej o ufc.
 
Back
Top