Polityka

Można w ogóle zabronić sprzedaży beneficjentom rzeczywistym pochodzącym z krajów sankcjonowanych i wprowadzić ograniczenia, które powstrzymają zagrożenia.
Chiny, Niemcy nie są krajem sankcjonowanym (przynajmniej Chiny nie tak mocno aby przestały być ważnym partnerem handlowym Polski), a Amerykanie to nasi sojusznicy od których zależy polskie bezpieczeństwo więc tym bardziej lepiej nie ruszać niektórych ustaw, a wiele korporacji rolniczych i nie tylko ma apetyt na polską ziemie.

Jak to mówił jeden z chińskich przywódców o zagranicznych inwestycjach: trzeba czasami otworzyć okno aby wleciało świerze powietrze.
Zagraniczne firmy dużo dały Polsce, ale dawka czyni truciznę...
Chociaż po Pandora Gate przydałaby się mała szpileczka wbita w amerykański YT i parę innych portali społecznościowych odnośnie oznaczania treści dla dorosłych przez użytkowników.
Stopklatka musiała płacić kare za emisję filmu Psy o godzinie 20, więc YouTuberzy też powinni więcej myśleć :siuu:
 
To jest właśnie smutne, że ludzie nie zadali sobie trudu, by sprawdzić jak to wygląda. Konfa w stosunku do covidowego okresu miała najbardziej sensowny przekaz, który niestety został opacznie zrozumiany przez tych wierzących oficjalnej narracji. To są ideowi ludzie i nie nauczyli się jeszcze kłamać celem powiększania elektoratu za wszelką cenę i jak dla mnie to jest na plus. Szwecja dobitnie pokazała, że "konfederackie poglądy covidowe" najbardziej odzwierciedlały rzeczywistość - żadnych zakazów, tylko zalecenia i najlepiej na tym wyszli.
Taa, wielka metodologia - robić to co inne kraje (wszystkie "rozsądne" partie) vs nic nie robić, silni przeżyją (konfederacja). Ja jestem zdania, że co byśmy nie zrobili, to z naszą służbą zdrowia i tak mielibyśmy nadwyżkę w trupach co najmniej taką jak była. Szwecja pokazała. Że ma wydolną służbę zdrowia, opłaconą z wysokich podatków i 10 milionów ludzi w kraju o powierzchni niewiele mniejszej niż Polska.

Ale mi nie chodzi nawet o to, kto by jak do problemu podszedł, tylko że wielu tam pierdoliło, że w ogóle nie ma problemu. Te właśnie wszystkie lekceważące wypowiedzi, robienie sobie głupich żartów i pozę, że hehe my jesteśmy najmądrzejsi, oni wierzą mediom, a media kłamią. Że wirusa nie ma, że to jak katar. I mnie to zawsze zadziwiało - nawet nie poziom wiary w swoją intelektualną wyższość nad plebsem, co wierzy w medialne kłamstwa o pandemii, której nie ma ("hehe" plandemia), tylko że serio kurwa co wy ludzie 5 osób znacie na świecie, bo ja sam znam koło 10 co z tym gównem w szpitalu wylądowali, z czego ze 4 mniej więcej w rówieśniczym wieku, zdrowych chłopów po 30stce. I jak mówię znam, to nie mówię znam kogoś kto zna, tylko znam osobiście i słyszałem bezpośrednio od nich jak to u nich wyglądało.

Konfa jest zbyt "edgy", żeby być mainstreamową partią i tyle.
 
Last edited:
Memecen przegrał, bo za dużo piwa pił, a za mało się modlił. Kara boska, Sławuś.
Ja w Mentzenie podziwam to, że miał odwagę naprawdę pić na spotkaniach. Większość stand uperów i innych mówców kategorycznie mówi: żadnego alkoholu. Mniejszy czas reakcji. Sławek sprawdził a później dziennikarze Faktu za nim latali :korwinlaugh: :siuu:
 
Ja w Mentzenie podziwam to, że miał odwagę naprawdę pić na spotkaniach. Większość stand uperów i innych mówców kategorycznie mówi: żadnego alkoholu. Mniejszy czas reakcji. Sławek sprawdził a później dziennikarze Faktu za nim latali :korwinlaugh: :siuu:
Najsolidniejszy gosciu z tego ugrupowania, bez dwóch zdań

Obawiam się, że tym razem otrzeźwienie po rudym będzie gorsze niż poprzednio. Tym razem nie będzie ucieczki na zachód po tym jak nam zgotują dziki zachód.

:rutekajak:
 
Ja w Mentzenie podziwam to, że miał odwagę naprawdę pić na spotkaniach. Większość stand uperów i innych mówców kategorycznie mówi: żadnego alkoholu. Mniejszy czas reakcji. Sławek sprawdził a później dziennikarze Faktu za nim latali :korwinlaugh: :siuu:
Standapery to miękkie faje, Sławek prawdziwy Polak, chociaż żyd.
 
received_197173929997037.jpeg
 
służbą zdrowia i tak mielibyśmy nadwyżkę w trupach co najmniej taką jak była
Zwróć uwagę ilu lekarzy przypisanych było do jednego "podejrzanego o covid". Służbę zdrowia po prostu zamknięto przed innymi chorymi, stąd nadmiarowe zgony, a w stosunku do ludzi z covidem nie postępowano właściwie. Wzbudzanie paniki, izolacja, nie od dziś wiadomo, że to drastycznie pogarsza stan chorych.
wielu tam pierdoliło, że w ogóle nie ma problemu
To już sobie dopowiadasz. Liderzy konfy nie bagatelizowali problemu, szczególnie gdy nie pojawiły się pierwsze, wiarygodne dane, wyniki badań. Później relacjonowali zgodnie z tym informacjami. Jeśli chcesz naprawdę poważnej dyskusji o covidzie to śmiało mogę powiedzieć, że lepiej nie trafiłeś. Jeśli chcesz się przekonać - wejdź w znajomy temat, ustaw tam sobie w wyszukiwarce moje posty, przeczytaj je, oczywiście te z naukowym materiałem źródłowym, a potem spróbuj kwestionować. Z pewnoscią się odniosę.
Konfa jest zbyt "edgy", żeby być mainstreamową partią i tyle.
Jeśli mainstream, np TVP - telewizja utrzymywana z naszych pieniędzy nie daje im przez półtorej roku ani sekundy czasu antenowego to nie musisz być "edgy", by tam nie zaistnieć.
 
Jeszcze będziesz pucował berło Śmiszkowi.
:beczka:
Tak jak ty pucujesz Konfederacji? :beczka:

Ich była znikoma ilość, miało to pewnie jakiś wpływ jednak nie dość znaczący w porównaniu z odpałem Korwina i taśmą Banasia.

Odnośnie Brauna - podobnie, mogło mieć nieco większy wpływ niż planktom oszołomów na listach ale nie tyle znaczący, by dorównać pozostałym faktorom.

Reasumując - julki, itd - moim zdaniem nie wolno tego gloryfikować celem profitów wyborczych, prawda oczywiście przebija się wolniej, jednak widać, że wciąż jest w grze, bo ilościowy wynik konfederacji jest największy od początku istnienia projektu sensownej alternatywy dla zalewu lewicowej masy
Jak widać miało to dość znaczny wpływ skoro te wszystkie "przygłupie kobiety" i julki ruszyły tłumnie do urn żeby zrobić Konfie na przekór. Co do julek - Mentzen chyba próbował przebijać się na Tiktoku? Mi się to widzi jako typowy julkowy serwis.
Memecen przegrał, bo za dużo piwa pił, a za mało się modlił. Kara boska, Sławuś.
Ja w Mentzenie podziwam to, że miał odwagę naprawdę pić na spotkaniach.
Piwo ma przeciętne na poziomie tych Makłowiczowych.
 
Tak jak ty pucujesz Konfederacji? :beczka:


Jak widać miało to dość znaczny wpływ skoro te wszystkie "przygłupie kobiety" i julki ruszyły tłumnie do urn żeby zrobić Konfie na przekór. Co do julek - Mentzen chyba próbował przebijać się na Tiktoku? Mi się to widzi jako typowy julkowy serwis.


Piwo ma przeciętne na poziomie tych Makłowiczowych.

To największy zarzut do Sławka, bo z merytorycznego gościa i orania debilnej polityki gospodarczej naszego kraju zrobił się populistą od tik-toków.


A piwa akurat ma tak chujowe, jak wynik partii. Makłowiczowe IPA jest dużo lepsze.
 

Czyli jebnie. Dodatkowo gdzieś na tt przewijał się wpis, że bez mandatu z Torunia czyli Sławek poza sejmem.
O Braunie to szkoda w ogóle strzępić ryja, a JKM zrobił to co umie najlepiej - jeżeli coś zaczyna mieć ręce i nogi to trzeba szybciutko odpalić protokól 4%, żeby czasem suweren nie pomyślał o rozliczaniu jeśli zacznie się mieć jakikolwiek znaczący wpływ na władzę. Powtórka z KNP :fjedzia:
 
Jak widać miało to dość znaczny wpływ skoro te wszystkie "przygłupie kobiety" i julki ruszyły tłumnie do urn żeby zrobić Konfie na przekór.
Zrobiły sobie na przekór, a do urn ruszyły głównie przeciw PiSowi
Co do julek - Mentzen chyba próbował przebijać się na Tiktoku? Mi się to widzi jako typowy julkowy serwis.
O tym julkowym serwisie to już obecnie stereotyp. To tak jakby powiedzieć, że ktoś próbuje przebić się z naukowym przekazem no i kurwa mu nie wychodzi, a przecież tam tylu młodych korzysta. No nie, tak to nie działa. Julki nie są aż tak nieogarnięte, by słuchać czegoś czego nie rozumieją.
 
Wypieprzenie Obajtkow i Sasinów cieszy jednak wszyscy zapominają, że Jarek ma Andrzeja i ten teraz zyska na znaczeniu. Koalicja niewiele zrobi bo przy bardziej kontrowersyjnych ustawach spotka się z vetem.
Za dwa trzy dni wszyscy zejdą na ziemię.
 
Back
Top