Polityka

Wypieprzenie Obajtkow i Sasinów cieszy jednak wszyscy zapominają, że Jarek ma Andrzeja i ten teraz zyska na znaczeniu. Koalicja niewiele zrobi bo przy bardziej kontrowersyjnych ustawach spotka się z vetem.
Za dwa trzy dni wszyscy zejdą na ziemię.
Najpierw jeszcze Stopczyk w SSP :beczka:
 
Jest jeszcze druga sondażownia. hola, hola

Inne wyniki podaje exit poll przeprowadzony przez Ogólnopolską Grupę Badawczą, która zrzesza trzy marki badawcze: Instytut Badań Spraw Publicznych, Instytut Badań Samorządowych oraz Instytut Badań Zmian Społecznych.

  • Prawo i Sprawiedliwość - 33,5 proc.
  • Koalicja Obywatelska - 31,4 proc.
  • Trzecia Droga - 13,9 proc.
  • Nowa Lewica - 9,8 proc.
  • Konfederacja - 7,7 proc.
  • Bezpartyjni Samorządowcy - 2,2 proc.
  • Polska Jest Jedna - 1,3 proc.
  • Inne komitety - 0,2 proc.
To oznacza z kolei następujący podział mandatów:

  • Prawo i Sprawiedliwość - 178
  • Koalicja Obywatelska - 155
  • Trzecia Droga - 63
  • Nowa Lewica - 38
  • Konfederacja - 25
Opozycja miałaby więc razem nieco więcej mandatów - 256. A PiS, nawet z Konfederacją, maksymalnie 203. Jednak krul gurom! A piss tak czy siak do piachu.

Myślę, że konpederacji skoczy jednak do ponad 7% finalnie na pewno. Może 8% przekroczą. I tak mocno średnio, ale cóż. Skoro trzyma się korwina i brauna i pozwala na te ich pierdolenia to efekty są jakie są...
 
Tak jak ty pucujesz Konfederacji? :beczka:


Jak widać miało to dość znaczny wpływ skoro te wszystkie "przygłupie kobiety" i julki ruszyły tłumnie do urn żeby zrobić Konfie na przekór. Co do julek - Mentzen chyba próbował przebijać się na Tiktoku? Mi się to widzi jako typowy julkowy serwis.


Piwo ma przeciętne na poziomie tych Makłowiczowych.
W konfie nie ma ciepłych
:fjedzia:
 
Piwo ma przeciętne na poziomie tych Makłowiczowych.
w sumie zacząłem się zastanawiać czy pamiętam polityka pijącego piwo na spotkaniach z wyborcami. Kurczę może jacyś niemiecy na Octoberfest, ale nie w czasie kampanii :korwinlaugh:
Parę momentów jak Mentzen został złapany przez dziennikarzy w mocniejszym stanie i ich unikał: tragikomiczne to było :siuu:

To największy zarzut do Sławka, bo z merytorycznego gościa i orania debilnej polityki gospodarczej naszego kraju zrobił się populistą od tik-toków.
największy zarzut wobec Mentzena to fakt, że postawił na robienie czystki przed wyborami: Dziambor, Kulesza, ten Sośnierz też naprawdę bardzo śmieszne "mam uwolnić Dziambora czy Sośnierza, głosujcie".
Jednocześnie nie był w stanie przekonać JKM do tego, że mówienie o pedofili w czasie kampanii to nie jest dobry pomysł, w sumie nie dziwie się, bo przecież dzięki błogosławieństwu JKM ma władzę w partii...
Ba nawet zaczął też z jakimiś mentzenizmami ala "od piwa ciężko się uzależnić" itp. chłopskorozumowymi teorami..
Chłop umocnił władzę w partii, mniejsza konkurencja, może nawet ten wynik wyborczy jest dla niego dobry, a że powoli wychodzi, że to kolejny wódz partyjny dla którego władza w partii jest ważniejsza od dobra partii to inna sprawa...
 
W alternatywnej rzeczywistości
F8gK7irWAAAyr_g.jpg
 
Zwróć uwagę ilu lekarzy przypisanych było do jednego "podejrzanego o covid". Służbę zdrowia po prostu zamknięto przed innymi chorymi, stąd nadmiarowe zgony, a w stosunku do ludzi z covidem nie postępowano właściwie. Wzbudzanie paniki, izolacja, nie od dziś wiadomo, że to drastycznie pogarsza stan chorych.

To już sobie dopowiadasz. Liderzy konfy nie bagatelizowali problemu, szczególnie gdy nie pojawiły się pierwsze, wiarygodne dane, wyniki badań. Później relacjonowali zgodnie z tym informacjami. Jeśli chcesz naprawdę poważnej dyskusji o covidzie to śmiało mogę powiedzieć, że lepiej nie trafiłeś. Jeśli chcesz się przekonać - wejdź w znajomy temat, ustaw tam sobie w wyszukiwarce moje posty, przeczytaj je, oczywiście te z naukowym materiałem źródłowym, a potem spróbuj kwestionować. Z pewnoscią się odniosę.
Z tym covidem to już teraz dyskusja, co by było gdyby, a czego by nie było, gdyby inne gdyby. Szkoda czasu i atłasu.

Nie chce mi się teraz szukać i specjalnie pochylać nad problemami konfederacji i ich chujowych wyników. Ja mówię o tym, jakie po sobie zostawiają wrażenie u mnie i projektuję to na innych ludzi, dywagując sobie co może być przyczyną tych chujowych wyników.

Prawda jest taka, że oni u szerokiego ogółu mają po prostu łatkę (nie)groźnych pojebów*. Mogą sobie mówić, że statystycznie na skali przyciągają 3% ludzi o najniższym IQ i 3% ludzi o najwyższym IQ w społeczeństwie. Ale to nadal tylko 6%.

Jak chcą coś zdziałać, to muszę najpierw to zwalczyć i zerwać tą łatkę. Np. w tych wyborach być wręcz elektrycznym na ludzi typu 5G, płaska Ziemia, reptilianie, bo cała reszta tylko czyha, żeby im to wyciągać i eksponować. Ale ryba i tak psuje się od głowy. Dobra jest sobie ten Bosak, mądry, wygadany, poważny. Ale cała reszta? Braun ze swoimi odpałami, nieśmiertelny Korwin i Mentzen z obwoźną pijalnią piwa, który może być fajny i cool dla nastolatków, ale zgredy po 35 roku życia interesujące się polityką już co najmniej drugą dekadę go wezmą za pajaca.

Partia Przyjaciół Piwa. To już było. Z nim na czele ---> :siara:


Jeśli mainstream, np TVP - telewizja utrzymywana z naszych pieniędzy nie daje im przez półtorej roku ani sekundy czasu antenowego to nie musisz być "edgy", by tam nie zaistnieć.

Akurat TVP jebała wszystkich równo, liżąc rowa PiSowi. Można się jedynie zastanawiać czy lepiej w ogóle o czymś nie mówić jak o Konfie, czy mówić to co mówi o Tusku i jego stadzie. Przecież te lokalne państwowe media to prosto w oczy powiedziały, że one nie będą dawać spotów Trzeciej Drogi i Lewica, bo są niezgodne z ich linią programową. W XXI wieku. W kraju Unii Europejskiej. Demokracja po chuju fest. Z Kaczorem i jego idolem Orbanem.

I potem się dziwić, że PiS zmotywował ludzi do wyjścia z domów.


* - pojebów dopisałem po edicie jakby co
:conorsalute:
 
Last edited:
To jak to geje głosuję przeciwko lgbt+, kurde trzeba się poradzić szapagate, to jacyś zdrajcy czy co?
:beczka:
Przy takiej ilości ludzi w partii nie ma szans, żeby nie było tam przynajmniej kilku ukrywających się cieplaków tak jak na lewicy kilku osób nienawidzących całego lgbt (choćby "stara" lewica przy czarzastym).
 
Przy takiej ilości ludzi w partii nie ma szans, żeby nie było tam przynajmniej kilku ukrywających się cieplaków tak jak na lewicy kilku osób nienawidzących całego lgbt (choćby "stara" lewica przy czarzastym).
Ale ja to wiem kocie, śmieszkuję sobie.
 

przecież JKM i Braun dostawali największe oklaski podczas przemówień na zjazdach partyjnych. Mentzen spróbowałby wyrzucić JKM to on wziąłby ze sobą niezłą cześć struktur. A Murzyni od czarnej roboty i wydawania kasy na kampanie: co kampanie można znaleźć nowych. Kiedyś przeglądałem list partii korwnistycznych. Oj tak mało osób w tych samych okręgach startowało co wybory :korwinlaugh:
Nawet gdyby na taśmach JKM zaczął kpić z młodzieżówek, nazywać ich frajerami którzy za friko sprawiają, że on może żyć z mówienia bzdur -to i tak on nie zostałby wyrzucony z partii. Jechał swego czasu po Wilperze a ten wrócił do niego. Na JKM nie można się obrażać, nie można go karać, trzeba go akceptować :roberteyeblinking:
 
Jak chcą coś zdziałać, to muszę najpierw to zwalczyć i zerwać tą łatkę.
zapomniałeś, że frekwencja wzrosła drastycznie i jako, że wynik jest poniżej ich oczekiwań - ilościowo mogło im przybyć ok nawet 100k wyborców, kilkadziesiąt tysi minimum
 
Mnie to chuj obchodzi bo na Bali wypierdalam ale dla kolegi pytam
Tutaj?
 
Jest jeszcze druga sondażownia. hola, hola

Inne wyniki podaje exit poll przeprowadzony przez Ogólnopolską Grupę Badawczą, która zrzesza trzy marki badawcze: Instytut Badań Spraw Publicznych, Instytut Badań Samorządowych oraz Instytut Badań Zmian Społecznych.

  • Prawo i Sprawiedliwość - 33,5 proc.
  • Koalicja Obywatelska - 31,4 proc.
  • Trzecia Droga - 13,9 proc.
  • Nowa Lewica - 9,8 proc.
  • Konfederacja - 7,7 proc.
  • Bezpartyjni Samorządowcy - 2,2 proc.
  • Polska Jest Jedna - 1,3 proc.
  • Inne komitety - 0,2 proc.
To oznacza z kolei następujący podział mandatów:

  • Prawo i Sprawiedliwość - 178
  • Koalicja Obywatelska - 155
  • Trzecia Droga - 63
  • Nowa Lewica - 38
  • Konfederacja - 25
Opozycja miałaby więc razem nieco więcej mandatów - 256. A PiS, nawet z Konfederacją, maksymalnie 203. Jednak krul gurom! A piss tak czy siak do piachu.

Myślę, że konpederacji skoczy jednak do ponad 7% finalnie na pewno. Może 8% przekroczą. I tak mocno średnio, ale cóż. Skoro trzyma się korwina i brauna i pozwala na te ich pierdolenia to efekty są jakie są...
Zbyt optymistyczne. A dlaczego marginez błędu pomiary ma nie iść na korzyść PiSu? Też mają solidny żelazny elektorat
 
Tak jak mówiłem. Tak właśnie opłaca się głosować na konfederację. Jak już chociaż chcą te 10-12% mieć, to niech budują swoje struktury weryfikując kto wierzy w reptilian, a kto nie.
Nie dziwie się, że czerwone mordy dostały tyle głosów jak ludzie utożsamiają ich z legalną aborcją i obroną zwierzątek. Szkoda gadać.
PO będzie nas ruchać w dupska, ale może użyją wazeliny. Bo pisiory to już się całkiem rozbestwiły.
Tak w skrócie.
 
Zrobiły sobie na przekór, a do urn ruszyły głównie przeciw PiSowi
Ale w czym zrobiły sobie na przekór? Poszły i zagłosowały sobie na Tuska, Kotłownie czy Lewaków czyli tak jak chciały. Umniejszasz tutaj udział Konfederacji w motywacji tych julek i reszty kobiet. Nie, nie poszły głównie przeciw PiSowi tylko ogólnie przeciwko szeroko pojętej katolickiej prawicy, która wierzy w Boga, chodzi do kościoła, ma przedstawicieli takich jak Braun czy JKM, chce odebrać im prawo głosu i prawo do aborcji.
 
Z Braunem się zgodzę, bo chłop przynajmniej przede wszystkim elektoratowi Konfederacji kojarzy się z tym, że kocha ten kraj i walczył o naszą wolność podczas lockdownów. A Korwin każdemu się kojarzy z byciem zjebem.
A mi się zdaje, że Korwin krul by się nie poniżał z jakimiś performensami rodem z trupy cyrkowej typu wynoszenie choinki, bo ma niebiesko-żółte bombki.
 
Ale w czym zrobiły sobie na przekór? Poszły i zagłosowały sobie na Tuska, Kotłownie czy Lewaków czyli tak jak chciały. Umniejszasz tutaj udział Konfederacji w motywacji tych julek i reszty kobiet. Nie, nie poszły głównie przeciw PiSowi tylko ogólnie przeciwko szeroko pojętej katolickiej prawicy, która wierzy w Boga, chodzi do kościoła, ma przedstawicieli takich jak Braun czy JKM, chce odebrać im prawo głosu i prawo do aborcji.
Doooobra się tam nie zesrajcie ze szczescia lewackie pizdy i tak zanim sie tam dogadają to jeszcze zdąrzą sie tyle razy poklócić a tracic bedzie na tym Polak, podatnik, pracujący na swoja rodzine i ten Kraj i taki będzie final... mark my words.... powodzenia dogadujcie się tam w tym woke/lewackim/trans zjebanym towarzystwie! bedzie cudownie^^ Tak czulem , że tak sie to może skonczyc.....
 
Back
Top