Polityka

Wydymali nas, ale luz.

Gdyby ktoś się zastanawiał na kogo głosować.

Wyżebrane czołgi są dla zarządu Panie Areczku, Pana zapraszam z kijem od szczotki na linię okopów.
Co ten kretyn pierdoli? Baryłka tańsza niż za pisu, gdzie benzyna miała być po 5,19 zł.
 
Powiedzcie mi dlaczego te kurwy nie mają obowiązku bycia na posiedzeniach i głosowaniach (chyba że jestem w błędzie i oni mają w to wyjebane)
To samo widać w sejmie i na lokalnych radach i komisjach 5 politykierów na krzyż na sali, a kasę równo biorą wszyscy. Później idą głosować nad ustawami i nawet nie wiedzą na co głosuja.
Przecież to powinno być karalne przynajmniej wypierdoleniem ze stołka w trybie natychmiastowym i jeszcze zabraniem pensji.
 
Wydymali nas, ale luz.

Gdyby ktoś się zastanawiał na kogo głosować.

Wyżebrane czołgi są dla zarządu Panie Areczku, Pana zapraszam z kijem od szczotki na linię okopów.
Co ten kretyn pierdoli? Baryłka tańsza niż za pisu, gdzie benzyna miała być po 5,19 zł.

Budka debil poczuł się wyjątkowo ważny jak mu teczuszkę dali, jakim tonem ta kurwa miernota próbuje kłamać to jest niepojęte.
Rozmawiał z prezesem orlenu wczoraj a nawet i dzisiaj, dzieci z podstawówki lepiej kłamią.
 
Wydymali nas, ale luz.

Gdyby ktoś się zastanawiał na kogo głosować.

Wyżebrane czołgi są dla zarządu Panie Areczku, Pana zapraszam z kijem od szczotki na linię okopów.
Co ten kretyn pierdoli? Baryłka tańsza niż za pisu, gdzie benzyna miała być po 5,19 zł.



Kurwy przebrzydłe
 
1000033685.jpg

:korwinlaugh:
 
Radia Ma Ryja chyba jeszcze nie cytowałem. Ale oni o tej sprawie najskładniej napisali. Choć pisała i Rzepa, i onet.



UKRAIŃSKI MINISTER ROLNICTWA, KTÓRY JEST OSKARŻONY O KORUPCJĘ, POWRÓCIŁ DO PEŁNIENIA FUNKCJI

26 kwietnia 2024 20:52/w Informacje, Świat
Radio Maryja
Oskarżenie o łapówki, dymisja, areszt, kaucja, wyjście na wolność i powrót na urząd – taka sekwencja wydarzeń przydarzyła się ukraińskiemu ministrowi rolnictwa. To minister Mykoła Solski w imieniu rządu Ukrainy prowadzi z Polską negocjacje w sprawie handlu produktami rolnymi.

wybiórcza też zauważyła. tvn oślepł.

 
Last edited:
Radia Ma Ryja chyba jeszcze nie cytowałem. Ale oni o tej sprawie najskładniej napisali. Choć pisała i Rzepa, i onet.



UKRAIŃSKI MINISTER ROLNICTWA, KTÓRY JEST OSKARŻONY O KORUPCJĘ, POWRÓCIŁ DO PEŁNIENIA FUNKCJI

26 kwietnia 2024 20:52/w Informacje, Świat
Radio Maryja
Oskarżenie o łapówki, dymisja, areszt, kaucja, wyjście na wolność i powrót na urząd – taka sekwencja wydarzeń przydarzyła się ukraińskiemu ministrowi rolnictwa. To minister Mykoła Solski w imieniu rządu Ukrainy prowadzi z Polską negocjacje w sprawie handlu produktami rolnymi.

wybiórcza też zauważyła. tvn oślepł.

To ten co 10 koła na nasze miesięcznie nie zarabia, a miał 2 miliony dolarów na kaucję?

pOliniacy dalej kanapki robią?:juanlaugh:
 
To ten co 10 koła na nasze miesięcznie nie zarabia, a miał 2 miliony dolarów na kaucję?

pOliniacy dalej kanapki robią?:juanlaugh:
Najważniejsze, że pan minister twierdzi, że jest niewinny.

W wybiórczej napisali jeszcze, że:

"23 kwietnia NABU poinformowało, że urzędujący minister brał udział w nielegalnym przejęciu państwowej ziemi o wartości 291 mln hrywien (ponad 29 mln złotych) oraz próbował przejąć kolejne grunty o wartości 190 mln hrywien.

Oprócz ministra podejrzanymi są też dwaj pracownicy państwowego katastru oraz „osoba, która przyczyniła się do popełnienia przestępstwa. Według śledczych minister stał na czele „grupy przestępczej", w skład której wchodzili też urzędnicy Ukraińskiego Urzędu Geodezji, Kartografii i Katastru. Mieli oni doprowadzić do zniszczenia dokumentów, na podstawie których dwa przedsiębiorstwa państwowe w obwodzie sumskim użytkowały wieczyście ziemię"

Pocieszę Cię, że nie jest z panem Mykołą Solskim tam źle. To, co najcenniejsze zabezpieczył. Przede wszystkim -- co na pewno bardzo cię martwiło -- jego rodzina jest bezpieczna. Wybiórcza we wklejonym artykule podała na koniec, że: "Jego żona i troje dzieci mieszkają w Portugalii, a jeden z synów uczy się w prywatnej szkole w Szwajcarii."

Pytanie retorycznie: "czym różnią się ukraińscy polityko-biznesmeno-oligarchowie od tych ruskich?"
 

No tak, wszystko się zgadza. Ja zazwyczaj w zachodniopomorskim, jak już piję, to kupuję whisky, armaniaki czy koniaki za kilka stów. Plus to co w kolekcji nieotwarte. Piję coraz mniej, ale coraz "lepiej". A na podkarpaciu, świętokrzyskim, Lubelszczyźnie czy Podlasiu to nawet sami kupować nie muszą, bo i sami pędzą ;-)

Wiadomo, że mój przykład to dowód anegdotyczny, ale zauważam, że coraz więcej ludzi w regionie stawia na jakość kosztem ilości. I to akurat uważam za dobry trend. Ktoś stwierdzi, że snobizm -- też ma prawo.
 
No tak, wszystko się zgadza. Ja zazwyczaj w zachodniopomorskim, jak już piję, to kupuję whisky, armaniaki czy koniaki za kilka stów. Plus to co w kolekcji nieotwarte. Piję coraz mniej, ale coraz "lepiej". A na podkarpaciu, świętokrzyskim, Lubelszczyźnie czy Podlasiu to nawet sami kupować nie muszą, bo i sami pędzą ;-)

Wiadomo, że mój przykład to dowód anegdotyczny, ale zauważam, że coraz więcej ludzi w regionie stawia na jakość kosztem ilości. I to akurat uważam za dobry trend. Ktoś stwierdzi, że snobizm -- też ma prawo.
Jakość w kwestii alkoholu to czystość C2H5OH a cała reszta to marketing.
 




RIP CPK :(






Bawią sie wajchami, zabieraja 60-70%, a potem sie dziwia...




Da fak? 1,9mln funtow za osobe?






A linki i newsletter mogl isc z mmarocks XD 3,5 mln to troche malo za taka usluge od lidera rynku, no ale dogadalibysmy sie XD premiones juz by bylo w gratisie








Folia!


Moje ciało... a nie...




Dom wariatów




W punkt


Religia pokoju i wielu żon


 
Jakość w kwestii alkoholu to czystość C2H5OH a cała reszta to marketing.
Jeżeli chodzi o czystą, tradycyjną, 40% wódkę to w znacznej mierze tak. Choć tu też np. jakość wody ma jakieś znaczenie.

Alkohole starzone to już zupełnie inna bajka. I temat rzeka. I na przykład właśnie ukrycie w takim 56% kavalanie alkoholu tak, żeby smakował jak kompot -- bez posiłkowania się zabronionymi dodatkami a jedynie beczkami -- to jednak sztuka. Tym bardziej, że dywidenda dla aniołów na Tajwanie jest wyjątkowo wysoka, a co za tym idzie proces maturacji praktycznie zawsze zamyka się w okresie kilku lat.
 
Wolne sądy
 
Wolne sądy
Swój swojego nie udupi. Kasta sędziowska i pytanie czy jakakolwiek reforma powstrzyma tą patologię.
 
Da fak? 1,9mln funtow za osobe?

Ja pierdolę, oni będą robić postój na księżycu po drodze czy co? Jakim cudem wyjebanie jednego typa ma kosztować blisko 2mln funtów? Wrzucić na ponton, na którym przypłynął, daleko od brzegu aby fale nie zepchnęły go z powrotem na brzegi i adios.

Ale po co skoro lepiej płacić haracz jakiemuś bantustanowi aby łaskawie wzięli do siebie swoje własne odpady. Już raz Erdogan wykiwał totalnie UE i płacą mu haracz za to, że nie przepuszcza ich do Europy. Media nabijają się z tych różnych pół-dyktatorów typu Orban czy Erdogan, ale oni wiedzą, jak twardo negocjować aby ugrać jak najwięcej dla swojego kraju. Te zachodnioeuropejskie mentalne zgnilce mogą się od nich uczyć.
 
Back
Top