Polityka

Dobrze to juz bylo














2 miliony? To rownowartosc dwoch domow klasy sredniej w Kanadzie, tak dla skali












Racja, ale trzeba ttlko pamietac ze Berlin jest dalej...










A tu sie zgodze, nie czaje czemu biegoza i roweroza paralizuje centra miast


XD


 
Religia pokoju i wielu żon


GMCN3fVWUAAe70N
 
 
I tak się skończy wojna płci








Ja nie wiem dlaczego ludzi nie ma na ulicach





 

Efekt PRLu. Tak bardzo wtedy świat zachodni był czymś odległym i wspaniałym w porównaniu do polskiego grajdołka że nadal podskórnie to czują. Mentalności tej szybko nie zmienimy choć takie mam wrażenie że powoli się ten beton kruszy i co raz więcej osób widzi że szeroko rozumiany Zachód nie jest sci fi w porównaniu do nas i kompleksy polkości leczy skutecznie
 
W jogurtach (oraz innych produktach spożywczych) o kolorze czerwonym/różowym od lat są używane składniki pochodzące od owadów ponieważ na szeroką skalę jest stosowana koszelina (inaczej E120 czy też kwas karminowy) wytwarzana jest czerwców kaktusowych :fjedzia:
:pytalsiektos:
 
No tak, wszystko się zgadza. Ja zazwyczaj w zachodniopomorskim, jak już piję, to kupuję whisky, armaniaki czy koniaki za kilka stów. Plus to co w kolekcji nieotwarte. Piję coraz mniej, ale coraz "lepiej". A na podkarpaciu, świętokrzyskim, Lubelszczyźnie czy Podlasiu to nawet sami kupować nie muszą, bo i sami pędzą ;-)

Wiadomo, że mój przykład to dowód anegdotyczny, ale zauważam, że coraz więcej ludzi w regionie stawia na jakość kosztem ilości. I to akurat uważam za dobry trend. Ktoś stwierdzi, że snobizm -- też ma prawo.
Ach te ukochaną jakoś, jakoś na podkarpaciu mieszkam ,i nie jeden bimberek samemu przepuszczony po starym kegu lepiej smakuje niż te tzw. wiskiey za trzy cztery stówy. Ale wiadomo co Bols to Bols
 
Ach te ukochaną jakoś, jakoś na podkarpaciu mieszkam ,i nie jeden bimberek samemu przepuszczony po starym kegu lepiej smakuje niż te tzw. wiskiey za trzy cztery stówy. Ale wiadomo co Bols to Bols
Każdy niech pije to, co mu smakuje. Ja w bimbrze nie gustuję i się wypowiadać na jego temat nie zamierzam, bo temat niespecjalnie mi bliski.

Natomiast do "łódki bols" -- pamięta ktoś? -- mam raczej awersję. Pomimo, że Boguś ją reklamował ;-)
 
Back
Top