Polityka

Ja Tuska lubię:). Morawiecki wypadł beznadziejnie, mam wrażenie, ze on ma Aspergera. Tusk zrobił co miał zrobić. Nie rozumiem zachwytów Bosakiem, to był jego standard, czyli fantazyjne pierdolamento wyglaszane w dobrym tempie. Holownia na duży plus, Wielgus zaskoczyła, Maj też w porządku. Najlepsze było to, jak zapietego w studiu pod szyję krzywomordego wypuscili na mróz w koszulinie z podwinietymi rekawkami:).
Chyba za długo z tym Tuskiem biegałeś, to na pewno była jedna przebieżka? Wiem, że sport łączy, nie dzieli. Ale, że aż tak?
:korwinlaugh:
Morawiecki wyszedł na agresora co każdy argument, który wystawił to adTuskorum ale tego można się było spodziewać, zresztą ja tego chuja nie trawię może nawet bardziej niż Tuska.
Tusk wyszedł słabo w sumie sam oglądałem zdziwiony. Bosak jak piszesz, wyszedł jak zwykle czyli level nieosiągalny dla tych spiętych krzykaczy.
 
Chyba za długo z tym Tuskiem biegałeś, to na pewno była jedna przebieżka? Wiem, że sport łączy, nie dzieli. Ale, że aż tak?
:korwinlaugh:
Morawiecki wyszedł na agresora co każdy argument, który wystawił to adTuskorum ale tego można się było spodziewać, zresztą ja tego chuja nie trawię może nawet bardziej niż Tuska.
Tusk wyszedł słabo w sumie sam oglądałem zdziwiony. Bosak jak piszesz, wyszedł jak zwykle czyli level nieosiągalny dla tych spiętych krzykaczy.
Biegłem z nim tylko 50 minut ale jakoś go polubiłem. Morawiecki to ekskluzywny słup, był takim w banku i jest takim u kaczora. Pamiętam jak bodaj Bugaj mówił o Morawieckim, że to dobry chłopak i trzeba mu pomóc:). Tusk rzeczywiście wypadł słabo, co trochę mnie dziwi ale on już chyba jest past prime. Bosak nie wiem jak to robi ale rzeczywiście w takich odpytywankach wypada bardzo dobrze. Kurdupel odziany w korpozbroje z polikami chomika, a jednak potrafi. Jemu akurat nie umniejszam. Gdyby to co mówi pokrywało się z tym co zrobi, to byłoby to godne zainteresowania. Dla mnie absolutny top topów to rachoń i ta tępa dzida prowadząca debatę. Dziwię się, rachoniowi, ze nie przebrał się znowu za kutasa, żeby zdeprymowac uczestników. Chociaż on się przebierać nie musi:).
 
Zgadza się - wyszedł na durnia
Wiesz co, nie do końca. Wziął na klatę matoluszka, na wrogim terenie. Dzięki temu rozbujali się Hołownia i Wielgus. Nie sadze, zeby to była od początku przemyślana taktyka ale efekt może być pozytywny. Dla mnie może przyjść i sam Lucyfer z kamratami byle tylko te gnoje z PiS wylądowały tam gdzie ich miejsce.
 
Oj nawet na Onecie mówili o fatalnej formie Tuska.
Jak wyciągnięta ryba z akwarium, brak doświadczenia w konfrontacjach robi swoje.
Nie wiem czy kogokolwiek mógł przekonać, raczej do zostania w domu
 
  • Like
Reactions: osk
Oj nawet na Onecie mówili o fatalnej formie Tuska.
Jak wyciągnięta ryba z akwarium, brak doświadczenia w konfrontacjach robi swoje.
Nie wiem czy kogokolwiek mógł przekonać, raczej do zostania w domu
Chłopie, a gdzie Ty tu widziałeś konfrontację? Tusk mnie nie przekonał ale Morawiecki tak wkurwił, że nawet gdybym miał nie głosować, to teraz ruszylbym dupę i pomknął na wybory.
 
Wiesz co, nie do końca. Wziął na klatę matoluszka, na wrogim terenie. Dzięki temu rozbujali się Hołownia i Wielgus. Nie sadze, zeby to była od początku przemyślana taktyka ale efekt może być pozytywny. Dla mnie może przyjść i sam Lucyfer z kamratami byle tylko te gnoje z PiS wylądowały tam gdzie ich miejsce.
Nie no, litości. Łapy mu się trzęsły jak w zaawansowanym stadium parkinsona i tak się wypierdolił już na pierwszym pytaniu, że gdybym nie wiedział kto to jest to bym pomyślał, że go spod monopolowego z Wilanowskiej ściągnęli. Odpowiadał nie na temat o Ronaldo, lasach przenoszonych do Chin zamiast Skandynawii, a na końcowej minucie żebrał o ustawkę z Pinokiem i Kaczafim w piątek przed ciszą wyborczą. Krul Europy XD
 
Chłopie, a gdzie Ty tu widziałeś konfrontację? Tusk mnie nie przekonał ale Morawiecki tak wkurwił, że nawet gdybym miał nie głosować, to teraz ruszylbym dupę i pomknął na wybory.
Przecież oni nie odpowiadali zbytnio na pytania tylko bardziej krytykowali siebie nawzajem.
Wiesz co, nie do końca. Wziął na klatę matoluszka, na wrogim terenie. Dzięki temu rozbujali się Hołownia i Wielgus. Nie sadze, zeby to była od początku przemyślana taktyka ale efekt może być pozytywny. Dla mnie może przyjść i sam Lucyfer z kamratami byle tylko te gnoje z PiS wylądowały tam gdzie ich miejsce.
Dla Tuska każdy teren inny niż TVN gdzie mu mówią panie profesorze, albo z Kraśko....
Romanowski zły, Lubecka zła, Mazurek też, Kurcze nawet Terlikowski to zło, niegodne słuchać szlachetnego głosu króla Europy.
Tusk z 2007 roku poszedłby nawet do TV Trwam
 
Przecież oni nie odpowiadali zbytnio na pytania tylko bardziej krytykowali siebie nawzajem.

Dla Tuska każdy teren inny niż TVN gdzie mu mówią panie profesorze, albo z Kraśko....
Romanowski zły, Lubecka zła, Mazurek też, Kurcze nawet Terlikowski to zło, niegodne słuchać szlachetnego głosu króla Europy.
Tusk z 2007 roku poszedłby nawet do TV Trwam
W życiu nie słyszałem, żeby ktoś Tuska tytułował profesorem. To akurat specjalność drugiej strony vide: Czarnek czy Pawłowicz, oni nie są profesorami, a uparcie ich się tak tytułuje. Masz rację, Tusk z 2007 to inna jakość, teraz to już jest raczej zmierzch Tuska, jemu się już chyba nie chce, bilans zysków i strat wychodzi niekorzystnie.
 
W życiu nie słyszałem, żeby ktoś Tuska tytułował profesorem. To akurat specjalność drugiej strony vide: Czarnek czy Pawłowicz, oni nie są profesorami, a uparcie ich się tak tytułuje. Masz rację, Tusk z 2007 to inna jakość, teraz to już jest raczej zmierzch Tuska, jemu się już chyba nie chce, bilans zysków i strat wychodzi niekorzystnie.
 
To że Tusk nie odpowiadał na temat to akurat nie problem. On na każde pytanie powinien mieć schemat "w TVP zarzuca mi się X, a tymczasem to wy z Kaczorem na czele XYZ". Powinien się drzeć TO WY i pokazywać palcem na kukłę w okularach, a on wyszedł i ani w lewo, ani w prawo jak pipa. On w TVP do stracenia nic nie miał, a na populizmach o złodziejach i kto więcej nakradł mógł wyrwać ze 2 procent.
 
Jeśli miało to wybrzmieć i zaboleć to moment idealny.
Szerzej :
Napiszę tak, a nie pisałem, że będzie chujnia :). Brawo Panowie Generałowie! Pisowi został już tylko 'kakaowy berecik'! Zróbcie Kukułę marszałkiem albo hetmanem mniejszym:).
 
Czyli USA każe nam się bić z moskalami?
Nie! To jest pokłosie rządów tego śliskiego chuja Blaszczaka. Oskarżenia pod adresem żołnierzy, rozbrojenie armii, zakupy bez głowy, Kukuła jako DGRSZ. Mówiło się o tym już po słynnej sprawie z rakietą. Gen. Andrzejczak już chciał pierdolnąć papierami ale tam interweniowało NATO.
 
387768209_3180997628696964_815191986153459325_n.jpg
 
Jeśli miało to wybrzmieć i zaboleć to moment idealny.
Szerzej :
Bardzo gruba akcja, Andrzejczak wyglądał mi na gościa z jajami, ale takiego numeru się nie spodziewałem. Ciekawe o co idzie ta gra?
 
Bardzo gruba akcja, Andrzejczak wyglądał mi na gościa z jajami, ale takiego numeru się nie spodziewałem. Ciekawe o co idzie ta gra?
Lemmy, tam już było rzucenie papierami po słynnej rakiecie, tylko NATO interweniowało. To jest gest pokazujący, że armia ma dość i że w razie W nie pójdzie za PiS. PiS juz wie, że nie utrzyma władzy, a oni są gotowi na wszystko. Moment wybrany strategicznie, po wojskowemu - Żydki, Ukry i wybory.
 
Lemmy, tam już było rzucenie papierami po słynnej rakiecie, tylko NATO interweniowało. To jest gest pokazujący, że armia ma dość i że w razie W nie pójdzie za PiS. PiS juz wie, że nie utrzyma władzy, a oni są gotowi na wszystko. Moment wybrany strategicznie, po wojskowemu - Żydki, Ukry i wybory.
Jeśli to gest polityczny to i tak nic nie zmieni. Myślę, że to nie ma żadnego wpływu na elektorat.
 
Back
Top