Polityka

Andrzejczak jest na to za mądry. Myślę, że nawet przy zmianie rządu by się utrzymał, bo ma bardzo wysokie notowania u wielkiego brata. Na TT pojawiają się jakieś wersje, że Błaszczak chciał się zemścić za ich działania po znalezieniu rakiety w Przewodowie i wpakować w jakieś kompromitujące gówno. I, że od dłuższego czasu ich pomijali i faktycznie oddali zarządzenie armią Kukule. Podobno też NATO odcięło nasz SG od jakiś tajnych danych po odtajnieniu i publikacji planów obrony.

Cholera wie jaka jest prawda, ale mi to wygląda, że nie chcieli już firmować czegoś na co nie mieli wpływu. A, że Błaszczak to dyletant i menda, to przy okazji chcieli mu po ludzku trochę przypier...ić.
Żeby on był tylko dyletant to pół biedy, ale jak oni poza państwową telewizją, spółkami skarbu państwa, orlenami itd. nawet z wojska robią kurwę prostytuującą się ku chwale wielkiej i jedynej partii, a państwu chuj w dupę, to nie mam pytań.

Pamiętam wypowiedź Dudka o tym, że u nas co zmiana rządu, to zamiatane są od razu wszelkie kluczowe urzędy i instytucje, które co do zasady powinny być ponadpartyjne. I on stwierdził, że to największa spośród wszystkich klęsk tego kraju, bo zamiast się rozwijać, my ciągle startujemy od zera. Tą sztafetę zamiatania zaczął właśnie PiS podczas pierwszych swoich rządów. A jak już ktoś zacznie, to przecież nikt tego nie zatrzyma.
 
Żeby on był tylko dyletant to pół biedy, ale jak oni poza państwową telewizją, spółkami skarbu państwa, orlenami itd. nawet z wojska robią kurwę prostytuującą się ku chwale wielkiej i jedynej partii, a państwu chuj w dupę, to nie mam pytań.

Pamiętam wypowiedź Dudka o tym, że u nas co zmiana rządu, to zamiatane są od razu wszelkie kluczowe urzędy i instytucje, które co do zasady powinny być ponadpartyjne. I on stwierdził, że to największa spośród wszystkich klęsk tego kraju, bo zamiast się rozwijać, my ciągle startujemy od zera. Tą sztafetę zamiatania zaczął właśnie PiS podczas pierwszych swoich rządów. A jak już ktoś zacznie, to przecież nikt tego nie zatrzyma.
Niestety masz rację. Nie wiem kim trzeba być, żeby reprezentując Polskę, mieć ją jednocześnie tak bardzo w dupie. Nie jestem jakimś wielkim idealistą ale nie mieści mi się to w głowie.
 
No, to czas otrzeć łzy i ruszyć do sklepu po kilka fiskarsów. Jeśli rzeczywiście wygra lewica, lub będzie mieszany skład partii, to wjedzie gówna znacznie więcej, a podczas ruchanki szukać oręża to niedobra jest

Przecież ty i tak nie głosujesz więc o co ci chodzi ?

:fjedzia:
 
IMG_20231010_152730.jpg
 
No i chuj, no i cześć! Polską armią dowodzi największa oferma w historii JWK4101. Dupoliz i włazidup w jednym, zwany 'kakaowym berecikiem'. Gratulacje Wiesiu, kondolencje Wojsko Polskie! Ten człowiek podający się za Desantowca to zwykła titawa. Jego największy sukces to dowodzenie kompanią łączności na tzw. 'worach' czyli bez zasobu ludzkiego.
 
Last edited:
Żadne z powyższych. To jest gest sprzeciwu, a po części krzyk rozpaczy. Akurat gen. Andrzejczak nie musiał się obawiać zmiany władzy. Raczej portkami trzęsą Kukuła i Kowalski. Teraz wyjdzie jak głęboko w rowie Blaszczaka majdluje kakaowy berecik!
Gest sprzeciwu? Po 4 latach? Przesiedzial na zlotym tronie, dorobil sie, a przed wyborami fikolka zrobil. Polityczny ruch.

Blaszczak to menda i sie nie nadaje,ale panowie…Rakiety lataja nad glowami obywateli,wiec kolejny Rydz-Smigly jest niepotrzebny.
 
Akurat mega syf w armii zrobił sie
Gest sprzeciwu? Po 4 latach? Przesiedzial na zlotym tronie, dorobil sie, a przed wyborami fikolka zrobil. Polityczny ruch.

Blaszczak to menda i sie nie nadaje,ale panowie…Rakiety lataja nad glowami obywateli,wiec kolejny Rydz-Smigly jest niepotrzebny.
To nie tak wygląda. Armia to nie osiedlowy warzywniak, gdzie możesz powiedzieć mam w dupie, nie robię. Będąc oficerem jesteś odpowiedzialny za swoich żołnierzy, zrobić możesz w sumie nic. Więc albo trwasz w jakimś status quo albo się stawiasz i na twoim miejscu laduje taka Kukuła. Jedyne co możesz zrobić to pierdolnąć papierami co Panowie Generałowie zrobili. Akurat o rakiecie, ktora byla sledzona, gen. Piotrowski poinformował Blaszczaka, tylko ta menda zataiła przed obywatelami.
 
Akurat mega syf w armii zrobił sie
To nie tak wygląda. Armia to nie osiedlowy warzywniak, gdzie możesz powiedzieć mam w dupie, nie robię. Będąc oficerem jesteś odpowiedzialny za swoich żołnierzy, zrobić możesz w sumie nic. Więc albo trwasz w jakimś status quo albo się stawiasz i na twoim miejscu laduje taka Kukuła. Jedyne co możesz zrobić to pierdolnąć papierami co Panowie Generałowie zrobili. Akurat o rakiecie, ktora byla sledzona, gen. Piotrowski poinformował Blaszczaka, tylko ta menda zataiła przed obywatelami.
Wlasnie o to mi chodzilo,ze mogl rezygnacje dac rok, dwa lub trzy na stanowisku,a nie kilka dni przed wyborami.

Jeszcze sie zdziwisz jak kolejny ‘general’ zostanie YTuberem jak ten pajac od Bartosiaka.
 
Jeszcze temu śmieciowi co ten wieniec złożył powinien napluć na ryj.

BTW ciekawe jakbyś ty się zachował, jakby na grób twoich rodziców albo brata przychodził koleś i składał wieniec z napisem "ci ludzie/ten gość zajebał/-li X osób".
Przecież Kaczyński już nie takie cyrki na tych grobach odpierdalał i sobie martwym bratem mordę wycierał. To już się tak nim nie przejmuj.

::snoopd::

Poza tym ja se wrzucam jakieś śmieszne sceny co se widzę w internecie nawet nie wiem o co tam chodzi, więc się tak nie wczuwaj.
 
Przecież Kaczyński już nie takie cyrki na tych grobach odpierdalał i sobie martwym bratem mordę wycierał. To już się tak nim nie przejmuj.

::snoopd::

Poza tym ja se wrzucam jakieś śmieszne sceny co se widzę w internecie nawet nie wiem o co tam chodzi, więc się tak nie wczuwaj.
Toteż nadałem zdarzeniu kontekst, żebyś po fajnopolsku wyjął łapę z gaci i skupił się na tym co się tam rzeczywiście zadziało. :roberteyeblinking:

Do czego to doszło, że jeszcze Kaczafiego bronię. XD
Screenshot_20231010_115335_upday.jpg
 
No i chuj, no i cześć! Polską armią dowodzi największa oferma w historii JWK4101. Dupoliz i włazidup w jednym, zwany 'kakaowym berecikiem'. Gratulacje Wiesiu, kondolencje Wojsko Polskie! Ten człowiek podający się za Desantowca to zwykła titawa. Jego największy sukces to dowodzenie kompanią łączności na tzw. 'worach' czyli bez zasobu ludzkiego.

Duda powiedział że jest zajabisty.

Ja bym mu wierzył

:mamed:
 
Back
Top